EinloggenEinloggen AnmeldenAnmelden  ČeskyČesky
Místa zaniklá v období: 1980-1990

Anzahl der gefunden Orten: 164


Bezirk Prag (Okres Hlavní město Praha)

Orts:
Lieben - Palmowka (Libeň - Palmovka), Praha-Radlice ( stará obec ) (Praha-Radlice ( stará obec ))

Objekts:
Měchurka (Měchurka), Nordwestbahnhof (Nádraží Praha - Těšnov)


Bezirk Beneschau (Okres Benešov)

Objekts:
Wlaschim-Synagoge (Vlašim-synagoga)


Bezirk Beraun (Okres Beroun)

Objekts:
Konvalinkův mlýn (Konvalinkův mlýn)


Bezirk Kladno (Okres Kladno)

Objekts:
Jemníky - železniční zastávka (Jemníky - železniční zastávka), Saky - železniční zastávka (Saky - železniční zastávka), Tuhaň - železniční zastávka (Tuhaň - železniční zastávka), Železniční zastávka Švermov-Hnidousy (Železniční zastávka Švermov-Hnidousy)


Bezirk Kolín (Okres Kolín)

Objekts:
Bečváry-nový zámek (Bečváry-nový zámek), Kbel - zámek (Kbel - zámek), Lošánky - zámek (Lošánky - zámek), Šabatkova kovárna (Šabatkova kovárna), Šátkův statek (Šátkův statek), Vocetkův statek (Vocetkův statek), Vopaskův statek (Vopaskův statek)


Bezirk Kuttenberg (Okres Kutná Hora)

Objekts:
Markovice - kostel sv. Anny (Markovice - kostel sv. Anny)


Bezirk Jungbunzlau (Okres Mladá Boleslav)

Objekts:
Hole (Hole)


Bezirk Prag-Ost (Okres Praha-východ)

Objekts:
bývalý hřbitov u Říčan (bývalý hřbitov u Říčan), Kojetice - zámek (Kojetice - zámek)


Bezirk Prag-West (Okres Praha-západ)

Objekts:
Nussberg (Včelní Hrádek)


Bezirk Budweis (Okres České Budějovice)

Orts:
Burgholz (Purkarec), Buskau (Buzkov), Höger (U Bočků), Jaroslawitz (Jaroslavice), Kořensko (Kořensko), Pardovice (Pardovice), Podskalí (Podskalí), Schörz (Schoř), U Marečků (U Marečků)

Objekts:
Bouda (Bouda), Hostinec České Švýcarsko (Hostinec České Švýcarsko), U Brodáka (U Brodáka), U Valcháře (U Valcháře)


Bezirk Krummau (Okres Český Krumlov)

Objekts:
Horní Dvořiště - pivovar (Horní Dvořiště - pivovar), Pernlesdorf (Mostky - zámek)


Bezirk Neuhaus (Okres Jindřichův Hradec)

Objekts:
Hotel Holub (Hotel Holub), Neuhaus - Pezellen Meierhof (Jindřichův Hradec - Pezellenův dvorec), Ruppmühle (Ruppův mlýn)


Bezirk Pilgrams (Okres Pelhřimov)

Objekts:
Bělský mlýn (Bělský mlýn), Klášterní mlýn - Želiv (Klášterní mlýn - Želiv), Mlýn Lhotice (Mlýn Lhotice), Pelhřimov - kaple Panny Marie (Pelhřimov - kaple Panny Marie)


Bezirk Prachatitz (Okres Prachatice)

Objekts:
Penzion hotel " Blanice" (Penzion hotel " Blanice")


Bezirk Strakonitz (Okres Strakonice)

Objekts:
Lnáře - pivovar (Lnáře - pivovar)


Bezirk Taus (Okres Domažlice)

Objekts:
Kupilíkův mlýn (Kupilíkův mlýn), Schwarzkoppe/Cerkov (Pasovského chýše na Čerchově)


Bezirk Eger (Okres Cheb)

Objekts:
Dürrmaul-Synagoge (Drmoul-synagoga), Schloss Ober Schönbach (Zámek Horní Luby), Schloss Wallhof (Zámek Valdov)


Bezirk Karlsbad (Okres Karlovy Vary)

Objekts:
Karlsbad Untere Bahnhof (Karlovy Vary dolní nádraží), Klášter redemptoristů (Klášter redemptoristů), Pürles - Schloss (Brložec - zámek)


Bezirk Klattau (Okres Klatovy)

Orts:
Gustawsthal (Gustavsthal)


Bezirk Pilsen-Stadt (Okres Plzeň-město)

Orts:
Pilsen - Ortsteil Karlov (Plzeň - čtvrť Karlov), Plzeň-Rychtářka (Plzeň-Rychtářka), Plzeň-U Jána (Plzeň-U Jána)

Objekts:
Pilsen-Gastwirtschaft Görg (Plzeň-hostinec U Görgů)


Bezirk Pilsen-Süd (Okres Plzeň-jih)

Objekts:
Lázně Letiny - zámek (Lázně Letiny - zámek)


Bezirk Pilsen-Nord (Okres Plzeň-sever)

Objekts:
Harabaska (Harvažov), Hochlibin - Schloss (Vysoká Libyně - zámek), Netschetin-Synagoge (Nečtiny-synagoga)


Bezirk Falkenau (Okres Sokolov)

Objekts:
Krudum - Dr. Kempf-Warte (Krudum - rozhledna dr. Kempfa)


Bezirk Tachau (Okres Tachov)

Orts:
Randezvous (Randezvous)

Objekts:
Darmschlag-Schloss (Darmyšl-zámek), Grun - Kirche St. Wenzel (Louka - kostel sv. Václava), Tachau - Kino (Tachov - Kino), Zemschen - Marienkirche (Třemešné - kostel Panny Marie)


Bezirk Böhmisch Leipa (Okres Česká Lípa)

Objekts:
Bürger Mühle (Bürger Mühle), Manušice - železniční zastávka (Manušice - železniční zastávka ), Niemes - Schloss (Mimoň - zámek), Nová Ves u České Lípy (Nová Ves u České Lípy)


Bezirk Tetschen (Okres Děčín)

Orts:
Skritin, Skřetín (Skrytín)


Bezirk Komotau (Okres Chomutov)

Orts:
Ahrendorf (Pavlov), Hagensdorf (Ahníkov), Körbitz (Krbice), Naschau (Naší), Niklasdorf (Mikulovice), Nokowitz (Nebovazy), Orpus (Mezilesí), Prahn (Brany), Prenzig (Brančíky), Retschitz (Račice), Schimberg (Podhůří), Schönbach (Potočná), Sosau (Zásada), Tschoschl (Stráž), Wernsdorf (Vernéřov)

Objekts:
Böhmisch Wiesenthal - kostel Obrácení sv. Pavla (Loučná pod Klínovcem - kostel Obrácení sv. Pavla), Gehae - Gasthaus, Fleischhauerei (Háj - hostinec a řeznictví), Kapelle in Gesseln (Kaple v Klášterecké Jeseni), Měděnec - ústav sociální péče (Měděnec - ústav sociální péče), Panský mlýn (Panský mlýn), Pirken - Kirche St. Leonhard (Březenec - kostel sv. Linharta), Soběsuky - zámek (Soběsuky - zámek), Weipert - Evangel. Martinskirche (Vejprty - evangelický kostel sv. Martina), Weiten Trebetitsch - Schloss (Široké Třebčice - zámek)


Bezirk Reichenberk (Okres Liberec)

Objekts:
Heřmanice v Podještědí - železniční zastávka (Heřmanice v Podještědí - železniční zastávka ), Reichenberg Wald Theater (Liberec Lidové sady letní divadlo), Tschernhausen - Schlossel (Černousy - zámeček)


Bezirk Leitmeritz (Okres Litoměřice)

Objekts:
Levínské Petrovice - železniční zastávka (Levínské Petrovice - železniční zastávka ), Libochowitz-Synagoge (Libochovice-synagoga), Munker - Kirche (Mukařov - kostel sv. Františka), Taucherin - Kirche (Touchořiny - kostel sv. Prokopa)


Bezirk Laun (Okres Louny)

Objekts:
Michelob - Kirche Sn. Lorenz (Měcholupy - kostel Sv. Vavřince), Miltschowes (Milčeves), Welmschloss - Schloss (Velemyšleves - zámek)


Bezirk Brüx (Okres Most)

Orts:
Brüx (Most), Kommern (Komořany), Ulbersdorf (Albrechtice)


Bezirk Teplitz (Okres Teplice)

Orts:
Kottowenka (Chotovenka), Pokrok (Pokrok), Schichlitz (Žichlice)


Bezirk Aussig (Okres Ústí nad Labem)

Orts:
Rabenay (Rabenov), Wiklitz (Vyklice)

Objekts:
Aussig - Hauptpost (Ústí nad Labem - hlavní pošta), Karbitz - Evangelische Kirche (Chabařovice - evangelický kostel)


Bezirk Deutschbrod (Okres Havlíčkův Brod)

Objekts:
Horní mlýn (Horní mlýn), Loukov (Loukov)


Bezirk Königgrätz (Okres Hradec Králové)

Objekts:
Nový Bydžov - mlýn (Nový Bydžov - mlýn), Smiřický mlýn (Smiřický mlýn)


Bezirk Chrudim (Okres Chrudim)

Objekts:
Brčekoly - železniční zastávka (Brčekoly - železniční zastávka), Skalice u Hrochova Týnce (Skalice u Hrochova Týnce)


Bezirk Reichenau (Okres Rychnov nad Kněžnou)

Objekts:
Dolní mlýn (Dolní mlýn)


Bezirk Semi (Okres Semily)

Orts:
Trzitscher mühle (Tříčský Kružský mlýn)

Objekts:
Jestřábí boudy (Jestřábí boudy), Jilemnice - Stará Kovárna (Jilemnice - Stará Kovárna)


Bezirk Trautenau (Okres Trutnov)

Objekts:
Mittel-Langenau - Evangelishekirche (Prostřední Lánov - evangelický kostel), Riesenbaude (Obří bouda)


Bezirk Brünn-Stadt (Okres Brno-město)

Orts:
Královo Pole - Budovcova (Královo Pole - Budovcova)

Objekts:
Brno - Juliánov (Brno - Juliánov), Brünn-Neuer Tempel (Brno-Nová synagoga)


Bezirk Iglau (Okres Jihlava)

Objekts:
Luka nad Jihlavou - pivovar (Luka nad Jihlavou - pivovar), Mirschendorf (Mirošov - zámek), Nový mlýn (Nový mlýn)


Bezirk Prossnitz (Okres Prostějov)

Objekts:
Chruchowsky Mühle (Kruhovský mlýn)


Bezirk Ungarisch Hradisch (Okres Uherské Hradiště)

Orts:
Pepčín (Pepčín)

Objekts:
Neuhof (Nový Dvůr), Ordějov (Ordějov)


Bezirk Saar (Okres Žďár nad Sázavou)

Objekts:
Jámy - železniční zastávka (Jámy - železniční zastávka), Kamenolom Krásněves (Kamenolom Krásněves)


Bezirk Freudenthal (Okres Bruntál)

Orts:
Niederhütten (Dolní huť)

Objekts:
Buschmühle (Lesní mlýn), Freihof (Svobodný dvůr), Heroldmühle (Heroldův mlýn), Kantormühle (Kantormühle), Rautenbergemühl (Roudenský mlýn), Röhrichmühle (Röhrichúv mlýn)


Bezirk Friedek-Mistek (Okres Frýdek-Místek)

Objekts:
Místek-Czajánkova kasárna (Místek-Czajánkova kasárna)


Bezirk Karwin (Okres Karviná)

Objekts:
Oderberg (Starý Bohumín - Zámek)


Bezirk Troppau (Okres Opava)

Objekts:
Batschmühle (Batschmühle), Obere Mühle (Obere Mühle), Štítina (Štítina), Zámecký mlýn (Zámecký mlýn)


Bezirk Ostrau-Stadt (Okres Ostrava-město)

Orts:
Oderské Jámy (Oderské Jámy)

Objekts:
Koksbetrieb Karolina in Ostrau (Ostrava - Karolina)


Bezirk Prerov (Okres Přerov)

Objekts:
Váňův mlýn (Váňův mlýn)


Bezirk Mährisch Schönberg (Okres Šumperk)

Objekts:
Dolní mlýn (Dolní mlýn), Heidebrünnl - hütte (Vřesová studánka - chata)


Bezirk Vsetin (Okres Vsetín)

Orts:
Stanovnica (Stanovnica)


Bezirk Freiwaldau (Okres Jeseník)

Objekts:
Ober Hermsdorf (Horní Heřmanice - zámek)


Bezirk Nicht spezifizieren (Okres Nespecifikováno)

Objekts:
Dům čp.9 (Dům čp.9), xxx (xxx)






Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist