EinloggenEinloggen AnmeldenAnmelden  ČeskyČesky
Kategorie: Osada

Anzahl der gefunden Orten: 1118


Bezirk Prag (Okres Hlavní město Praha)

Orts:
Košíře - domkářská kolonie (Košíře - domkářská kolonie), Unter Rostell (Dolní Roztyly), Ve Skále (Ve Skále)


Bezirk Beneschau (Okres Benešov)

Orts:
Hrádek (Hrádek), Jizbice (Jizbice), Kolna (Kolna), Naháč (Naháč), Příseka (Příseka), Ústí (Ústí), Vestec (Vestec), Zibridowitz (Žibřidovice)


Bezirk Kolín (Okres Kolín)

Orts:
Aldašín (Aldašín)


Bezirk Mělník (Okres Mělník)

Orts:
Trockene Mühle (Suchý mlýn)


Bezirk Jungbunzlau (Okres Mladá Boleslav)

Orts:
Wassatschka (Vazačka)


Bezirk Prag-Ost (Okres Praha-východ)

Orts:
Přibyslavice (Přibyslavice)


Bezirk Pibrans (Okres Příbram)

Orts:
Bučily (Bučily), Buzice (Buzice), Cholín (Cholín), Hrachowist (Hrachoviště), Kobylníky (Kobylníky), Koledera (Koledera), Mokrsko (Mokrsko), Moráň (Moráň), Na podkově (Na podkově), Oboz (Oboz), Přívozec (Přívozec), Proudkovice (Proudkovice), Smilovice (Smilovice), Záběhlá (Záběhlá), Záběhlice (Záběhlice), Zbenické Zlakovice (Zbenické Zlakovice), Zvírotice (Zvírotice), Žebrákov (Žebrákov)


Bezirk Rakonitz (Okres Rakovník)

Orts:
Loučko (Loučko), Protivná (Protivná)


Bezirk Budweis (Okres České Budějovice)

Orts:
Althütten (Staré Hutě), Buskau (Buzkov), Dörfles (Vesce), Georgenthal (Jiříkovo Údolí), Göllitz (Jedlice), Gutenbrünn (Meziluží), Lugau (Lukov), Neuhütten (Nové Hutě), Pardovice (Pardovice), Podskalí (Podskalí), Remlovy Dvory (Remlovy Dvory), Schlagles (Šlágles), Wohrada (Ohrada.)


Bezirk Krummau (Okres Český Krumlov)

Orts:
Abdank (Adámky), Alsching (Lštín), Asang (Jasánky), Au-Werk (Lužní závod), Aumühle (Nivský mlýn), Bamberg (Babín), Benetschlag (Bláto), Berau (Berau), Bludau (Bludov), Blumenau (Květná), Böhmdorf (Dolní Brzotice), Böhmish Hörschlag (Český Heršlák), Bonnersdorf (Michničky), Buchtitz (Buchtice), Chumau (Chlumany), Dalleken (Daleké Popelice), Deutsch - Haidl (Maňava), Dobring (Dobřín), Dollern (Dolany), Dorstadt (Dorstadt), Drochersdorf (Drochov), Droschlowitz (Drahoslavice), Edelmühle (Edelmühle), Emmern (Bednáře), Ermelei (Jermaly), Fischerháuser (Rybářské Domky), Fleissheim (Horní Borková), Frauenthal (Frantoly), Friedau (Frýdava), Friedrichsau (Bedřichov), Gamsau (Gamsau), Geisleiten (Kozí Stráň), Georgendorf (Jiřice), Gerbertschlag (Herbertov), Gereuthern (Jitronice), Gfrörethäuser (Zmrzlice), Giesshübel (Boršov), Goldberg (Zlatá), Gölitsch (Kaliště), Graben (Strouhy), Graben (Strouha), Gritschau (Krčín), Gromaling (Kramolín), Gromaling (Kramolín), Gros Heinrichschlag (Velký Jindřichov), Grossuretschlag (Černíkov), Gutwasser (Dobrá Voda), Habichau (Jestřábí), Hablesreith (Havlov), Hafnern (Klení), Hausveitl (Hausveitl), Heinrichsöd (Hrdoňov), Hinterhaid (Zadní Bor), Hinterstift (Další Lhota), Hochwald (Hvozd), Hora (Hora), Horní Tichá (Horní Tichá), Hornschlag (Hodoň), Hossen (Hostinov), Hossenreith (Jenišov), Hossenschlag (Hostínova Lhota), Hossenschlag (Lhotka), Hubene (Hubenov), Hundshaberstift (Bozdova Lhota), Hundsruck (Hřbítek), Hurshippen (Hořipná.), Hüttenhof (Huťský Dvůr), Janketschlag (Jankov), Jeschkesdorf (Ješkov), Johanesthal (Janovy Hutě), Johannesdorf (Janova Ves), Josefsthal (Josefův Důl), Käferhauser (Broukárny), Kainratsdorf (Kondratice), Kainretschlag (Konrátov), Kalling (Chvalín), Kapellen (Kapličky), Kapellner Waldhäuser (Kaplické Chalupy), Karlshöfen (Karlovy Dvory), Kastlern (Hradový), Klein Uretschlag (Dvořetín), Kohlgruben (Jámy), Kozákův mlýn (Kozákův mlýn), Krähenhäuser (Vraní domy), Kropfetschlag (Klopanov), Kühberg (Kühberg), Kuttau (Chudějov), Kwitosching (Květušín), Leopoldsdorf (Leopoldov), Lindberg (Lipová), Lindner Waldhäuser (Lindské Chalupy), Lippen (Lipno), Losnitz (Lazec), Machowitz (Machovice), Markus (Markov), Mayerbach (Dolní Borková), Melm (Jelm), Michetschlag (Javoří), Murau (Murov), Neudörfel (Nová Víska), Neuhammer (Nový Hamr), Neuhäusel (Nové Domky), Nirschlen (Koryta), Ober Gallitsch (Horní Kaliště), Ober Haiming (Hajmín), Ober Langendorf (Horní Dlouhá), Ober Oggold (Horní Okolí), Ober Shönhub (Horní Přísahov), Ober Zwiedlern (Horní Světlá), Ober-Stögenwald (Horní Stögenwald), Obermarkschlag (Horní Hraničná), Oberschlagl (Horní Drkolná), Obersinnetschlag (Horní Příbrání), Obersteindörfl (Zbraslav), Oberuresch (Horní Ureš), Ossek (Osek), Paulina (Pavlína), Penketitz (Beníkovice), Pfaffenschlag (Bobovec), Pichlern (Pihlov), Pilletitz (Bílovice), Pilsenschlag (Polžov), Pilsenschlag (Polžov), Plaňák (Plaňák), Platten (Blatná), Pludau (Bludov), Poletitz (Boletice), Pösigl (Bezděkov), Pozděraz (Pozděraz), Pragerstift (Pražačka), Pramles (Branná), Pschenitz (Pšenice), Pschislowitz (Březovice), Puritschen (Kvasov), Putschen (Bučí), Quitosching (Květušov), Radinetschlag (Radčice), Rathschlag. (Radslav), Ratschin (Račín), Reithäusel (Na Rejtě), Rindles (Žlábek), Rottenberghäuser (Rottenberghäuser), Rudetschlag (Lipoltov), Rusterhäuser (Rusterhäuser), Sankt Thomas (Svatý Tomáš), Sarau (Kyselov), Schild (Bystrá), Schimakerhof (Šimákův Dvůr), Schlag Am Rossberg (Čižkrajice pod Chobolkou), Schlakern (Slavkovice), Schmieding (Kovářovice), Schönfelden (Krásná Pole), Schwarzviertel (Černá Čtvrť), Sonnbergsthal (Žumberský mlýn), Spitzenberg (Hory), Stein (Kamenná), Stern (Hvězda), Stift (Lhota), Stubau (Dubová), Svinihlavy (Svinihlavy), Tichtihöfen (Dětochov), Tichtiöfen (Dětochov), Tonihäuseln (Jednoty), Tussetschlag (Břevniště), Uhligsthal (Uhlíkov), Unter Gallitsch (Dolní Kaliště), Unter Langendorf (Dolní Dlouhá), Unter Oggold (Dolní Okolí), Unter Shönhub (Dolní Přísahov), Unter Zwiedlern (Dolní Světlá), Untermarkschlag (Dolní Hraničná), Velenov (Velenov), Vierhäusel (Čtyřdomí), Vorderhammer (Přední Hamry), Vorderstift (Bližší Lhota), Wachtern (Hlásná), Wadetstift (Hruštice), Wentschitz (Benčice), Wieles (Běleň), Woisetschlag (Boršíkov), Wolfsgrub (Vlčí Jámy), Wolluben (Boly), Woraschne (Dvorečná), Wullachen (Bolechy), Wuretzhöfen (Březí), Wutschko (Bočkov), Zettlesreith (Sedlíkov), Zichlern (Těchlov), Ziebetschlag (Přibyslav), Zippendorf (Cipín), Zodl (Sádlno)


Bezirk Neuhaus (Okres Jindřichův Hradec)

Orts:
Amerika (Amerika), Bernhards (Pernárec), Braunschlag (Pranšláky), Braunschlaghof (Pranšlácký Dvůr), Bukovky (Bukovky), Dietreichs (Dětříš), do roku 1920 Guntschachen (Kunšach), Fischbachhäser (Rybné), Kockschlag (Košlák), Kösslersdorf, Neudorf (Nová Ves), Lexnitz (Leštnice), Luweg (Luhy), Mähring (Domky Mariánské), Maringhäuser (Domy Marinkovy), Mooshäuser (Blata), Philippsdorf (Filipov), Thiergarten (Obora), Zuggers (Krabonoš)


Bezirk Pilgrams (Okres Pelhřimov)

Orts:
Zámostí (Zámostí)


Bezirk Pisek (Okres Písek)

Orts:
Křešina (Křešina), Podolsko (Podolsko), Radava (Radava), Sobědražské břehy (Sobědražské břehy), Svatá Anna (Svatá Anna), Velký Vír (Velký Vír), Žďákov u Chrástu (Žďákov u Chrástu)


Bezirk Prachatitz (Okres Prachatice)

Orts:
Albrechtschlag (Albrechtovice), Althütten (Stará Huť I), Aussergefild-Grafenhütte. (Kvilda-Hraběcí Huť.), Bierbruck (Můstek), Birkenhaid (Březová Lada), Brandhäuser (Na Spálenci), Buchethäuser (Buchethäuser), Chumhauser (Chlumské Domky), Eichelhauser (Dubí), Elendbachl (Polka), Ernstberg (Arnoštka), Ernstbrunn (Arnoštov), Fahrenhäuser (Točná), Frauenthal (Frantoly), Fritzhauser (Fritzovy domky), Geháng (Láz), Granitz (Granitz), Grasfurt (Brod), Grindelhauser (Korýtka), Grosses Haus (Velký Dům), Grünberg (Zelená Hora), Guthausen (Dobrá), Haberdorf (Ovesná), Hintring (Záhvozdí), Hirschbergen (Jelení Vrchy), Hublern (Houžná), Humwald (Chlum), Hundsnurch (Koryto), Hüttel (Chaloupky), Hüttenhof (Huťský Dvůr), Jandles (Mošna), Jodlhäuser (Jodlovy Chalupy), Kappellen (Kaplice), Kolmberg (Plešivec), Krepenschlag (Křeplice), Krisowitz (Křížovice), Lang Haid (Dlouhý Bor), Leimsgrub (Hliniště), Lichteneck (Ktiška), Luzerter (Lučenice), Michlhütte (Michlova Huť), Modlenitz (Modlenice), Mühlau (U Mlýnů), Mühlreuterhäuser, Froschau (Na Mlýnské Mýtině), Mühlwinkel (Mlýnský kout), Müllerschlag (Mlynářovice), Neuchristianberg (Nový Křišťanov), Neugebau (Nový Svět), Neuhäuser (Nové Chalupy), Neuthal (Nové Údolí), Ober Schneedorf (Horní Sněžná), Oberlichtbuchet (Horní Světlé Hory), Oberzassau (Horní Cazov), Passeken (Paseka), Pechofen (Smolná Pec), Perletschlag (Perlovice), Peterschlag (Petrovice), Plahetschlag (Blažejovice), Planskus (Planská), Putín (Putín), Rabenhütte (Havránka), Rabitzerhaid (Hrabická Lada), Reckerberg (Popelná), Röhrenberger - Hütte (Samoty), Sägemühle (Pila), Salzweg (Solná Lhota), Sankt Magdalena (Svatá Magdaléna), Scharfberg (Ostrá Hora), Scheurek (Stodůlky), Schindlau (Šindlov), Schlag, Obirnsloge (Lažíšťko), Schlösselbach,Dreihäuser (Kořenný), Schneiderschlag (Krejčovice), Schönberg (Krásná Hora), Schreinetschlag (Skříněřov), Schwarzhaid (Černá Lada), Schweinetschlag (Sviňovice), Schwiegelhaid. (Švajglova Lada.), Schwihau (Švihov), Sedlmin (Sedlmín), Siebenhäuser (Sedmidomí), Soletin (Saladín), Sonnberg (Slunečná), Stadlern (Stádla), Stadthaiden (Městská Lada), Stögerhütte (Štögrova Huť ), Tafelhütten (Huť pod Boubínem), Tobiashütte (Tobiášova huť), Tonnetschlag (Rohanov), Unter Schneedorf (Dolní Sněžná), Unterlichtbuchet (Dolní Světlé Hory), Unterzassau (Dolní Cazov), Vierhäuser (Čtyřdomí), Wessele (Veselka), Wiederbruck (Vydra), Wiener (Vídeň), Wihořen (Hlásná Lhota), Wildberg (Kamýk), Wolfsgrub (Vlčí Jámy), Zudrowitz (Cudrovice), Zweihäuser (Dvojdomí), Zwěřenitz (Zvěřenice)


Bezirk Strakonitz (Okres Strakonice)

Orts:
Amerika (Amerika)


Bezirk Taus (Okres Domažlice)

Orts:
Althutten (Stará Huť), Anger (Úpor), Bernstein (Bernstein), Dianahof (Diana, Dianin dvůr), Dietlhof (Dietlův Dvůr), Drathäuser (Na drahách), Droth (Draha), Eisendorfhutte (Eisendorfská Huť), Franzbrunnhütten (Františtina huť), Franzelhutte (Frančina Huť), Friedrichshof (Bedřichov), Fuchsberg (Liščí Hora), Fuchsenhäuseln (Liščí domky), Haselberg (Lískovec), Haselberg (Lískovec), Heinrichsberg (Jindřichova Hora), Johanneshutte (Jánská Huť), Jungrindl (Mladé Korytany), Klein Horschin (Malý Horšín), Klein Prennet (Spáleneček), Klein Schneiderhof (Malý Myslív), Kohlstätten (Šnory), Neubau (Novosedly), Nimvorgut (Nuzarov), Oberhutte (Horní Huť), Paadorf (Hraničná), Pfaffenberg (Pfaffenberg), Plassendorf (Kubička), Putzbuhl (Horka), Rappauf (Rabov), Rosendorf (Růžov), Ruhstein (Ruštejn), Schafberg (Ovčí Vrch), Schmelzhütte (Tavírna), Schnaggenmuhle (Mlynářka), Schwarzau (Švarcava), Seeg (Pila), Sichtigfür (Hleďsebe), Silberhäusler (Stříbrné domky), Skláře (Skláře), Sophienhütte (Černořecká Huť), Sophienthal (Černá Řeka), Strasshutten (Štráská huť), Unter Hutten (Dolní Huť), Unter-Anger (Dolní Úpor), Walddorf (Valddorf), Wenzelsdorf (Václav), Wespenhäuseln (Wespenhäuseln), Zeisermühl (Sezemín), Ziegelei (Cihelna), Ziegelhäusel (Cihlářské Domky)


Bezirk Eger (Okres Cheb)

Orts:
Altegrün (Altegrün), Ängerlein (Ängerlein), Beim Ziegenmüller (Beim Ziegenmüller), Berghäuser (Na Kopci), Boden (Boden), Brentenviertel (Brentenviertel), Bruck (Mostek), Döba (Děvín), Doberau (Doubrava), Dreihöfen (Třídvoří), Dürr (Suchá), Egerthal (Údolí Ohře), Ehmet (Svažec), Finke (Pěnkava), Fischern (Rybáře), Förba (Vrbová), Froschhäuser (Froschhäuser), Galgendorf (Galgendorf), Glashütten (Skelné Hutě), Glashütten (Sklárny), Grafengrün (Háj), Grossenteich (Velký Rybník), Grün (Úval), Grün (Zelená), Haid (Bor), Haldenhäuser (Haldenhäuser), Haselhof (Lískovec), Hinter-Himmelreich (Dolní Nebesa), Höflasgut (Dvoreček), Holenstein, Hohlenstein (Kamenec), Juchhe (Juchhe), Kaiserhammer (Císařský Hamr), Kix (Kyks), Klein Schöba (Malá Všeboř), Krondorf (Smrčí), Krondorfer Berghäuser (Krondorfské Chalupy na Kopci), Leibitschgrund (Libocký Důl), Lohhäuser (Slatiny), Lumpenhau (Lumpenhau), Mäckehauser (Mecklovy domky), Mattelberg (Kyselka), Mies (Mechová), Mühlgrün (Mlýnek), Neuengrün (Neuengrün), Neuhaus (Žírnice), Neuhof (Nový Dvůr), Neumugl (Nové Mohelno), Neustadt (Nové Město), Ober Perlsberg (Horní Lazy), Ottengrün (Otov), Palitzhügel (Paličský Pahorek), Paslas (Bohuslav), Raberhäuser (Na Rabě), Rathsam (Rathsam), Raubhaus (Raubhaus), Salerberg (Salerberg), Sankt Anna (Svatá Anna), Schachthäuser (Na Dole), Schelder (Schelder), Schilderberg (Štítarský Vrch), Schirnitz (Ždírnice), Schönlind (Krásná Lípa), Schwalbenmühle (Vlaštovčí mlýn), Schwammenbach (Schwammenbach), Siehdichfür (Hleďsebe), Soldatenhäuser (Vojenské Domky), Sorgen (Starost), St. Veit Zeche (Cech Svatého Víta), Steinpöhl (Kamenná osada), Stobitzhof (Stupice), Tannenberg (Jedličná), Tiefenreuth (Dolina), Tobiesenreuth (Dobrošov), Treunitz (Dřenice), Ullersgrün (Oldřichov), Unter Perlsberg (Dolní Lazy), Untergottmannsgrün (Untergottmannsgrün), Wies (Wies), Wischezahn (Vysočany u Ovesných Kladrub), Wogau (Vokov), Wolfspöhl (Wolfspöhl), Wöllnerhäuser (Wöllnerhäuser), Zeidlweid (Brtná)


Bezirk Karlsbad (Okres Karlovy Vary)

Orts:
Am Berge (Kostelní Hůrka), Auf der Hütten (Na hutích), Brettmühl (Pila), Buckwa (Bukovina), Dohnau (Donín), Dolanka (Dolánky), Dreihäuser (Třídomí), Dunkelsberg (Dunkelsberg), Emanuelshof (Emanuelův Dvůr), Federhäuseln (Federhäuseln), Försterhäuser (Myslivny), Fuchsloch (Liščí Díra), Fuchswinkel (Liščí Kout), Goldenhöhe (Zlatý Kopec), Grün (Hrzín), Haidles (Borek), Halbmeil (Rozhraní), Heinersdorf (Jindřichov), Hengstererben (Hřebečná), Himmelstein (Himlštejn), Hohe Winkel (Hohe Winkel), Höll (Peklo), Holzbachlehen (Léno), Horkau (Hůrka), Horn (Hora), Humitz (Humnice), Irrgang (Bludná), Kaff (Untere, Mittlere, Obere) (Kaff (Dolní, Prostřední, Horní)), Kopitschau (Kopáčov), Koslau (Kozlov), Kunitz (Konice), Langenau (Dlouhý Luh), Liesen (Litoltov), Maroditz (Martice), Neuhäuser (Nové Chalupy), Neuhof (Nový Dvůr), Ober Wohlau (Horní Valov), Oelschnitz (Olšenice), Pechöfen (Smolné Pece), Rossborner Waldhäuseln (Rozporenské chalupy), Sackhäuser (Sackhäuser), Sankt Adalbert (Svatý Vojtěch), Schäferei (Ovčín), Schäferei (Ovčín), Schäferei (Ovčárna), Schindelhäuser (Schindelhäuser), Schönburg (Schönburg), Schtrassenhäuser (Schtrassenhäuser), Seifner Mühle (Sejfský Mlýn), St.Joachimsthal - Elias (Jáchymov - Eliáš), Stichelmühle (Stichlův mlýn), Storchennest (Čapí Hnízdo), Streitseifen (Podlesí), Thalhäuseln (V Dolíčku), Tiefenbach (Hluboká), Werlsberg (Vršek), Werlsgrün (Zálesí), Ziegenschacht (Stráň), Zwittermühl (Háje)


Bezirk Klattau (Okres Klatovy)

Orts:
Panzer (Pancíř), Alt Hurkenthal (Stará Hůrka), Althütten (Staré Hutě), Althütten (Staré Hutě), Angel Wehr (Úhlavský Jez), Bartlhof (Bártlův Dvůr), Beim Sägbauer (U Sägbauerů), Berghöfe (Na kopci), Bergl (Bergl), Bernhof (Bernhof), Birkenbüchel (Březí), Brandstadt. (Spáleniště), Bruckhöfe (Bruckhöfe), Chinitz-Tettau (Vchynice-Tetov), Chuchle (Chuchle), Deffernik (Debrník), Donnerwinkel (Hromový kout), Ebene (Rovina), Ebenwies (Lužná), Einöde (Pustina), Eulhütten (Sova), Ferdinandsthal (Ferdinandovo údolí), Ferdinandsthal (Ferdinandov), Fleischhöfe (Želiv), Formberg (Formberg), Frauenthal (Frauenthal), Gerlhütte (Gerlova Huť), Glasserwald (Skelná), Goldbrunn (Zlatá Studna), Gross Ziegenruck (Velký Kozí Hřbet), Gruberg (Gruberg), Grünbergerhütte (Zelenohorská Huť), Grünberghof (Grünberghof), Gsenget (Pomezí), Haid (Malý Bor), Haidl (Zhůří u Rejštejna), Hammerhof (Hamerský dvůr), Hinkowitz (Hynkovice), Hinter Waid (Zadní Paště), Hinterhäuser (Zadní Chalupy), Hinterhäuser (Zadní Chalupy), Hocker (Hocker), Höhal (Höhal), Hohenstegen (Vysoké Lávky), Holzachlag (Paseka), Holzschlag (Paseka), Hurka (Hůrka), Hurkenthal (Hůrka), Hüttstadt (Hüttstadt), Josefstadt (Josefstadt), Kaltenbrunn (Kaltenbrunn), Klausenhäusel (Poustka), Klein Ziegenruck (Malý Kozí Hřbet), Kreuzberg (Kreuzberg), Kreuzwinkel (Křižkov), Kubičkahof (Kubíčkův Dvůr), Kühberg (Chřepice), Maushäusel (Myší Domky), Mitter Waid (Prostřední Paště), Moos (Mokřany), Moosbauer (Moosbauer), Mottowitz (Matějovice), Muckenhofe (Muckenhofe), Mühlgespreng. (Mühlgespreng), Neu Hurkenthal (Nová Hůrka), Neubrunn (Nová Studnice), Ober Grünberg (Horní Zelená Hora), Oberkochet (Horní Kochánov), Osserhütten (Pod Ostrým), Pampferhütte (Pamferova huť), Pilsenhof (Plzenec), Preisleiten (Preisleiten), Pucher (Buchar), Rapatitz (Rapatice), Riesenbach (Buzošná.), Rothenbaum (Červené Dřevo), Sattelberg (Sedlo), Scheschulkahof (Žežulka), Schlösselwald (Hrádky), Schnepfenstrich (Slučí Tah), Schörlhof (Šerlův dvůr), Schrollenhaid (Výhledy), Seckerberg (Horky), Seeberg (Jezerní), Seewieser Waldhäusel (Zejbišské lesní domky), Simmerlhof (Simelhof), Sonnberg (Slunečná), Stadler Sonnberg (Stodůlská Slunečná), Sternhof (Hvězda u Chudenína), Sternhöhle (Sternhöhle), Storngut (Storngut), Todlau (Datelov), Tremlhöfe (Tremlovské dvorece), Unter Grünberg (Dolní Zelená Hora), Unter Hütten (Dolní Hutě), Veitlhof (Veitlovský dvorec), Vogelsang (Podlesí), Vorder Waid (Přední Paště), Waiderer Holzschlag (Paštěcká Paseka), Weber und Lindelhof (Dvorky), Wenzelhof (Wenzlův Dvorec), Wunderbach (Bystrá), Zosum (Ždánov)


Bezirk Pilsen-Nord (Okres Plzeň-sever)

Orts:
Dollana (Dolany), Görzlin (Gerclín), Holdschicken Häuser (Holčíkovy chalupy), Langwiesen (Dlouhá Louka), Lehnhäuseln (Lehnhäuseln), Neumühle häuser (Novomlýnské chalupy), Ovčí hora (Ovčí hora), Ratschin (Račín), Tichodil (Těchoděly), Umirschan (Umíř)


Bezirk Falkenau (Okres Sokolov)

Orts:
Ahornswald (Javořina), Albernhof (Alberov), Am Hammel (Am Hammel), Beim Lill (Na Lillu), Berghof (Pod kopcem), Deutschbundesort (Dolní Rozmyšl), Ehrlich (Ehrlich), Fischerzeche (Fischerův Důl), Frankenhammer (Liboc), Gföllerhäuser (Gföllerhäuser), Glashütte (Skelná Huť), Grabenhäusl (Na dílcích), Grundhäuser (Grundhäuser), Hahnemann kolonie (Kolonie Hahnemannova), Hammergut (Hammergut), Haselbach (Lísková), Haselhöfe (Haselhöfe), Hau (Mýtina), Hinterhäuser (Zadní Domky), Hub (Lán), Hutthäuser (Chalupy na Pastvišti), Kitlitzdorf (Kytlice), Krainhof (Dvorečky), Lauterbach Dorf (Čistá - obec), Littmitz (Lipnice), Lobs (Lobzy), Maierhöfen (Dvory), Möschelhäuser (Möschelhäuser), Nancy (Nancy), Neuhaus (Chaloupky), Neuhäuser (Neuhäuser), Ober Reichenau (Horní Rychnov), Obere Hammer (Horní Hamr), Reichenbach (Bystřina), Schenfelder Hub (Schönfeldský Lán), Schieferhütten (Břidlová), Schönlind (Krásná Lípa), Schönlind (Krásná Lípa), Schützenhäuseln (U myslivny), Schwand (Paseka), Singerhäuser (Singrovy Domky), Stein (Kámen), Steinbach (Kamenice), Steingrube (Steingrube), Steinloh (Steinloh), Stöhrhäusel (Chalupy Stohrovy), Unionschacht II (Důl Union II), Untere Hammer (Dolní Hamr), Ursprung (Počátky), Vierhäuser (Čtyřdomí), Vogeleis (Vogeleis), Wachshütte (Voskárna), Waldl (Lesík), Zehrerberg (Žehrov)


Bezirk Tachau (Okres Tachov)

Orts:
Alt Pocher (Stoupa), Altglashütte (Stará sklárna), Baderwinkel (Větrov), Böhmisch Neuhäusl (České Nové Domky), Büchsenhammer, (Hamerské Domky), Dürrnhübel (Suchá Hůrka), Elschelin (Lšelín), Franzhäuser (Francovy Domky), Galtenstallung (Jalový Dvůr), Ganabartl (Kanapark), Goldbach (Zlatý Potok), Hammelberg (Hammelberg), Hermannsreith (Hraničná), Hirtenhaus (Hirtenhaus), Hochofen (Frauentál), Hollinghof (Hollinghof), Johannesdorf (Janov), Josefsthal (Josefovo Údolí), Kollerhütte (Kollerova Huť), Kratschen (Krčma), Kuh Mühle (Kuh Mühle), Kulm (Kulm), Laufloh (Laufloh), Milikau (Milkov), Mühlhäusel (Mlýnské Domky), Mühlloh (Milov), Neuhäusl (Hlupenov), Neuhütte (Nová Huť), Neuwindischgratz (Skláře), Nowohradsky (Novohradský), Oberdörfles/Ober-Dorfles (Horní Víska), Oeding (Pustina), Paulus Brunner Glashütte (Paulus Brunner Glashütte), Paulushutte (Pavlova Huť), Petlarnbrand (Žebrácký Žďár), Plössl (Plössl), Schanzhäusl (Na Šancích), Schönwalderhütte (Šenvaldská Huť), Schwanberg (Krasíkov), Sinzendorf (Velká Ves), Steinhof (Steinhof), Sticher (Sticher), Ströbl (Střeble), Svatá Apolena (Svatá Apolena), Vorderhäuslen (Přední Chalupy), Wachterhof (Wachterhof), Wandermühle (Boreček), Wiedowitz (Vítovice), Wischkowitz (Výškovice), Wittichsthal (Pomezná), Wolfsberg (Volfštejn), Wuttau (Butov), Zaltau (Caltov)


Bezirk Böhmisch Leipa (Okres Česká Lípa)

Orts:
Böhm. Neuland (Dolní Novina), Fuchshäuser (Fuchshäuser), Haidedörfel (Boreček), Heide (Dolní Okna), Hirchmantel (Heřmánky), Hofberg (Dvorsko), Klein Haida (Malý Bor), Kugsloch (Kugsloch), Lammel, Lammelschänke (U Beránka a Skalický vrch), Leschnitz (Lešnice), Neu Sorge (Nová Starost), Neudorf (Neudorf), Neuschanke, Neuschänke, Neuschänka (Nová Hospoda), Rabenstein (Havraní), Sabelce (Zábělce), Schindelbusch (Schindelbusch), Sischkenberg (Vřísek), Spitzberg (Špičák)


Bezirk Tetschen (Okres Děčín)

Orts:
Altschönborn (Stará Studánka), Arnshaide (Arnoltický Bor), Dreihäuser (Třídomí), Flietelhäusel (Flietlův Domek), Folgen, Schemmler Folgen, Auf n Folge (Folge, Na Všemilské planině), Freudenheim (Veselíčko 1.díl), Fugau (Fukov), Gross Zinken (Velké Stínky), Gutschengel (Gutschengel), Harrachsthal (Harrachov), Hilgersdorf (Severní), Hinterdaubitz (Zadní Doubice), Hinterdittersbach (Zadní Jetřichovice), Lerchenthal (Skřivančí), Lichtenberg (Světlík), Neue Welt (Nový Svět), Popendőrfl (Popovičky)


Bezirk Komotau (Okres Chomutov)

Orts:
Alaunhütte (Kamencovna), Am Reischberg (Am Reischberg), Auf Den Steigerhäuseln (Důlní Domky), Baraken (Baráky), Dehlau (Dolany), Dörnsdorf (Dolina), Drohnitz (Drahonice), Faberhütten (Fabrovy Chalupy), Gabriellahütten (Gabrielina Huť), Gahlerberg (Gahlerův Kopec), Gaischwitz (Kýšovice), Gopfertfeld (Gepfertovo pole), Hagensdorf (Ahníkov), Hegerhaus (Hájovna), Kaitz (Kyjice), Klein-Schönhof (Krásný Dvoreček), Köstelwald (Kotlina), Kretscham (Krčma), Kudenitz (Chotěnice), Kunau (Kunov), Liebisch (Libouš), Marienthal (Marianské Údolí), Neues Wirtshaus (Nová Hospoda), Prahn (Brany), Prenzig (Brančíky), Puschenpelz (Pošumpelec), Ruhland (Úhor), Selighäuser (Seligovy Domy), Siegertsmühle (Siegertův mlýn), Steinbruchhäuser (Kamenný Lom), Ulmbach (Jilmová), Unterhals (Dolní Halže), Weschitz (Běšice), Wiedelitz (Vidolice), Wilken (Vlkaň), Wistritz (Bystřice), Wohnung (Vojnín)


Bezirk Gablonz an der Neiße (Okres Jablonec nad Nisou)

Orts:
Büschdörfl (V Chalupách), Darre (Souš), Gross Iser (Velká Jizera), Heiligenkreuz (Svatý Kříž), Jesterschab (Jestřabí), Koberhäuser (Koblovy domy), Mohelka (Mohelka), Sherben (Štěrbovina)


Bezirk Reichenberk (Okres Liberec)

Orts:
Amerika (Amerika), Feldhäuser (V Poli), Feldhäuser (Polní Domky), Feldhäuser (Feldhäuser), Hohenwald (Vysoký), Kunwalde (Kunov), Wiesenhäuser (V Lukách)


Bezirk Leitmeritz (Okres Litoměřice)

Orts:
Neu Gründl (Doly), Sorge (Starosti), Winterberg (Vimperk)


Bezirk Laun (Okres Louny)

Orts:
Berghäuslen (Berghäuslen), Horkau (Hůrky), Hradeker Schenke (Hrádecká hospoda), Pertsch (Pereč), Przesnitz (Březnice), Zarch (Čárka)


Bezirk Brüx (Okres Most)

Orts:
Eisenberg (Jezeří), Ellyschacht (Důl Eliška), Grünthal (Zelený Důl), Gutmannschacht (Gutmanka), Hedwigschacht (Důl Hedvika), Humboldtschacht (Důl Humbodlt), Julius IV. Schacht (Důl Julius IV.), Kleinhan (Malý Háj), Kolumbusschacht (Důl Kolumbus), Kummerpruch (Konobrže), Lindau (Lipětín), Neues Viertel (Nová Čtvrť), Nieder Leutensdorf (Dolní Litvínov), Plan (Pláň), Quidoschächte (Kvido), Robertschacht (Důl Robert), Rösselhäuser (Rösslovy Domky), Seestadtl (Ervěnice), Steinwasser (Kamenná Voda), Tschernitz (Černice), Veirzehnhöfen (Čtrnáct Dvorců), Venusschacht (Důl Venuše)


Bezirk Teplitz (Okres Teplice)

Orts:
Adolf-Marie und Dreieinigkeitsschacht (Důl Adolf-Marie a Trojice), Alexanderschächte (Doly Alexander), Alt Wernsdorf (Staré Verneřice), Amalia II. und III. Schacht (Důl Amálie II. a III.), Apolloschacht (Důl Apollo), Dreihunken (Drahůnky), Emeranschacht (Důl Emeran), Franziskaschacht (Důl Františka), Hegeholz (Hajniště), Hettau (Hetov), Katzendorf (Kocourkov), Kottowenka (Chotovenka), Kruppai (Krupá), Liptitz (Liptice), Lota-Marie Grube (Jáma Lota-Marie), Matzdorf (Mackov), Nelsonschächte (Doly Nelson), Pokrok (Pokrok), Preschen (Břešťany), Rosenfeld´sche kolonie (Kolonie Rosenfeldova), Schichlitz (Žichlice), Trinka (Dřínek), Ulersdorf-Grünwalder Haide (Oldříšsko-Grünwaldská Lada), Wenzelszeche (Důl Václav), Willersdorf (Nová Ves)


Bezirk Aussig (Okres Ústí nad Labem)

Orts:
Adolfsgrün (Adolfov), Bärenhecke (Nedvědice), Borngrund (Studánka), Deutsch Neudörfel (Podhoří), Hottowitz (Otovice), Kamnitz (Kamenice), Maschkowitz (Maškovice), Neuhof (Nový Dvůr), Neuwald (Nový Les), Ober-Rzebirze (Horní Šebířov), Oberwald (Horní Les), Plan (Pláň), Prütschel (Průčelí), Pschira l. (Přerov 1.díl), Rabenay (Rabenov), Raudney (Roudné), Schmelze (Tavírna), Schönwald (Krásný Les - dolní část), Tschernischken, Czernischken (Černičky)


Bezirk Deutschbrod (Okres Havlíčkův Brod)

Orts:
Březinky (Březinky), Staré Hamry (Staré Hamry)


Bezirk Chrudim (Okres Chrudim)

Orts:
Boukalka (Boukalka), Oheb (Oheb), Ovčín (Ovčín)


Bezirk Jitschin (Okres Jičín)

Orts:
Skarschischow (Skaříšov)


Bezirk Nachod (Okres Náchod)

Orts:
Domkov (Domkov), Feldkretschen (Krčmov), Kaltwasser (Studená), Saborsch (Záboř), Saborsch (Záboř), Šeřeč (Šeřeč), Vorwerk (Popluží)


Bezirk Pardubitz (Okres Pardubice)

Orts:
Blatník (Blatník)


Bezirk Reichenau (Okres Rychnov nad Kněžnou)

Orts:
Annahütte (Anenská Huť), Benatek (Benátky), Bukowy (Bukový), Dörfel (Vízka), Giessaus (Tisovec), Hohenwurzel (Vysoký Kořen), Hüttenberg (Pastviny), Hüttendorf (Hutě), Kohlhau (Kolava), Mezina (Mezina), Nemanitz (Nemanice), Nesselflek (Ostrov), Ottendorf (Hadinec), Padol (Podolí), Plitzdörfel (Víska), Rassdorf (Kamenec), Rienek (Rýnek), Venzelschau (Václavova Seč), Wildschütz (Vlčinec), Wochos (Ochoz), Zobina (Sobina)


Bezirk Semi (Okres Semily)

Orts:
Bukowina (Bukovina), Konitz (Konice), Lhota na Vrších (Lhota na Vrších), Nausov (Nouzov)


Bezirk Zwittau (Okres Svitavy)

Orts:
Březinka (Březinka), Finkenstein (Kvíčalov), Friedrichsthal (Bedřichov), Königsberg (Královec), Neustift (Sad Nový), Neuteich (Nový Rybník), Polsko (Polsko), Quellhütten (Vodárna), Seifern (Zejpy), Sternteich (Hvězda)


Bezirk Trautenau (Okres Trutnov)

Orts:
Eulenberg (Sovinec), Freudenthal (Radostné údolí), Georgengrund (Jirský Důl), Kaiserstück (Kaiserstück), Klinge (Bystřice), Končiny (Končiny), Rote Höhe Häusel (Rote Höhe Häusel), Schäferei (Ovčárna), Schmidtsorf (Kajetánovice), Stückhäuser (Kousky), Wernsdorf (Vernířovice)


Bezirk Wildenschwert (Okres Ústí nad Orlicí)

Orts:
Kohling (Kulina), Ober - Heidisch (Horní Hedeč)


Bezirk Blanz (Okres Blansko)

Orts:
Stavení (Stavení)


Bezirk Brünn-Stadt (Okres Brno-město)

Orts:
Brachfeldkolonie (Kolonie Úlehle), Brno - kolonie Na Novém hřbitově (Brno - kolonie Na Novém hřbitově), Brno - kolonie v ulici Nezamyslova (Brno - kolonie v ulici Nezamyslova), Brünn - Kolonie in der Feldgasse (Brno - Polní kolonie), Brünn - Kolonie in der Teichgasse (Brno - nouzová kolonie "Na Rybníčku"), Dělnická kolonie u Komárova (Dělnická kolonie u Komárova), Kolonie in der Sandstätte (Písečník), Steinmühl (Kamenný mlýn)


Bezirk Zlin (Okres Zlín)

Orts:
Jamůvky (Jamůvky), Ploština (Ploština), Sobolica (Sobolica), Vařákovy paseky (Vařákovy paseky)


Bezirk Kremsier (Okres Kroměříž)

Orts:
Bajajka (Bajajka), Poruba (Poruba)


Bezirk Prossnitz (Okres Prostějov)

Orts:
Bajajka (Bajajka), Slaná (Slaná)


Bezirk Trebic (Okres Třebíč)

Orts:
Lippian (Lipňany)


Bezirk Znaim (Okres Znojmo)

Orts:
Grösingmühle (Křeslický mlýn)


Bezirk Freudenthal (Okres Bruntál)

Orts:
Bärenwinkel (Medvědí Kout), Erdmannsgrund (Artmanov), Ferdinandsthal (Ferdinandov), Hinterhäsel (Závsí), Hütte (Hutě), Klein Wallstein (Malý Valštejn), Kühberg (Kraví hora), Kupferhammer (Hamry), Lerchenfeld (Skřivánčí Pole), Niederhütten (Dolní huť), Rosendorf (Růžová), Seifenmühle (Na Stoupách), Verlorenwasser (Ztracená Voda)


Bezirk Friedek-Mistek (Okres Frýdek-Místek)

Orts:
Huti (Huti), Huťkula (Huťkula), Lhotská Louka (Lhotská Louka), Muroňka (Muroňka), Řečica (Řečica), Slavíč (Slavíč), Šance (Šance)


Bezirk Karwin (Okres Karviná)

Orts:
Amerika (Amerika), Kašpárkovice (Kašpárkovice), Katharein (Kateřina), Kolonie Vagónka (Kolonie Vagónka), Podjedlí (Podjedlí), Solca (Solca), Stávky (Stávky)


Bezirk Olmütz (Okres Olomouc)

Orts:
Alt Rudezlau (Staré Rudoltovice), Ascherwinkel (Popelný kout), Bleiss (Bleiss), Bräuerberg (Pivovarský kopec), Drömsdorf (Dřemovice), Hühnerberg (Hühnerberg), Kozlau (Kozlov), Lerchenfeld (Lerchenfeld), Liselsberg (Eliščiná), Uhustein (Soví Kámen)


Bezirk Troppau (Okres Opava)

Orts:
Birkenhütten (Březí), Linderačka (Linderačka), Mährisch-Hartau (Moravská Harta), Pochmühl (Pocheň), Überschall (Na Haldě), Výhoda (Výhoda)


Bezirk Ostrau-Stadt (Okres Ostrava-město)

Orts:
Oderské Jámy (Oderské Jámy), Švrkl (Švrkl)


Bezirk Prerov (Okres Přerov)

Orts:
Bleiche (Bělidlo), Símře (Símře)


Bezirk Mährisch Schönberg (Okres Šumperk)

Orts:
Adamsthal (Adamov), Altenberg (Starý Kopec), Buschmühle (Lesní Mlýn), Cibulkenfeld (Cibulka), Elbe (Labe), Erzberg (Rudkov), Freiheitsberg (Svobodín), Hasendörfel (Zaječí), Heimmerlsthal (Hajmrlov), Hinter Aloisdorf (Zadní Alojzov), Kristenfeld (Na Kristenově), Krondörfl (Krondörfl), Messinghammer (Mosazné Hamry), Neu Josefsthal (Josefová), Rehfeld (Rehfeld), Stiepanau (Štěpánov), Stollenhau (Štolnava), Vorder Aloisdorf (Přední Alojzov), Walbergsdorf (Valbeřice)


Bezirk Vsetin (Okres Vsetín)

Orts:
Palésky (Palésky), Stanovnica (Stanovnica)


Bezirk Freiwaldau (Okres Jeseník)

Orts:
Annaberg (Annín), Engelsthal (Andělské Žleby), Glasdorf (Sklená), Gotthardsdorf (Gotartovice), Gränzdorf (Hraničky), Gränzgrund (Hraničná), Hahnberg (Hamberk), Heidelberg (Borůvková), Johannaburg (Johanka), Kamnitz - "Uberschar (Kamenička), Karlshof (Karlov), Latzdorf (Javorná), Lencherfeld (Skřivánkov), Neuhof (Nové Dvory), Niederwald (Dolní Les), Niesnersberg (Nýznerov), Pavlinaburg (Pavlínka), Pilzberg (Hřibová), Rosenkranz (Růženec), Rothengrund (Červený Důl), Schroppengrund (Rokliny), Steingrund (Kamenné), Stillstand (Zastávka), Tannzapfen (Jedlovec)


Bezirk Nicht spezifizieren (Okres Nespecifikováno)

Orts:
Bügellohe (Bügellohe), Dolce (Dolce)






Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist