EinloggenEinloggen AnmeldenAnmelden  ČeskyČesky
Datenbankinhalt

Eintragszahl: 7050     Zobrazit setříděně podle Ortsname   Kategorie   Beigetragen   Eingegeben

Místa dle počátečního písmene:   A  B  C  D  E  F  G  H  Ch  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  X  Y  Z  

Die Seite zeigen: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141

OrtsnameKategorieBeigetragenEingegebenBilderArtikel
123
Albrechtschlag (Albrechtovice)OsadaBohumil Toms 28.10.2006-81-
Ernstbrunn (Arnoštov)OsadaBohumil Toms 28.10.20061024-4
Wildberg (Kamýk)OsadaBohumil Toms 28.10.20062-11
Krepenschlag (Křeplice)OsadaBohumil Toms 28.10.2006131-
Jandles (Mošna)OsadaBohumil Toms 28.10.2006485-
Kolmberg (Plešivec)OsadaBohumil Toms 28.10.200654--
Schreinetschlag (Skříněřov)OsadaBohumil Toms 28.10.200611421
Schweinetschlag (Sviňovice)OsadaBohumil Toms 28.10.2006-31-
Wolfsgrub (Vlčí Jámy)OsadaBohumil Toms 28.10.20063611
Spitzenberg (Hory)OsadaBohumil Toms 28.10.20067-51
Deutsch - Haidl (Maňava)OsadaBohumil Toms 28.10.20062221
Hirschbergen (Jelení Vrchy)OsadaBohumil Toms 28.10.2006217731
Haberdorf (Ovesná)OsadaBohumil Toms 28.10.200621521
Sonnberg (Slunečná)OsadaBohumil Toms 28.10.2006444-
Hintring (Záhvozdí)OsadaBohumil Toms 28.10.2006111422
Poletitz (Boletice)OsadaBohumil Toms 28.10.2006153021
Neugebau (Nový Svět)OsadaBohumil Toms 28.10.2006233-2
Bierbruck (Můstek)OsadaBohumil Toms 30.10.2006-1322
Guthausen (Dobrá)OsadaBohumil Toms 30.10.20062311-
Schneiderschlag (Krejčovice)OsadaBohumil Toms 30.10.20063133-
Müllerschlag (Mlynářovice)OsadaBohumil Toms 30.10.2006941-
Hundsnurch (Koryto)OsadaBohumil Toms 31.10.20065114-
Frauenthal (Frantoly)OsadaBohumil Toms 31.10.200631132
Humwald (Chlum)OsadaBohumil Toms 31.10.2006811211
Schwihau (Švihov)OsadaBohumil Toms 31.10.2006----
Ratschin (Račín)OsadaPetr Bauer 5.11.2006-17--
Sankt Thomas (Svatý Tomáš)OsadaBohumil Toms 8.11.200672813
Hurka (Hůrka)OsadaMartin Čejka 10.11.20061721
Holzschlag (Paseka)OsadaMartin Čejka 10.11.200612236-
Schnepfenstrich (Slučí Tah)OsadaMartin Čejka 10.11.200611123
Preisleiten (Preisleiten)OsadaGustav Laurenčík 10.11.200653052
Schlösselwald (Hrádky)OsadaGustav Laurenčík 10.11.200624093
Pludau (Bludov)OsadaMarek Leština 13.11.200631431
Svinihlavy (Svinihlavy)OsadaMarek Leština 13.11.2006---1
Scharfberg (Ostrá Hora)OsadaBohumil Toms 14.11.2006863-
Ovčí hora (Ovčí hora)OsadaPetr Bauer 29.12.2006-6--
Kollerhütte (Kollerova Huť)OsadaPavel Procházka, Dlouhý Újezd 18.1.20071911
Schönwalderhütte (Šenvaldská Huť)OsadaPavel Procházka, Dlouhý Újezd 18.1.200711112
Boukalka (Boukalka)OsadaPetr Přibyl 24.1.2007--21
Hengstererben (Hřebečná)OsadaMichal Urban 28.1.2007171541
Pilsenschlag (Polžov)OsadaJaroslav Vacek 10.2.2007-221
Sattelberg (Sedlo)OsadaGünther Meier 24.2.200722731
St.Joachimsthal - Elias (Jáchymov - Eliáš)OsadaMarek Dibelka 25.2.200715562
Zaltau (Caltov)OsadaPavel Frýda 3.3.20071411
Milikau (Milkov)OsadaPavel Frýda 3.3.20071221
Wandermühle (Boreček)OsadaPavel Frýda 4.3.2007-981
Habichau (Jestřábí)OsadaZdeněk Pechar 9.3.200717-1
Fischern (Rybáře)OsadaAlexej Kokorev, Cheb 23.3.200712822
Putín (Putín)OsadaBohumil Toms 31.3.2007-91-
Schönlind (Krásná Lípa)OsadaAlexej Kokorev, Cheb 2.4.20074222

*) ´1´ Zeitbilder/Ansichtskarten, ´2´ gegenwärtige Bilder, ´3´ andere Bilder'




Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist