EinloggenEinloggen AnmeldenAnmelden  ČeskyČesky
Kategorie: Továrna

Anzahl der gefunden Orten: 218


Bezirk Prag (Okres Hlavní město Praha)

Objekts:
Braník - vápenka (Braník - vápenka), Podolí - cementárna (Podolí - cementárna), Rustonka (Rustonka)


Bezirk Kolín (Okres Kolín)

Objekts:
Cukrovar - Český Brod (Cukrovar - Český Brod), Cukrovar - Velim (Cukrovar - Velim), Šamotka - Červené Pečky (Šamotka - Červené Pečky), Zuckerfabrik (Cukrovar Ratboř)


Bezirk Kuttenberg (Okres Kutná Hora)

Objekts:
Cukrovar a lihovar - Ovčáry-Nové Dvory (Cukrovar a lihovar - Ovčáry-Nové Dvory), Pod hutským (Pod Hutským)


Bezirk Mělník (Okres Mělník)

Objekts:
Chemická továrna - Kralupy nad Vltavou (Chemická továrna - Kralupy nad Vltavou), Cukrovar - Mělník (Cukrovar - Mělník)


Bezirk Jungbunzlau (Okres Mladá Boleslav)

Objekts:
Cukrovar - Brodce n. Jizerou (Cukrovar - Brodce n. Jizerou), Textilka - Mladá Boleslav (Textilka - Mladá Boleslav)


Bezirk Nymburk (Okres Nymburk)

Objekts:
Cukrovar - Nymburk (Cukrovar - Nymburk)


Bezirk Prag-Ost (Okres Praha-východ)

Objekts:
Automobilka Praga - Praha (Automobilka Praga - Praha), Barvírna kůží - Praha Libeň (Barvírna kůží - Praha Libeň), Cihelna - Nehvízdky (Cihelna - Nehvízdky), Cukrovar - Martín a Líbeznice (Cukrovar - Mratín a Líbeznice), Cukrovar - Praha-Modřany (Cukrovar - Praha-Modřany), Pila a parketárna firmy Lanna - Praha 8 (Pila a parketárna firmy Lanna - Praha 8), Ringhofferovy závody (Ringhofferovy závody ), Spalovna pevných odpadǔ - Praha (Spalovna pevných odpadǔ - Praha), Tiskárna - Praha 1-Nové Město (Tiskárna - Praha 1-Nové Město), Továrna na cukrovinky - Praha 10-Vinohrady (Továrna na cukrovinky - Praha 10-Vinohrady), Továtna na barvy - Praha 15-Hostivař (Továtna na barvy - Praha 15-Hostivař)


Bezirk Prag-West (Okres Praha-západ)

Objekts:
Cukrovar - Uhříněves (Cukrovar - Uhříněves), Tiskárna Václav Pešl - Praha 5 (Tiskárna Václav Pešl - Praha 5), Továrna na porcelán - Praha 5 (Továrna na porcelán - Praha 5)


Bezirk Pibrans (Okres Příbram)

Objekts:
Plechhammer (Plechhamr)


Bezirk Krummau (Okres Český Krumlov)

Objekts:
Český Krumlov - Jitona (?) (Český Krumlov - Jitona (?)), Josefův Důl - sklárna (Josefův Důl - sklárna), Weichselner kalkbrennerei (Vyšenská vápenka)


Bezirk Neuhaus (Okres Jindřichův Hradec)

Objekts:
Althart (Staré Hobzí - Flickova manufaktura), Altstadt (Staré Město pod Landštejnem - barvírna), Bobelovka - textilní továrna (Bobelovka - textilní továrna), Českomoravská továrna na pletené zboží (Českomoravská továrna na pletené zboží), Františkov - železárna (Františkov - železárna), Jindřichův Hradec - Solperova továrna (Jindřichův Hradec - Solperova továrna), Jindřichův Hradec - šindelna (Jindřichův Hradec - šindelna), Keramička Hlubokodol (Keramička Hlubokodol), Wölkingstahl (Wölkingstahl)


Bezirk Pilgrams (Okres Pelhřimov)

Objekts:
Rudolfova pila (Rudolfova pila)


Bezirk Prachatitz (Okres Prachatice)

Objekts:
Arnoštov - sklárna (Arnoštov - sklárna), Černý Kříž - výrobna cementových výrobků (Černý Kříž - výrobna cementových výrobků), Franzenthal (Františkov - papírna), Holzwerke Strunz, Aussergefild (Strunzova pila - Kvilda), Husinec - cihelna (Husinec - cihelna), Kufnersäge (Kufnerova pila), Lenora (Lenora), Mladíkov - vápenka (Mladíkov - vápenka), Solná Lhota - Brantlova pila (Solná Lhota - Brantlova pila), Tvrzice - cihelna (Tvrzice - cihelna), Volary - Jihočeské dřevařské závody (Volary - Jihočeské dřevařské závody), Wallern - Ziegelwerk Proger (Volary - cihelna Proger), Wallern - Ziegelwerk Sixl (Volary - cihelna Sixl)


Bezirk Tabor (Okres Tábor)

Objekts:
Pivovar - Červené Záhoří-Chotoviny (Pivovar - Červené Záhoří-Chotoviny)


Bezirk Taus (Okres Domažlice)

Objekts:
Eichelbühlschleife (Na Eichelbühlu (brusírna)), Erlbachsäge (Pila Nový Dvůr), Gailschlagschleife (Gailschlag - brusírna skla), Glasschleifen (Glasschleifen), Hammerschleife (Hamerská brusírna), Hankasäge (Hankova pila), Krausova cihelna (Krausova cihelna), Ober - Hammer (Horní Hamr - brusírna skla), Panská cihelna (Panská cihelna), Papier Mühle (Papírna (brusírna)), Papiermühle (Papírna (brusírna)), Papierschleife (Papírna (brusírna)), Popelmühle (Popelmühle), Schlossl (Zámeček (brusírna)), Wolfgangschleife (Volfagangova Brusírna)


Bezirk Eger (Okres Cheb)

Objekts:
Chebský masokombinát (Chebský masokombinát), ES-KA Fabrik (Továrna ESKA ), Langmühle (Langmühle), Liebenstein (Libá - přádelna), Neu Kinsberg (Cihelna Nový Hrozňatov), Serpentinschleife (Brusírna hadce)


Bezirk Karlsbad (Okres Karlovy Vary)

Objekts:
Fischern - Porzellan Fabrik Japannischer pavillon (Rybáře - Knolka - Rolava - Japonský pavilónek), Joachimsthal - k.k. Zigarrenfabrik (Jáchymov - tabáková továrna), Poschetzau - Porzellanfabrik (Božičany - porcelánka), St. Joachimsthal - Uranfabrik (Jáchymov - továrna na uranové barvy)


Bezirk Klattau (Okres Klatovy)

Objekts:
Elisenthal - Spiegelhütten (Alžbětín - sklárna ), Gustavsthal (Hamry - papírna), Klášterský Mlýn - sklárna (Klášterský Mlýn - sklárna), Sägewerk Franz Watzlawick (Václavíkova pila), Simlickova a Blochova továrna (Simlickova a Blochova továrna), Žichovice - vápenka K. Klement (Žichovice - vápenka K. Klement)


Bezirk Pilsen-Stadt (Okres Plzeň-město)

Objekts:
Klotzova cihelna (Klotzova cihelna), Pilsen-Betriebsverwaltungen Škoda-Werke (Plzeň-ředitelství Škodových závodů)


Bezirk Pilsen-Nord (Okres Plzeň-sever)

Objekts:
Chemische Fabrik Kasnau (Chemické závody Kaznějov), Cihelna - Krsy (Cihelna - Krsy), Lomnička - Brouskárna (Lomnička - Brouskárna), Pňovany - Hydroelektrárna (Pňovany - Hydroelektrárna )


Bezirk Rokitzan (Okres Rokycany)

Objekts:
Fričkovna - sklárna ( Fričkovna - sklárna)


Bezirk Falkenau (Okres Sokolov)

Objekts:
Betrieb Sauersack (Důlní závod Rolava)


Bezirk Tachau (Okres Tachov)

Objekts:
Ludwigshammer (Ludvíkův Hamr), Malowetz Werk (Malovcova brusírna), Neuwerk (Nová brusírna), Pettlarn - Spiegelschleif (Žebráky - Brusírna zrcadel), Továrna na dřevěné výrobky - Tachov (Továrna na dřevěné výrobky - Tachov), Woschenäcker (Boječnická cihelna)


Bezirk Böhmisch Leipa (Okres Česká Lípa)

Objekts:
Brniště, Velký Grunov - Mitop (Brniště, Velký Grunov - Mitop)


Bezirk Tetschen (Okres Děčín)

Objekts:
Böhmisch Kamnitz - Franz Knappe Textilspinnereien (Česká Kamenice - Přádelna Franz Knappe), Hübelova továrna a akvadukt (Hübelova továrna a akvadukt), Johann Herschel - Kunstblumenfabrik (Johann Herschel - výroba umělých květin), Kunnersdorf - fabrik Böhmerland (Kunratice - továrna Čechie), Mettal- und Bürowarenfabrik, J. KUNERT & SÖHNE (J. Kunert & Söhne - kovové a kancelářské zboží.), MIAX - Max Grohmann & Co. KG (MIAX - Max Grohmann & Co. KG, pletárna), Přádelna - Česká Kamenice-Dolní Kamenice (Přádelna - Česká Kamenice-Dolní Kamenice), Rabsteiner Fabriken (Rabštejn - německá válečná zbrojní výroba), Schönbüchel - Jägers Wirkwarenfabrik (Krásný Buk - Jägrova továrna), Sluckenau: Rudolf Weber´s Erben (Šluknov: Rudolf Weber dědicové)


Bezirk Komotau (Okres Chomutov)

Objekts:
Lein fabrik - Krima (Továrna na len - Křímov), Blaufarbenwerk (Továrna na kobaltové barvy), Blechhammer (Plechhamr), Fünfhunden - Zuckerfabrik (Pětipsy - cukrovar), Klösterle a.d. Eger - Porzellanfabrik Thun (Klášterec nad Ohří - Porcelánka Thun), Pickartś Fabrik- Pürstein (Pickartova továrna- Perštejn), Pleil, Sorgenthal - Flader Spezialfabrik (Černý Potok, Sorgenthal - Fladerova továrna), Pletené a stávkové zboží - Vejprty (Pletené a stávkové zboží - Vejprty), Přádelna - Jirkov (Přádelna - Jirkov), Schmiedeberg - Kallova továrna (Kovářská - Kallova továrna), Továrna na gumové stuhy - Vejprty (Továrna na gumové stuhy - Vejprty), Tschirnitz - Fichtel und Sachs Werke (Černýš - Fichtel a Sachs, SKF), Zuckerfabrik Radonitz bei Kaaden (Radonice-Cukrovar)


Bezirk Gablonz an der Neiße (Okres Jablonec nad Nisou)

Objekts:
Sklárna - Jablonec n. Nisou (Sklárna - Jablonec n. Nisou), Sklárna - Jablonec n. Nisou-Rýnovnice (Sklárna - Jablonec n. Nisou-Rýnovnice), Tkalcovna - Tanvald (Tkalcovna - Tanvald)


Bezirk Reichenberk (Okres Liberec)

Objekts:
Barevna a apretur - Liberec VI-Rochlice (Barevna a apretur - Liberec VI-Rochlice), Obere Bretsäge (Horní pila), Přádelna - Liberec (Přádelna - Liberec), Přádelna bavlny - Nová Ves (Přádelna bavlny - Nová Ves), Textilka - Liberec (Textilka - Liberec), Tkalcovna bavlny - Dolní Řasnice (Tkalcovna bavlny - Dolní Řasnice)


Bezirk Leitmeritz (Okres Litoměřice)

Objekts:
Cihelna - Kostelec nad Ohří (Cihelna - Kostelec nad Ohří), Cukrovar - Lovosice (Cukrovar - Lovosice)


Bezirk Laun (Okres Louny)

Objekts:
Cukrovar - Lenešice (Cukrovar - Lenešice), Cukrovar - Postoloprty (Cukrovar - Postoloprty), Lenešice - cukrovar (Lenešice - cukrovar)


Bezirk Brüx (Okres Most)

Objekts:
Hawran - Zuckerfabrik (Havraň - cukrovar), Oberleutensdorf - Manufaktur (Horní Litvínov - manufaktura), Schweinitz Mühle (Svídnický mlýn)


Bezirk Teplitz (Okres Teplice)

Objekts:
Bystřany - přádelna bavlny (Bystřany - přádelna bavlny), Klostergrab-Grundmühlen - Spinnerei (Hrob-Mlýny - přádelna)


Bezirk Deutschbrod (Okres Havlíčkův Brod)

Objekts:
Pivovar - Golčův Jeníkov (Pivovar - Golčův Jeníkov)


Bezirk Königgrätz (Okres Hradec Králové)

Objekts:
Cukrovar - Smiřice (Cukrovar - Smiřice), Kuklen (Kukleny - koželužna), Továrna na usně - Třebechovice pod Orebem (Továrna na usně - Třebechovice pod Orebem)


Bezirk Chrudim (Okres Chrudim)

Objekts:
Hrochův Týnec - cukrovar (Hrochův Týnec - cukrovar)


Bezirk Jitschin (Okres Jičín)

Objekts:
Cukrovar - Bašnice (Cukrovar - Bašnice), Cukrovar - Kopidlno (Cukrovar - Kopidlno)


Bezirk Pardubitz (Okres Pardubice)

Objekts:
Prokop (Prokop)


Bezirk Reichenau (Okres Rychnov nad Kněžnou)

Objekts:
Růženina Huť - Skuhrov nad Bělou (Růženina Huť - Skuhrov nad Bělou ), Továrna na kůže - Týniště nad Orlicí (Továrna na kůže - Týniště nad Orlicí)


Bezirk Zwittau (Okres Svitavy)

Objekts:
Brünnlitz (Brněnec - Löw-Beerova textilka ), Brünnlitz (Brněnec - Löw-Beerova textilka ), Parní pila a elektrárna - Litomyšl (Parní pila a elektrárna - Litomyšl), Roßrain (Rozhraní - Ráčkova přádelna)


Bezirk Blanz (Okres Blansko)

Objekts:
Hugova huť (Hugova huť), Pivovar - Olešnice (Pivovar - Olešnice), Zwittawka, Swittawka, Zwittales (Vlněna Svitávka)


Bezirk Brünn-Stadt (Okres Brno-město)

Objekts:
Brno - cihelny při Bílé Hoře (Brno - cihelny při Bílé Hoře), Brno - firma Iron Radio (Brno - firma Iron Radio), Brno - Giecova továrna na spodium (Brno - Giecova továrna na spodium ), Brno - mýdlovar (Brno - mýdlovar), Brno - škrobárny (Brno - škrobárny), Brno - továrna na baterie (Brno - továrna na baterie), Brodschkova cihelna (Brodschkova cihelna), Cihelny na Úvoze (Cihelny na Úvoze), Kníničky - cihelna (Kníničky - cihelna), Kohnova cihelna (Kohnova cihelna), Královo Pole - cihelna (Královo Pole - cihelna), Královo Pole - továrna na nábytek (Královo Pole - továrna na nábytek), Mosilana Obřany (Mosilana Obřany ), Obřanská cihelna (Obřanská cihelna), Řečkovická cihelna (Řečkovická cihelna), Továrna Ergon - Brno (Továrna Ergon - Brno), Vlněna (Přízová) (Vlněna (Přízová)), Vlněna (Tkalcovská) (Vlněna (Tkalcovská) )


Bezirk Brünn-Provinz (Okres Brno-venkov)

Objekts:
Bílovická cihelna (Bílovická cihelna), Oslavany - eletrárna (Oslavany - eletrárna)


Bezirk Göding (Okres Hodonín)

Objekts:
Cukrovar - Hodonín (Cukrovar - Hodonín)


Bezirk Iglau (Okres Jihlava)

Objekts:
Továrna na boty - Jihlava (Továrna na boty - Jihlava)


Bezirk Kremsier (Okres Kroměříž)

Objekts:
Cukrovar - Holešov-Všetuly (Cukrovar - Holešov-Všetuly)


Bezirk Prossnitz (Okres Prostějov)

Objekts:
Bedihošť - cukrovar (Bedihošť - cukrovar), Cukrovar - Němčice nad Hanou (Cukrovar - Němčice nad Hanou), Čelechovice na Hané - cukrovar (Čelechovice na Hané - cukrovar), Hanácká sladovna - Prostějov (Hanácká sladovna - Prostějov), OP Prostějov (OP Prostějov), Prostějov - Wolf & Franže, výroba obuvi (Prostějov - Wolf & Franže, výroba obuvi)


Bezirk Ungarisch Hradisch (Okres Uherské Hradiště)

Objekts:
Cihelna - Uherský Brod (Cihelna - Uherský Brod)


Bezirk Wischau (Okres Vyškov)

Objekts:
Cukrovar - Slavkov u Brna (Cukrovar - Slavkov u Brna), Drnovický cukrovar Offermann & Co. - Vyškov (Drnovický cukrovar Offermann & Co. - Vyškov), Nemojany - cihelna (Nemojany - cihelna)


Bezirk Saar (Okres Žďár nad Sázavou)

Objekts:
Chládkova vápenka (Chládkova vápenka), Kadovské železárny (Kadovské železárny), Koželužna - Velké Meziříčí (Koželužna - Velké Meziříčí), Mariánská huť - sklárna (Mariánská huť - sklárna), Svratka - tkalcovna Brück (Svratka - tkalcovna Brück), Vír - betonárka (Vír - betonárka)


Bezirk Freudenthal (Okres Bruntál)

Objekts:
Přádelna - Bruntál (Přádelna - Bruntál)


Bezirk Friedek-Mistek (Okres Frýdek-Místek)

Objekts:
Landsbergerova přádelna (Landsbergerova přádelna)


Bezirk Neutitschein (Okres Nový Jičín)

Objekts:
Bumbalova továrna - Frenštát pod Radhoštěm (Bumbalova továrna - Frenštát pod Radhoštěm), Tabačka - Nový Jičín (Tabačka - Nový Jičín), Továrna na klobouky - Nový Jičín (Továrna na klobouky - Nový Jičín)


Bezirk Olmütz (Okres Olomouc)

Objekts:
Adolf Heikorn, výroba octa - Olomouc (Adolf Heikorn, výroba octa - Olomouc), Cukrovar - Uničov (Cukrovar - Uničov)


Bezirk Troppau (Okres Opava)

Objekts:
Papier Mühle (Na Stránce)


Bezirk Ostrau-Stadt (Okres Ostrava-město)

Objekts:
Koksbetrieb Karolina in Ostrau (Ostrava - Karolina), Rafinerie minerálních olejů - Ostrava (Rafinerie minerálních olejů - Ostrava), Továrna na výrobu sody - Ostrava-Hrušov (Továrna na výrobu sody - Ostrava-Hrušov)


Bezirk Prerov (Okres Přerov)

Objekts:
Cukrovar - Kojetín (Cukrovar - Kojetín)


Bezirk Mährisch Schönberg (Okres Šumperk)

Objekts:
Cihelna Loštice (Cihelna Loštice), Märzdorf (Bohdíkov - horní vápenka), Märzdorf (Bohdíkov - dolní vápenka), Papiermühle (Papírna - Vernířovice)


Bezirk Nicht spezifizieren (Okres Nespecifikováno)

Objekts:
Strojírna a slévárna - Klatovy (Strojírna a slévárna - Klatovy), Textilka - Česká Třebová (Textilka - Česká Třebová)






Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist