EinloggenEinloggen AnmeldenAnmelden  ČeskyČesky
Datenbankinhalt

Eintragszahl: 7062     Zobrazit setříděně podle Ortsname   Kategorie   Beigetragen   Eingegeben

Místa dle počátečního písmene:   A  B  C  D  E  F  G  H  Ch  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  X  Y  Z  

Die Seite zeigen: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142

OrtsnameKategorieBeigetragenEingegebenBilderArtikel
123
Radenín - synagoga (Radenín - synagoga)SynagogeJan Tomášek 15.1.2011-5--
Jungbunzlau-Synagoge (Mladá Boleslav-synagoga)SynagogePavel Frýda 13.3.2011101731
Göding-Synagoge (Hodonín-synagoga)SynagogePavel Frýda 27.3.20114-21
Myslkovice - synagoga (Myslkovice - synagoga)SynagogeJan Tomášek 21.7.201152-1
Babčice - synagoga (Babčice - synagoga)SynagogeJan Tomášek 11.3.2012-2--
Synagoga - Tetín (Synagoga - Tetín)SynagogeFanda Podzimek 21.8.20131--1
Synagoga - Jiřice u Miroslavi (Synagoga - Jiřice u Miroslavi)SynagogeFanda Podzimek 21.8.2013----
Synagoga - Krásno nad Bečvou (Synagoga - Krásno nad Bečvou)SynagogeFanda Podzimek 21.8.2013----
Dambořice - synagoga (Dambořice - synagoga)SynagogeZdeněk Pechar 28.11.2014----
Tovačov - synagoga (Tovačov - synagoga)SynagogeJan Tomášek 23.4.201617--
Polský templ (Brno - Polská škola)SynagogeJan Tomášek 1.11.20161311
Podivín - synagoga (Podivín - synagoga)SynagogeJan Tomášek 31.3.2017-51-
Auspitz - Synagoge (Hustopeče - synagoga)SynagogeJan Tomášek 31.3.2017-3--
Uherský Brod - synagoga (Uherský Brod - synagoga)SynagogeJan Tomášek 13.4.20171-1-
Lednice synagoga (Lednice synagoga )SynagogeJan Tomášek 1.11.2019--1-
Světlá nad Sázavou - synagoga (Světlá nad Sázavou - synagoga )SynagogeJan Tomášek 3.11.2019-11-
Klösterle a.d. Eger - Porzellanfabrik Thun (Klášterec nad Ohří - Porcelánka Thun)TovárnaPavel Beran 18.3.200641541
Wölkingstahl (Wölkingstahl)TovárnaAntonín Žampach 29.3.2006-9-1
Jindřichův Hradec - šindelna (Jindřichův Hradec - šindelna)TovárnaAntonín Žampach 13.4.2006-2-1
Oberleutensdorf - Manufaktur (Horní Litvínov - manufaktura)TovárnaMiloš Miličevič 29.4.20069211
Františkov - železárna (Františkov - železárna)TovárnaAntonín Žampach 4.5.200611-3
Bobelovka - textilní továrna (Bobelovka - textilní továrna)TovárnaAntonín Žampach 8.5.2006---1
Jindřichův Hradec - Solperova továrna (Jindřichův Hradec - Solperova továrna)TovárnaAntonín Žampach 8.5.20061--1
Českomoravská továrna na pletené zboží (Českomoravská továrna na pletené zboží)TovárnaAntonín Žampach 8.5.2006---2
Altstadt (Staré Město pod Landštejnem - barvírna)TovárnaAntonín Žampach 10.5.20062211
Althart (Staré Hobzí - Flickova manufaktura)TovárnaAntonín Žampach 11.5.2006---1
Fischern - Porzellan Fabrik Japannischer pavillon (Rybáře - Knolka - Rolava - Japonský pavilónek)TovárnaLibor Huml 22.6.2006251242
Joachimsthal - k.k. Zigarrenfabrik (Jáchymov - tabáková továrna)TovárnaPavel Beran 1.10.2006104-1
St. Joachimsthal - Uranfabrik (Jáchymov - továrna na uranové barvy)TovárnaMichal Urban 8.10.20069--1
Holzwerke Strunz, Aussergefild (Strunzova pila - Kvilda)TovárnaBohumil Toms 2.11.20069142
Schmiedeberg - Kallova továrna (Kovářská - Kallova továrna)TovárnaMarcela Gunázerová 4.11.2006453261
Fünfhunden - Zuckerfabrik (Pětipsy - cukrovar)TovárnaZbyněk Kopenec 28.12.200610111
Zuckerfabrik Radonitz bei Kaaden (Radonice-Cukrovar)TovárnaZbyněk Kopenec 21.3.20079221
Koksbetrieb Karolina in Ostrau (Ostrava - Karolina)TovárnaOndřej Dedek 28.3.2007331-
Sägewerk Franz Watzlawick (Václavíkova pila)TovárnaBohumil Toms 11.9.2007320-1
Pickartś Fabrik- Pürstein (Pickartova továrna- Perštejn)TovárnaZbyněk Kopenec 13.9.2007102301
Betrieb Sauersack (Důlní závod Rolava)TovárnaMilan Gruber Bouška 2.12.20071197111
Hübelova továrna a akvadukt (Hübelova továrna a akvadukt)TovárnaVladimír Kraus 23.1.2008112-1
Schönbüchel - Jägers Wirkwarenfabrik (Krásný Buk - Jägrova továrna)TovárnaMilan Gruber Bouška 6.2.20084822
Kunnersdorf - fabrik Böhmerland (Kunratice - továrna Čechie)TovárnaMilan Gruber Bouška 22.2.2008113161
Sluckenau: Rudolf Weber´s Erben (Šluknov: Rudolf Weber dědicové)TovárnaMilan Gruber Bouška 22.2.200813341
Lenora (Lenora)TovárnaBohumil Toms 23.3.20084619112
Pilsen-Betriebsverwaltungen Škoda-Werke (Plzeň-ředitelství Škodových závodů)TovárnaPavel Frýda 7.4.2008461041
Tschirnitz - Fichtel und Sachs Werke (Černýš - Fichtel a Sachs, SKF)TovárnaZbyněk Kopenec 25.7.200824421
Liebenstein (Libá - přádelna)TovárnaJana Štursová 16.10.20082221-
ES-KA Fabrik (Továrna ESKA )TovárnaRadim Hettner 20.11.200811623
Pod hutským (Pod Hutským)TovárnaZdeněk Pechar 13.1.2009----
Klostergrab-Grundmühlen - Spinnerei (Hrob-Mlýny - přádelna)TovárnaMiloš Miličevič 24.1.200924-1
Arnoštov - sklárna (Arnoštov - sklárna)TovárnaBohumil Toms 8.2.200915-1-
Klášterský Mlýn - sklárna (Klášterský Mlýn - sklárna)TovárnaBohumil Toms 8.2.20093---

*) ´1´ Zeitbilder/Ansichtskarten, ´2´ gegenwärtige Bilder, ´3´ andere Bilder'




Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist