EinloggenEinloggen AnmeldenAnmelden  ČeskyČesky
Kategorie: Církevní stavba

Anzahl der gefunden Orten: 203


Bezirk Beneschau (Okres Benešov)

Objekts:
kostel sv. Alžběty - Benešov (kostel sv. Alžběty - Benešov)


Bezirk Beraun (Okres Beroun)

Objekts:
kaple sv. Jana Nepomuckého - Králův Dvůr (kaple sv. Jana Nepomuckého - Králův Dvůr)


Bezirk Kolín (Okres Kolín)

Objekts:
Kolín - kostel Všech Svatých (Kolín - kostel Všech Svatých)


Bezirk Kuttenberg (Okres Kutná Hora)

Objekts:
Markovice - kostel sv. Anny (Markovice - kostel sv. Anny), Žleby - hrobka Auerspergů (Žleby - hrobka Auerspergů)


Bezirk Mělník (Okres Mělník)

Objekts:
Liběchov, kaple sv. Ducha (Liběchov, kaple sv. Ducha), Vehlovice(?) (Vehlovice)


Bezirk Prag-Ost (Okres Praha-východ)

Objekts:
bývalý hřbitov u Říčan (bývalý hřbitov u Říčan)


Bezirk Krummau (Okres Český Krumlov)

Objekts:
Böhm. Reichenau - Maria Schnee - Kloster (Svatý Kámen - klášter), Dolní Vltavice - kostel sv. Linharta (Dolní Vltavice - kostel sv. Linharta), Jablonec - kostel Nalezení sv. Kříže (Jablonec - kostel Nalezení sv. Kříže), kostel Panny Marie u Hořic (kostel Panny Marie u Hořic), Ondřejov - kostel Navštívení Panny Marie (Ondřejov - kostel Navštívení Panny Marie), Rosenthal - Kirche Maria Hilf (Rožmitál - kostel Panny Marie Pomocné)


Bezirk Neuhaus (Okres Jindřichův Hradec)

Objekts:
Adamsfreiheit (Hůrky - poutní kaple k poctě Matky Boží), Gross-Pantschen (Velký Pěčín - židovský hřbitov), Kloster (Klášter), Leinbaum (Klenová - kaple Sv. Anny), Markwarding (Markvarec - židovský hřbitov), Neu-Bistritz (Nová Bystřice - židovský hřbitov), Neuhaus (Jindřichův Hradec - židovský hřbitov), Philippsdorf (Filipov - kaple Sv. Kateřiny), Piesling (Písečné - židovský hřbitov), Staré Hobzí - židovský hřbitov (Staré Hobzí - židovský hřbitov), Staré Město pod Landštejnem - židovský hřbitov (Staré Město pod Landštejnem - židovský hřbitov), Svatá Barbora (Svatá Barbora), Wenkerschlag (Dolní Radouň - kostel), Wetzlers (Veclov - kaple), Wölking (Dolní Bolíkov - židovský hřbitov), Wolschan (Olšany - židovský hřbitov)


Bezirk Pilgrams (Okres Pelhřimov)

Objekts:
Pelhřimov - kaple Panny Marie (Pelhřimov - kaple Panny Marie), Pelhřimov - kaple sv. Anny (Pelhřimov - kaple sv. Anny)


Bezirk Prachatitz (Okres Prachatice)

Objekts:
Aussergefild - St. Stephan Kirche (Kvilda - Kostel Sv. Štěpána), Böhmisch Röhren (České Žleby), Knížecí Pláně - kostel Svatého Jana Křtitele (Knížecí Pláně - kostel Svatého Jana Křtitele), Kuschwarda (Strážný), Neugebau (Nový Svět), Rothubl kapelle (kaple na Červeném vršku u Pěkné), Zuderschlag - kostel Zvěstování Panny (Cudrovice - kostel Zvěstování Panny)


Bezirk Taus (Okres Domažlice)

Objekts:
Grafenried - Kirche St.Georg (Lučina - kostel sv. Jiří), Horšovský Týn - kostel P. Marie Lurdské (Horšovský Týn - kostel P. Marie Lurdské), Hrůbek - Barokní kaple blahoslaveného Kolomana (Hrůbek - Barokní kaple blahoslaveného Kolomana), Kanice - náhrobní kaple Panny Marie Bolestné (Kanice - náhrobní kaple Panny Marie Bolestné), Pivoň - klášter (Pivoň - klášter), Pleš - kostel Panny Marie Pomocné (Pleš - kostel Panny Marie Pomocné), Plöss - Kirche St. Johannes des Täufers (Pleš - kostel sv. Jana Křtitele), Rybník - kostel sv. Anny (Rybník - kostel sv. Anny), Schuttwa- Sankt Nikolaus Kirche (Šitboř- kostel sv. Mikuláše), St. Barbara (Svatá Barbora), Štítary - kostel sv. Judy Tadeáše (Štítary - kostel sv. Judy Tadeáše), Železná - kostel sv. Barbory (Železná - kostel sv. Barbory)


Bezirk Eger (Okres Cheb)

Objekts:
Asch - Evangelische Kirche (Aš - evangelický kostel), Cheb - kostel Nalezení sv. Kříže (Cheb - kostel Nalezení sv. Kříže), Eger - Kirche des Allerheiligsten Herzens d. Herrn (Cheb - kostel Nejsv. srdce Páně), Eger - Kirche des Heiligen Jost (Cheb - kostel sv. Jošta), Eger - Siechenhaus und Kapelle des Hl. Sebastian (Cheb-Chorobinec - kaple sv. Šebestiána), Eger-Maškov - Kirche der Jungfrau Maria (Cheb-Maškov - kostel Panny Marie), Heiligkreuz (Wies) - Kirche der Auspeitschung Chri (Sv.Kříž-Wies - kostel Bičování Krista), Klášter Milosrdných sester (Klášter Milosrdných sester), Ober Pilmersreuth - Kirche der Hl. Anna (Horní Pelhřimov - kostel sv. Anny), Sangerberg - Kirche des Hl. Leonhardt (Prameny - kostel sv. Linharta)


Bezirk Karlsbad (Okres Karlovy Vary)

Objekts:
Branischau - Sankt Blasius Kirche (Branišov - kostel Sv. Blažeje), Fischern - Heil. Urban (Rybáře - Sv. Urban), Klášter redemptoristů (Klášter redemptoristů), Klein Werscheditz - Kirche zur Hl. Dreifaltigkeit (Verušičky - kostel Nejsvětější Trojice), Krondorf - Kaple Nejsv. Srdce Ježíšova (Korunní - kaple Nejsv. Srdce Ježíšova), Luditz - Kirche zur Heiligen Dreifaltigkeit (Žlutice - kostel Nejsv. Trojice), Maria Sorg - Kloster (Mariánská - klášter), Neudeker Kreuzweg (Nejdecká křížová cesta), Seifen - Wenzelskirche (Ryžovna - kostel sv. Václava)


Bezirk Klattau (Okres Klatovy)

Objekts:
Kostel Čtrnácti svatých pomocníků ( Kostel Čtrnácti svatých pomocníků), Kaple Všech svatých (Kaple Všech svatých)


Bezirk Pilsen-Nord (Okres Plzeň-sever)

Objekts:
Fieska - Kirche des Hl. Peter und Paul (Víska - kostel sv. Petra a Pavla), Hniemitz - Kirche Allerheiligen (Hněvnice - kostel Všech Svatých), Ostrovec - kaple sv. Jana Křtitele (Ostrovec - kaple sv. Jana Křtitele), Weletschin - Kirche Maria Namen (Velečín - kostel jména Panny Marie)


Bezirk Falkenau (Okres Sokolov)

Objekts:
Elbogen - Kirche St. Johannes der Taufer (Loket - kostel sv. Jana Křtitele), Hoher Stein - Kapelle (Vysoký kámen - kaple), Horní Slavkov děkanství (Horní Slavkov děkanství)


Bezirk Tachau (Okres Tachov)

Objekts:
Eisenhüttl (Záchlumí), Godrusch - Kirche St.Stephan (Jadruž - kostel sv.Štěpána), Gosolup - Kirche St. Peter und Paul (Horní Kozolupy - kostel sv. Petra a Pavla), Grun - Kirche St. Wenzel (Louka - kostel sv. Václava), Haid - Kirche St.Wolfgang (Bor - kostel sv.Volfganga), Heiligen (Světce), Leskau-Kapelle St.Johannes der Täufer (Lestkov-kaple sv.Jana Křtitele), Leskau-Kirche St.Prokop (Lestkov-kostel sv.Prokopa), Neustadtl-Kirche des Hl.Geistes (Stráž-kostel sv.Ducha), Neuzedlisch-Dreifaltigkeitskirche (Nové Sedliště-kostel Nejsvětější Trojice), Ottenreuth-Kirche Mariä Namen (Otín-kostel Jména Panny Marie), Punnau-Kirche Allerheiligen (Boněnov-kostel Všech Svatých), Sankt Johanniskirche (Svatý Jan), Tachau-Hohenstein - Kapelle (Tachov-Vysoká - kaple), Tscheliv - Kirche St. Wenzel (Čeliv - kostel sv. Václava), Witttingreith - Kirche (Vítkov - kostel na návsi), Zemschen - Marienkirche (Třemešné - kostel Panny Marie)


Bezirk Tetschen (Okres Děčín)

Objekts:
Algersdorf - Kirche (Valkeřice - kostel sv. Barbory), Bruder Altar (Bratrský oltář), Güntersdorf - Kirche Hl. Georg (Huntířov - kostel sv. Jiří), Joachimsberg (Jáchym), Mertendorf (Merboltice-kostel sv. Kateřiny), Neu Ohlisch - Kirche (Nová Oleška - kostel Nejsvětější Trojice), Reichen - Kirche (Rychnov - kostel sv. Bartoloměje), Rosendorf (Růžová-hřbitovy a evangelický kostel), Schönlinde - altkatholische Kirche (Krásná Lípa - starokatolický kostel), Wernstadt - Gottesberg (Verneřice-Boží vrch), Ziedler-Kirche hl. Martin (Brtníky-kostel sv. Martina)


Bezirk Komotau (Okres Chomutov)

Objekts:
Bettlern - kostel sv. Josefa (Petlery - kostel sv. Josefa), Böhmisch Wiesenthal - kostel Obrácení sv. Pavla (Loučná pod Klínovcem - kostel Obrácení sv. Pavla), Görkau - Evangelische Kirche (Jirkov - evangelický kostel), Görkau - St. Anna - Kirche (Jirkov - hřbitovní kostel sv. Anny), Göttersdorf - kirche sv. Mikuláše (Boleboř - kostel sv. Mikuláše), Hruschowan - kostel sv. Bartoloměje (Hrušovany - kostel sv. Bartoloměje), Kapelle in Gesseln (Kaple v Klášterecké Jeseni), Kettowitz - Kirche sv. Štěpána (Chotěbudice - kostel sv. Štěpána), Koititz - Kirche des Hl. Bartholomäus (Kojetín - kostel sv. Bartoloměje), Komotau - Evangelische Kirche (Chomutov - evangelický kostel), Leskau - Kapelle (Lestkov - kaple), Louchov - kostel sv. Jakuba (Louchov - kostel sv. Jakuba), Meretitz - Kappele (Miřetice - kaple), Neudorf - Maria Himmelfahrt Kirche (Nová Ves - kostel Nanebevzetí Panny Marie), Petsch - kirche Panny Marie Sněžné (Bečov - kostel Panny Marie Sněžné), Pirken - Kirche St. Leonhard (Březenec - kostel sv. Linharta), Roschwitz - kostel s. Anny (Rašovice - kostel sv. Anny), Sebastiansberg - kostel sv. Šebestiána (Hora Sv. Šebestiána - kostel sv. Šebestiána), Sechlau - Kirche des Hl. Laurentius (Želina - Kostel sv. Vavřince), Všestudy-kostel Archanděla Michaela (Všestudy-kostel Archanděla Michaela), Weipert - Evangel. Martinskirche (Vejprty - evangelický kostel sv. Martina)


Bezirk Leitmeritz (Okres Litoměřice)

Objekts:
Haber - Kirche (Habřina - kostel), Munker - Kirche (Mukařov - kostel sv. Františka), Ruschowann (Hrušovany - kostel Prachová), Taucherin - Kirche (Touchořiny - kostel sv. Prokopa), Weisskirchen - Kirche (Bílý Kostelec - kostel sv. Havla)


Bezirk Laun (Okres Louny)

Objekts:
Kostel Neposkvrněného početí Panny Marie v Siřemi (Kostel Neposkvrněného početí Panny Marie v Siřemi), Libčeves-Lahovice - Kostel sv. Jakuba (Libčeves-Lahovice - Kostel sv. Jakuba), Lobeditz - Kirche des Hl. Michael (Zlovědice - kostel sv. Michala), Michelob - Kirche Sn. Lorenz (Měcholupy - kostel Sv. Vavřince), Pribenz - Kirche der Hl. Maria-Himmelfahrt (Přibenice - kostel Nanebevzetí Panny Marie), Rissut - Kirche des Hl. Bernard (Řisuty - kostel sv. Bernarda), Schaboglück - Kirche des Hl. Bartolomäus (Žabokliky - kostel sv. Bartoloměje), Židovský hřbitov Letov (Židovský hřbitov Letov)


Bezirk Brüx (Okres Most)

Objekts:
Brüx-Saras - Eh. Kloster (Most-Zahražany - býv. klášter), Kirche des Hl. Antonius von Padua in Göhren (Klíny - Kostel sv. Antónína z Padua), Luschitz - Kapelle St. Blasien (Lužice - kaple Sv. Blažeje)


Bezirk Teplitz (Okres Teplice)

Objekts:
Bilin - St. Elisabeth Kirche mit dem Spital (Bílina - špitál s kostelem sv. Alžběty), Dux - Spital (Duchcov - špitál), Graupen - Kirche des Heiligen Prokop (Krupka - kostel sv. Prokopa), Klostergrab - Evangelische Kirche (Hrob - evangelický kostel), Kosten (Košťany), Teplitz-Turn - Evangelische Kirche (Teplice-Trnovany - evangelický kostel)


Bezirk Aussig (Okres Ústí nad Labem)

Objekts:
Adolfsgrün Kapelle St. Antonius von Padua (Adolfov Kaple sv. Antonína Paduánského), Böhmisch Pokau - Kostel Narození sv. Jana Křtitel (Český Bukov - Kostel Narození sv. Jana Křtitele ), Jedowin (Jedovina), Karbitz - Evangelische Kirche (Chabařovice - evangelický kostel), Kostel sv. Martina - Velké Chvojno (Kostel sv. Martina - Velké Chvojno), kostel sv. Vavřince - Český Újezd (kostel sv. Vavřince - Český Újezd), Mörkauer Kapelle (Kaple navštívení Matky Boží), Nollendorf - Kirche (Nakléřov - kostel sv. Josefa), Ústí nad Labem - kaple na Mariánském vrchu (Ústí nad Labem - kaple na Mariánském vrchu)


Bezirk Jitschin (Okres Jičín)

Objekts:
kaple Nejsvětější Trojice - Bělá u Pecky (kaple Nejsvětější Trojice - Bělá u Pecky), Kaple sv. Jiří - Pustá Proseč (Kaple sv. Jiří - Pustá Proseč), Nový židovský hřbitov - Hořice (Nový židovský hřbitov - Hořice)


Bezirk Nachod (Okres Náchod)

Objekts:
Baptistický kostel v Šonově (Baptistický kostel v Šonově)


Bezirk Zwittau (Okres Svitavy)

Objekts:
Zwittau - Kapelle in Mährisch Lotschnau (Svitavy-Lačnov - Kaple ), Zwittau - St. Florians-Kirche (Svitavy - Kostel sv. Floriána)


Bezirk Trautenau (Okres Trutnov)

Objekts:
Kaplička sv. Anny (Kaplička sv. Anny), Kostel Panny Marie (Kostel Panny Marie), Kostelík v Rybníčku (Kostelík v Rybníčku), Mittel-Langenau - Evangelishekirche (Prostřední Lánov - evangelický kostel)


Bezirk Wildenschwert (Okres Ústí nad Orlicí)

Objekts:
Rothfloss - Kirche (Červený potok - kostel)


Bezirk Blanz (Okres Blansko)

Objekts:
kaple sv. Josefa - Senetářov (kaple sv. Josefa - Senetářov)


Bezirk Brünn-Stadt (Okres Brno-město)

Objekts:
Brno - Juliánov (Brno - Juliánov), Brno - Vídeňská ulice (Brno - Vídeňská ulice), Brno - Židenice (Brno - Židenice), Brno - Židenice, Stará Osada (Brno - Židenice, Stará Osada), Jehnitz (Jehnice), kostel sv. Floriána v Brně-Černovicích (kostel sv. Floriána v Brně-Černovicích)


Bezirk Brünn-Provinz (Okres Brno-venkov)

Objekts:
Chudčice (Chudčice), Řícmanice (Řícmanice)


Bezirk Lundenburg (Okres Břeclav)

Objekts:
Auspitz - Hl. Wenzels Kirche (Hustopeče - kostel sv. Václava), Lundenburg (Břeclav, kostel sv. Václava)


Bezirk Göding (Okres Hodonín)

Objekts:
Bisenz - Kapelle des Hl. Florian (Bzenec - kaple sv. Floriana)


Bezirk Trebic (Okres Třebíč)

Objekts:
Jamnitz (Jemnice - židovský hřbitov)


Bezirk Znaim (Okres Znojmo)

Objekts:
Kaple Svaté Trojice (Kaple Svaté Trojice), Mariánská kaple ve Znojmě (Znojmo - Mariánská kaple)


Bezirk Saar (Okres Žďár nad Sázavou)

Objekts:
Jimramov - kaple sv. Matouše (Jimramov - kaple sv. Matouše)


Bezirk Freudenthal (Okres Bruntál)

Objekts:
Hillersdorf - Evangelische - Lutherische kirche (Holčovice - evangelický kostel), Neudörfel (Česká Ves - katolický kostel Sv. Šimona a Judy)


Bezirk Karwin (Okres Karviná)

Objekts:
Kaple na Mexiku v Karviné (Kaple na Mexiku v Karviné), Kostel sv. Barbory (Kostel sv. Barbory), Kostel sv.Petra z Alkantary (Kostel sv.Petra z Alkantary), Těrlicko - kostel sv. Trojice (Těrlicko - kostel sv. Trojice)


Bezirk Neutitschein (Okres Nový Jičín)

Objekts:
Zauchenthal - Evangelische Kirche (Suchdol - Evangelický (toleranční) kostel)


Bezirk Olmütz (Okres Olomouc)

Objekts:
Arnsdorf - kirche (Arnoltice - kostel ), Eichhorn (Veveří - kaple)


Bezirk Troppau (Okres Opava)

Objekts:
kaple v Javoří (kaple v Javoří), Kunzendorf (Hořejší Kunčice - kostel), Podlesí - kostel sv. Mikuláše (Podlesí - kostel sv. Mikuláše)


Bezirk Ostrau-Stadt (Okres Ostrava-město)

Objekts:
Moravská Ostrava-staré krematorium (Moravská Ostrava-staré krematorium)


Bezirk Mährisch Schönberg (Okres Šumperk)

Objekts:
Heidebrünnl - kirche (Vřesová studánka - kostel)


Bezirk Freiwaldau (Okres Jeseník)

Objekts:
Ober Grund (kaple Svaté Anny - Horní údolí)


Bezirk Nicht spezifizieren (Okres Nespecifikováno)

Objekts:
Hauswaldkapelle (Hauswaldská kaple), Neudorf - Kirche St. Leonhard (Nová Ves - kostel Sv. Linharta)






Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist