EinloggenEinloggen AnmeldenAnmelden  ČeskyČesky
Kategorie: Andere

Anzahl der gefunden Orten: 271


Bezirk Prag (Okres Hlavní město Praha)

Objekts:
Akciová tiskárna (Akciová tiskárna), Braník - ledárny (Braník - ledárny), Grünhaus (Krennův dům), Jinonický akcíz (Jinonický akcíz), Koupaliště v Prokopském údolí (Koupaliště v Prokopském údolí), Kozákův dům (Kozákův dům), Kurort Klanowitz (Lázně Klánovice), Lanovka a eskalátor na Letnou (Lanovka a eskalátor na Letnou), Lesní divadlo Novodvorská (Lesní divadlo Novodvorská), Lesní divadlo v údolí Housle (Lesní divadlo v údolí Housle), Mariánský sloup na Staroměstském náměstí (Mariánský sloup na Staroměstském náměstí), Měchurka (Měchurka), Prag - Denkmal des Panzers Nr. 23 (Praha-památník tanku č.23), Prag - Stalin-Denkmal (Praha-Stalinův pomník), Praha - sklady Pramen (Praha - sklady Pramen), Praha - Ústav šlechtičen (Praha - Ústav šlechtičen), Praha Barrandov - vila V. Prokopa (Praha Barrandov - vila V. Prokopa), Praha Invalidovna - Mazutka (Praha Invalidovna - Mazutka), Praha Michle Obecná škola (Praha Michle Obecná škola), Praha Stodůlky cihelna (Praha Stodůlky cihelna), Praha Stodůlky Šafránkova cihelna (Praha Stodůlky Šafránkova cihelna), Praha Tichá Šárka koupaliště (Praha Tichá Šárka koupaliště ), Storchova vila (Storchova vila), Transgas (Transgas), Trestanecký tábor v Prokopském údolí (Trestanecký tábor v Dalejském údolí), Truhlářka (Truhlářka), Turbová (Turbová), Zimní stadion Štvanice (Zimní stadion Štvanice), Zličín - čerpací stanice (Zličín - čerpací stanice )


Bezirk Beneschau (Okres Benešov)

Objekts:
Konopiště - zahradnictví u Sv. Anny (Konopiště - zahradnictví u Sv. Anny), Říční lázně pod Hláskou (původní plovárna) (Říční lázně pod Hláskou (původní plovárna))


Bezirk Kolín (Okres Kolín)

Objekts:
Chalupa čp.2 (Chalupa čp.2), Chalupa čp.30 (Chalupa čp.30), Domek čp.11 (Domek čp.11), Domek čp.26 (Domek čp.26), Dům čp.91 (Dům čp.91), Freundova pila (Freundova pila), Liblice A (Liblice A), Panská kovárna (Panská kovárna), Plaňany - rychta (Plaňany - rychta), Šabatkova kovárna (Šabatkova kovárna)


Bezirk Mělník (Okres Mělník)

Objekts:
Horní Vidim - kovárna (Horní Vidim - kovárna), německý hřbitov v Ráji (Německý hřbitov v Ráji), Skalní byty (Skalní obydlí), Skalní cesty (Skalní cesty), Vidimské lávky (Vidimské lávky), XX (XXXX)


Bezirk Jungbunzlau (Okres Mladá Boleslav)

Objekts:
Lázně Boží Voda (Lázně Boží Voda)


Bezirk Nymburk (Okres Nymburk)

Objekts:
Most - Lysá nad Labem-Litol (Most - Lysá nad Labem-Litol)


Bezirk Prag-Ost (Okres Praha-východ)

Objekts:
Houšťka sluneční lázně (Houšťka sluneční lázně), Mstětice - škola (Mstětice - škola), Prádelna - Praha 4 (Prádelna - Praha 4), Usměrňovací stanice spalovny - Praha 9 (Usměrňovací stanice spalovny - Praha 9), Železniční viadukt a stanice Praha-Hrabovka (Železniční viadukt a stanice Praha-Hrabovka)


Bezirk Prag-West (Okres Praha-západ)

Objekts:
Transformační a měnící stanice Vokovice (Transformační a měnící stanice Vokovice), Železniční areál Holešovice-Bubny (Železniční areál Holešovice-Bubny)


Bezirk Pibrans (Okres Příbram)

Objekts:
Dobrá Voda u Březnice-barokní most (Dobrá Voda u Březnice-barokní most), Dobříš - železniční výtopna (Dobříš - železniční výtopna), Eisnerka (Eisnerka)


Bezirk Rakonitz (Okres Rakovník)

Objekts:
Merkovka (Merkovka - Lázně)


Bezirk Budweis (Okres České Budějovice)

Objekts:
Budweis - Vierhof Kaserne (České Budějovice - kasárna Čtyři dvory)


Bezirk Krummau (Okres Český Krumlov)

Objekts:
Cřepelka (Cřepelka), Hinter Glöckelberg - Zollhaus (Zadní Zvonková - celnice), Kolonie Jarošova (Kolonie Jarošova)


Bezirk Neuhaus (Okres Jindřichův Hradec)

Objekts:
Jindřichův Hradec - Landfrasova vila (Jindřichův Hradec - Landfrasova vila), Mokré louky (Mokré louky), Staré Město pod Landštejnem - náměstí (Staré Město pod Landštejnem - náměstí)


Bezirk Pisek (Okres Písek)

Objekts:
pomístní jméno Königswarte (Královská stráž)


Bezirk Prachatitz (Okres Prachatice)

Objekts:
Aussergefild - Friedhof (Kvilda - hřbitov), Landstassen - Zollamt & Gasthaus Reif (Silnice - Celnice a hostinec Reif), Lovecký zámeček na Boubíně (Lovecký zámeček na Boubíně), Prachatice - mlékárna Madeta (Prachatice - mlékárna Madeta), Prachatitz Sägewerk (Prachatice - pila), Skokanský můstek K88 (Skokanský můstek K88), Tusset - Fabrik - Resonanzholz (Stožec - pila na rezonanční dřevo a mlýn), U Marků (U Marků), Volarské seníky (Volarské seníky), Wallern - Kriegerdenkmal (Volary - pomník padlých)


Bezirk Strakonitz (Okres Strakonice)

Objekts:
Strakonitz - Trutzturm (Strakonice - Trucbašta)


Bezirk Tabor (Okres Tábor)

Objekts:
Pražská brána (Pražská brána), Řeznická bašta (Řeznická bašta)


Bezirk Taus (Okres Domažlice)

Objekts:
Schwarzweyer (Schwarzweyer), U Bártů (U Bártů)


Bezirk Eger (Okres Cheb)

Objekts:
Jahn Denkmal (Aš - Jahnův pomník), Jahnmal (Cheb - Jahnův pomník), Judenfriedhof bei Steingrub (Židovský hřbitov u Lomničky), Kieselmühle (Velká Hleďsebe koupaliště Kieselmühle), Neuhausen (Nové Domy), Obchodní dům Baťa (Obchodní dům Baťa), Podhrad - zajatecký tábor (Podhrad - zajatecký tábor), Rudolfinum (Rudolfinum)


Bezirk Karlsbad (Okres Karlovy Vary)

Objekts:
Abdecker (Abdecker), Hornický dům (Hornický dům), Karlovy Vary Sluneční lázně (lázně VI., gasbad) (Karlovy Vary Sluneční lázně (lázně VI., gasbad)), Karlsbad - alte Sprudel-kolonnade (Karlovy Vary - stará Vřídelní kolonáda), Karlsbad Kaffe und Restaurant Sanssouci (Karlovy Vary restaurace a kavárna Sanssouci), Kolonnade in Gießhübl-Sauerbrunn (kolonáda Heinricha Mattoniho v Kyselce), Krondorf - Sauerbrunn (Korunní - lázně), Langgrün - Hof Nr. 22 (Dlouhý Grün - statek č.p. 22 ), Lázně VI. (Lázně VI.), Schönthal - Kriegerdenkmal (Krásné Údolí - válečný pomník)


Bezirk Klattau (Okres Klatovy)

Objekts:
Bienertova pila (Bienertova pila), zbytky hráze rybníka (zbytky hráze rybníka)


Bezirk Pilsen-Stadt (Okres Plzeň-město)

Objekts:
Dům kultury - Plzeň (Dům kultury - Plzeň), Pilsen - Kaserne des 35en Regiments (Plzeň-kasárna 35.pěšího pluku), Pilsen - Stalin-Denkmal (Plzeň-Stalinův pomník), Pilsen-Deutsche Theater (Plzeň-Malé divadlo), Plzeň Výstaviště (Plzeň Výstaviště)


Bezirk Pilsen-Nord (Okres Plzeň-sever)

Objekts:
Buchbinderova cihelna (Buchbinderova cihelna), Budova pohostinství a hasičské zbrojnice - Nevřeň (Budova pohostinství a hasičské zbrojnice - Nevřeň), Fránova cihelna (Fránova cihelna)


Bezirk Falkenau (Okres Sokolov)

Objekts:
Elbogen (Loket), Hochofen im Schindlwald (vysoká pec v Šindelové), Neudorfer Seuerbrunn (Novoveská kyselka), Steinhammer (Steinhammer)


Bezirk Tachau (Okres Tachov)

Objekts:
Arnoštova leštírna (Arnoštova leštírna), Ernestinen hammer (Arnoštin Hamr), Hochtenhäusel (Hochtenhäusel), Plan in Marienbad (Planá u Mariánských Lázní), Tachau - Kino (Tachov - Kino)


Bezirk Böhmisch Leipa (Okres Česká Lípa)

Objekts:
Barbořin kamenný most (Barbořin kamenný most), Die Wache (Wache), Herrenhaus im Draschin (Panský dům a jiné v Dražejově ), Hohlen (Holany - letohrádek v Bažantnici), Kunnersdorfer Feldhäuser (Kunratické Polní Domky), Lauben (Loubí část obce u silnice), Lesnická škola (Lesnická škola ), Schasslowitz-Friedhof (Častolovice-hřbitov), Starý Šidlov hřbitov (Starý Šidlov hřbitov a horní část obce), Zweihäusel (U Dvou chalup)


Bezirk Tetschen (Okres Děčín)

Objekts:
Bodenbach (Děčínská žehlička), Dittersbach - Bauerhof (Jetřichovice - Fiedlerův (Knyův) statek), Hasel-Friedhof (Líska-hřbitov), Hopfengarten - Bad (Chmelnice - lázně), Kaltenbach - Friedhof (Studený - hřbitov), Kirchsteig (Kostelní cesta), Krásná Lípa - vila Hirsch (Krásná Lípa - vila Hirsch), Kunnersdorf-Friedhof (Kunratice u České Kamenice-hřbitov), Lesní výroba v Českém Švýcarsku (Lesní výroba v Českém Švýcarsku), Ludwigsruh (Ludwigův odpočinek), Mittel-Grund - Friedhof (Prostřední Žleb - hřbitov), Preußenhaus (Brtníky - Pruský dům č.p.117), Rainwiese piket (Mezní Louka piket a srub na Karlshausu), Reichen - No. 138 (Rychnov - čp. 138), Rumburk - východní strana náměstí (Rumburk - východní strana náměstí), Schemel (Všemily - hřbitov), St.Josefs bad (Lázně svatého Josefa), Wolfsschlucht (Wolfsschlucht)


Bezirk Komotau (Okres Chomutov)

Objekts:
Aubach - alte Egerbrücke (Lužný - starý most přes Ohři), Kaaden - Die Handschuhmacherzunft (Kadaň - cech rukavičářů), Kaaden- Städt. Badeanstalt (Kadaň - Městské lázně), Měděnec - ústav sociální péče (Měděnec - ústav sociální péče), Menzels Haus (Menzelův dům č.p. 82), Saská výtopna (Saská výtopna), Weipert - Kriegerdenkmal (Vejprty - pomník padlým vojákům)


Bezirk Gablonz an der Neiße (Okres Jablonec nad Nisou)

Objekts:
Desná bývalá škola (Desná bývalá škola), Jablonec nad Nisou - dům z roku 1911 (Jablonec nad Nisou - dům z roku 1911), Kořenovská výtopna (Kořenovská výtopna)


Bezirk Reichenberk (Okres Liberec)

Objekts:
Ještěd (Ještěd), Ketten - Bad Wartburg (Chotyně - Lázně Wartburg), Lesní pila (Lesní pila), Liberec Machnín Kleinertova vila (Liberec Machnín Kleinertova vila), Reichenberg Menschen gesetzt Waldschwimmbad (Liberec Lidové sady Lesní koupaliště), Reichenberg Wald Theater (Liberec Lidové sady letní divadlo), Zajatecký tábor Lada v Podještědí (Zajatecký tábor Lada v Podještědí)


Bezirk Leitmeritz (Okres Litoměřice)

Objekts:
Mscheno bei Budin (Mšené Lázně - koupaliště)


Bezirk Laun (Okres Louny)

Objekts:
Kulturní dům Střelnice (Kulturní dům Střelnice), Sýrovice - neorenesanční vila (Sýrovice - neorenesanční vila)


Bezirk Brüx (Okres Most)

Objekts:
Bettelgrün - Deutsche Schule (Chudeřín - Německá škola), Burg Schlossberg (Starý Hrad Hněvín), Göhrener Tor (Klínská brána), Oberleutensdorf - Ehemalige Poliklinik (Horní Litvínov - bývalá poliklinika)


Bezirk Teplitz (Okres Teplice)

Objekts:
Ossegg - Bergbaukolonie (Osek - Hornická kolonie), Teplice - Prior (Teplice - Prior), Teplice-Stadion Hefewerk (Teplice-fotbalový stadion Drožďárna), Teplitz - Schützenhaus (Teplice - Střelnice), Teplitz - Stadtbad (Teplice - Městské lázně)


Bezirk Aussig (Okres Ústí nad Labem)

Objekts:
Aussig - Bibliothek (Ústí nad Labem - knihovna), Aussig - Böhmische Schule (Ústí nad Labem - Česká škola), Aussig - Schaffners Villa (Ústí nad Labem - Schaffnerova vila), Botschova hrobka (Botschova hrobka), Bývalá Masarykova nemocnice - Ústí n. Labem (Bývalá Masarykova nemocnice - Ústí n. Labem), Liboňovská hvězdárna. (Liboňovská hvězdárna.), Památník bitvy Na Běhání (Památník bitvy Na Běhání), Schützenhaus (Střelnice), Zinkenstein - Aussichtsturm (Buková hora - Altánek), Zur Bleiche (Vila Sommer - „Zámeček“)


Bezirk Deutschbrod (Okres Havlíčkův Brod)

Objekts:
Čertovy díry - jeskyně (Čertovy díry - jeskyně)


Bezirk Königgrätz (Okres Hradec Králové)

Objekts:
Hradec Králové - jatka (Hradec Králové - jatka)


Bezirk Jitschin (Okres Jičín)

Objekts:
Goldschmidtova vila (Goldschmidtova vila), Jičínské kasárny (Jičínské kasárny)


Bezirk Nachod (Okres Náchod)

Objekts:
Vechtrovna č. 47 (Vechtrovna č. 47), Vechtrovna na Mýtě (Vechtrovna na Mýtě), Velichovky koupaliště (Velichovky koupaliště)


Bezirk Semi (Okres Semily)

Objekts:
Jilemnice - Stará Kovárna (Jilemnice - Stará Kovárna)


Bezirk Zwittau (Okres Svitavy)

Objekts:
Polička - ulička Na Bídě (Polička - ulička Na Bídě), Turnhalle Vierzighuben (Svitavy-Lány - sokolovna), ZŠ Komenského náměstí (ZŠ Komenského náměstí), Zwittau (Svitavy - silo)


Bezirk Wildenschwert (Okres Ústí nad Orlicí)

Objekts:
Glatzer Schneeberg - Aussichtsturm und Schutzhaus (Králický Sněžník - rozhledna a chata)


Bezirk Brünn-Stadt (Okres Brno-město)

Objekts:
Brno - Althanovský palác (Brno - Althanovský palác), Brno - skladiště Vlhká (Brno - skladiště Vlhká), Brno - Velký Špalíček (Brno - Velký Špalíček), Brno - vojenská pekárna (Brno - vojenská pekárna), Brünn - Markthalle (Brno - stará tržnice), Deutsches Haus (Německý dům), Letná - nákupní centrum (Letná - nákupní centrum), Svratecký náhon (Svratecký náhon), U sedmi švábů (U sedmi švábů ), Zimní stadion Za Lužánkami (Zimní stadion Za Lužánkami)


Bezirk Brünn-Provinz (Okres Brno-venkov)

Objekts:
Althammer (Starý hamr), Groß Seelowitz - Zuckerfabrik (Židlochovice - cukrovar), Ivančický viadukt (Ivančický viadukt), Ivančický viadukt (Ivančický viadukt), Sokolnitz (Sokolnice - Cihelna), Sokolnitz (Sokolnice - cukrovar), Telnitz (Telnice - Orlovna)


Bezirk Zlin (Okres Zlín)

Objekts:
Luhačovice plovárna (Luhačovice plovárna), Zlín Masarykovy školy (Zlín Masarykovy školy), Zlín plovárna Baťák (Zlín plovárna Baťák)


Bezirk Göding (Okres Hodonín)

Objekts:
Hodonín - Redlichova vila (Hodonín - Redlichova vila)


Bezirk Iglau (Okres Jihlava)

Objekts:
Havaj (Havaj), Iglau - Kretzel (Jihlava - Krecl), Prostředkovice - špýchar (Prostředkovice - špýchar)


Bezirk Kremsier (Okres Kroměříž)

Objekts:
Kroměříž - U Strže 30 (Kroměříž - U Strže 30)


Bezirk Ungarisch Hradisch (Okres Uherské Hradiště)

Objekts:
Neuhof (Nový Dvůr)


Bezirk Wischau (Okres Vyškov)

Objekts:
Habrovany - oranžerie (Habrovany - oranžerie)


Bezirk Saar (Okres Žďár nad Sázavou)

Objekts:
Benátský most (Benátský most), Loupežnický most (Loupežnický most), Most u Sola (Most u Sola), Vír - Úhlová stanice lanovky (Vír - Úhlová stanice lanovky), Zkušební přehrady pod Hlubokým (Zkušební přehrady pod Hlubokým)


Bezirk Freudenthal (Okres Bruntál)

Objekts:
Dittersdorf – Dampsäge E. Siersch Söhne (Dětřichov – pila Siersch), Dittersdorf – Liechteinische Dampsäge (Dětřichov - Lichtenštejnská pila), Kreutz - Schule (Křížov - škola)


Bezirk Friedek-Mistek (Okres Frýdek-Místek)

Objekts:
Místek-Czajánkova kasárna (Místek-Czajánkova kasárna), Víceúčelová hala - Frýdek-Místek (Víceúčelová hala - Frýdek-Místek)


Bezirk Karwin (Okres Karviná)

Objekts:
Karwin (Karvinná), Karwin - Schmalspur-Bahnen (Karvinná - úzkorozchodné tramvaje), Zámecké konírny (Zámecké konírny)


Bezirk Neutitschein (Okres Nový Jičín)

Objekts:
Nový Jičín - Hückelovy vily (Nový Jičín - Hückelovy vily )


Bezirk Olmütz (Okres Olomouc)

Objekts:
Domstadtl - lagerhaus (Domašov nad Bystřicí - skladiště), Moravský Beroun - několik domů na náměstí (Moravský Beroun - několik domů na náměstí), Olomouc - domy u Sv. Mořice (Olomouc - domy u Sv. Mořice), Olomouc - mrazírny (Olomouc - mrazírny)


Bezirk Ostrau-Stadt (Okres Ostrava-město)

Objekts:
cirkus Beskyd-Mor.Ostrava (cirkus Beskyd-Mor.Ostrava), Malkovec (Malkovec), Moravská Ostrava-O.D.Ostravica-Textilia (Moravská Ostrava-O.D.Ostravica-Textilia), Ostrava - Mariánskohorská č. 14 (Ostrava - Mariánskohorská č. 14), Slezská Ostrava-pův.stadion SK Slezská (Slezská Ostrava-pův.stadion SK Slezská)


Bezirk Prerov (Okres Přerov)

Objekts:
Bodenstadt (Potštát), Hustopeče - hřbitov a hrobka (Hustopeče - hřbitov a hrobka), Prerau - Komuna (Přerov - Komuna)


Bezirk Mährisch Schönberg (Okres Šumperk)

Objekts:
Dampfbrettsäge Hannsdorf (Hanušovice - pila), Mährisch Altstadt (Staré město - dům čp. 22 a čerpací stanice), Neumühle (Nemile - Palírna)


Bezirk Freiwaldau (Okres Jeseník)

Objekts:
Barlochbaude (Medvědí bouda - zajatecký tábor), tančírna Račí údolí (Tančírna Račí údolí), železniční vlečka Žulová - Černá Voda (železniční vlečka Žulová - Černá Voda)


Bezirk Nicht spezifizieren (Okres Nespecifikováno)

Objekts:
Dům čp.9 (Dům čp.9), Hinterdittersbach (Zadní Jetřichovice), Skalní sušárny (Skalní sušárny), x (x), xx (xx), xxx (xxx), xxx (xxx), xxx (k smazání), xxx (xxx), xxx (xxx), xxx (xxx), XXX (XXX)






Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist