EinloggenEinloggen AnmeldenAnmelden  ČeskyČesky
Místa zaniklá v období: 1970-1980

Anzahl der gefunden Orten: 291


Bezirk Prag (Okres Hlavní město Praha)

Orts:
Košíře - domkářská kolonie (Košíře - domkářská kolonie), Zátory (Zátory)

Objekts:
Bílý Mlýnek (Bílý Mlýnek), Český Milíčov (Český Milíčov)


Bezirk Beneschau (Okres Benešov)

Orts:
Borovsko (Borovsko), Hrádek (Hrádek), Kolna (Kolna), Lipšitz (Libčice), Naháč (Naháč), Příseka (Příseka), Unter - Kralowitz (Dolní Kralovice), Zibridowitz (Žibřidovice)

Objekts:
Beneschau-Synagoge (Benešov-synagoga), Dolní Kralovice - dolní zámek (Dolní Kralovice - dolní zámek), Dolní Kralovice - nádraží (Dolní Kralovice - nádraží), Dolní Kralovice - synagoga (Dolní Kralovice - synagoga), Franclův mlýn (Franclův mlýn), Horní Kralovice zámek (Horní Kralovice zámek), Sedlický mlýn (Sedlický mlýn), Semínův mlýn (Semínův mlýn)


Bezirk Beraun (Okres Beroun)

Objekts:
Synagoga - Tetín (Synagoga - Tetín)


Bezirk Kladno (Okres Kladno)

Objekts:
Vašírovská Lísa (Vašírovská Lísa)


Bezirk Kolín (Okres Kolín)

Objekts:
Chalupa čp.2 (Chalupa čp.2), Chalupa čp.30 (Chalupa čp.30), Freundova pila (Freundova pila)


Bezirk Mělník (Okres Mělník)

Objekts:
Beřkovický mlýn (Beřkovický mlýn)


Bezirk Jungbunzlau (Okres Mladá Boleslav)

Objekts:
Semčice - nádraží (Semčice - nádraží), Unter Zetno (Dolní Cetno), Vinecký mlýn (Vinecký mlýn)


Bezirk Nymburk (Okres Nymburk)

Objekts:
Panský mlýn (Panský mlýn)


Bezirk Prag-Ost (Okres Praha-východ)

Objekts:
Hubačov (Hubačov)


Bezirk Pibrans (Okres Příbram)

Objekts:
Bergmanův mlýn (Bergmanův mlýn), Dobrá Voda u Březnice-barokní most (Dobrá Voda u Březnice-barokní most)


Bezirk Budweis (Okres České Budějovice)

Orts:
Babka (Babka), Březy (Březí), Budweis - Altstadt (České Budějovice - Staré město), Kl. Temelin (Temelínec), Kmin (Knín), Křtěnow (Křtěnov), Podhaj (Podhájí u Týna n. V.), Rosenstein (Růžov), U Benáků (U Benáků)

Objekts:
Nezdaschow-Synagoge (Neznašov-synagoga)


Bezirk Krummau (Okres Český Krumlov)

Orts:
Kozákův mlýn (Kozákův mlýn), Plaňák (Plaňák), Sofienschloss (Žofín), U Moravců (U Moravců)

Objekts:
Böhm. Reichenau - Maria Schnee - Kloster (Svatý Kámen - klášter), Hospůdka u Rynešů (Hospůdka u Rynešů), Kolinmühle (Kolínův mlýn), Kolonie Jarošova (Kolonie Jarošova), Mačí (Mačí), Schwalbenhof (Vlaštovičník), Stupárna (Stupárna), Zartlesdorf (Rybník - zámek)


Bezirk Neuhaus (Okres Jindřichův Hradec)

Objekts:
Althart (Staré Hobzí - Flickova manufaktura), Dvůr Karlov (Dvůr Karlov), Landštejnský dvůr (Landštejnský dvůr), Wenkerschlag (Dolní Radouň - kostel)


Bezirk Pilgrams (Okres Pelhřimov)

Orts:
U brodu (U brodu), U husarů (U husarů)

Objekts:
Beníškův mlýn (Beníškův mlýn), Březinův mlýn (Březinův mlýn), Chocholův mlýn (Chocholův mlýn), Dušejovský mlýn (Dušejovský mlýn), Mlýn Třebelice (Mlýn Třebelice), Vrzákův mlýn (Vrzákův mlýn)


Bezirk Pisek (Okres Písek)

Orts:
Písek - nábřeží (Písek - nábřeží)

Objekts:
Drath Mühle (Drátovský mlýn)


Bezirk Prachatitz (Okres Prachatice)

Objekts:
Aussergefild - Friedhof (Kvilda - hřbitov), Hotel+restaurace u Husinecké nádrže (Hotel+restaurace u Husinecké nádrže), Neugebau (Nový Svět), Turistická chata na Mařském vrchu (Turistická chata na Mařském vrchu)


Bezirk Strakonitz (Okres Strakonice)

Objekts:
Strakonitz-Synagoge (Strakonice-synagoga)


Bezirk Tabor (Okres Tábor)

Objekts:
Bejšov (Bejšov), Koschiner Mühle (Košínský mlýn), Tabor - Synagoge (Tábor - synagoga)


Bezirk Taus (Okres Domažlice)

Objekts:
Heiligenkreuz- Schloss (Újezd svatého Kříže- zámek), Klášterský mlýn (Klášterský mlýn), Wottawau Mühle (Otovský mlýn)


Bezirk Eger (Okres Cheb)

Orts:
Döba (Děvín), Haselhof (Lískovec), Höflasgut (Dvoreček), Sorgen (Starost), Wallhof (Lesná)

Objekts:
Schloss Hörsin (zámek Hrzín)


Bezirk Karlsbad (Okres Karlovy Vary)

Orts:
Emanuelshof (Emanuelův Dvůr), Maroditz (Martice)

Objekts:
Chiesch-Synagoge (Chyše-synagoga), Donawitzer-mühle (Stanovický mlýn)


Bezirk Klattau (Okres Klatovy)

Objekts:
Kostel Čtrnácti svatých pomocníků ( Kostel Čtrnácti svatých pomocníků), Dolejší mlýn (Dolejší mlýn), Horaschdowitz-Synagoge (Horažďovice-synagoga)


Bezirk Pilsen-Stadt (Okres Plzeň-město)

Objekts:
Pilsen-Deutsche Theater (Plzeň-Malé divadlo), Pilsen-Kaisersaal (Plzeň-Císařský sál)


Bezirk Pilsen-Süd (Okres Plzeň-jih)

Objekts:
Pschestitz-Synagoge (Přeštice-synagoga)


Bezirk Pilsen-Nord (Okres Plzeň-sever)

Objekts:
Fieska - Kirche des Hl. Peter und Paul (Víska - kostel sv. Petra a Pavla), Hniemitz - Kirche Allerheiligen (Hněvnice - kostel Všech Svatých)


Bezirk Falkenau (Okres Sokolov)

Orts:
Dolní Pískovec (Dolní Pískovec), Pechgrün (Smolnice), Schwaderbach - Aschberg (Bublava - Aschberg), Schwarzenbach (Černá), Vogeleis (Vogeleis), Wudingrün (Vítkov)

Objekts:
Elbogen - Kirche St. Johannes der Taufer (Loket - kostel sv. Jana Křtitele), Kloben Mühle (Klobenský mlýn)


Bezirk Tachau (Okres Tachov)

Orts:
Brenntenloh (Na Spálenci), Deutsch Thomaschlag (Domaslavičky), Sorghof (Lučina)

Objekts:
Pocher (Pocher), Waffenhammer (Hamr), Witttingreith - Kirche (Vítkov - kostel na návsi)


Bezirk Böhmisch Leipa (Okres Česká Lípa)

Orts:
Hirchmantel (Heřmánky)

Objekts:
Barokní mlýn (Barokní mlýn), Kühlbergbaude (Vyhlídka)


Bezirk Tetschen (Okres Děčín)

Objekts:
Algersdorf - Kirche (Valkeřice - kostel sv. Barbory), Hotel Börse (Hotel Burza), Neu Ohlisch - Kirche (Nová Oleška - kostel Nejsvětější Trojice), Reichen - Kirche (Rychnov - kostel sv. Bartoloměje), Reichen - No. 138 (Rychnov - čp. 138), Schönlinde - altkatholische Kirche (Krásná Lípa - starokatolický kostel), Wernstadt - Gottesberg (Verneřice-Boží vrch), Ziedler-Kirche hl. Martin (Brtníky-kostel sv. Martina)


Bezirk Komotau (Okres Chomutov)

Orts:
Bartelsdorf (Dřínov), Deutsch Kralupp (Kralupy u Chomutova), Dörnsdorf (Dolina), Gaischwitz (Kýšovice), Gopfertfeld (Gepfertovo pole), Kaitz (Kyjice), Kunnersdorf (Kundratice), Liebisch (Libouš), Luschitz (Lužice), Neudorf an der Biela (Nové Sedlo nad Bílinou), Neudörfel (Nová Víska u Domašína), Ojes (Újezd), Pressnitz (Přísečnice), Pröhl (Prahly), Prösteritz (Přezetice), Reischdorf (Rusová), Selighäuser (Seligovy Domy), Steinbruchhäuser (Kamenný Lom), Triebischl (Třebíška), Tuschmitz (Tušimice), Unterhals (Dolní Halže), Weisser - Hof (Bílý dvůr), Wenkau (Venkov), Wissotschan (Vysočany), Wistritz (Bystřice), Wohlau (Volyně), Würgnitz (Vrchnice), Zobietitz (Sobětice)

Objekts:
Aubach - alte Egerbrücke (Lužný - starý most přes Ohři), Bahnhof Kaaden (Kadaň-nádraží), Bettlern - kostel sv. Josefa (Petlery - kostel sv. Josefa), Brettmühle (Brettmühle), Brettmühle (Brettmühle), Drahtmühle (Drahtmühle), Fleckelmühle (Fleklův mlýn), Hassberg (Hassberg), Hora Svatého Šebestiána - nádraží (Hora Svatého Šebestiána - nádraží), Karlshof (Karlov), Komotau - Evangelische Kirche (Chomutov - evangelický kostel), Kupferberg - tvrz (Mědenec - tvrz), Lohstampfmühle (Lohstampfmühle), Meretitz - Kappele (Miřetice - kaple), Mittlere Mühle (Prostřední mlýn), Sägemühle (Pila), Sosau bei Roschwitz - Papiermühle (Zásada u Rašovic - Papírna), Untere Mühle (Dolní mlýn), Wiesenmühle (Na lukách)


Bezirk Gablonz an der Neiße (Okres Jablonec nad Nisou)

Objekts:
Blatná - mlýn a pila (Blatná - mlýn a pila), Blatný (Blatný)


Bezirk Reichenberk (Okres Liberec)

Objekts:
Obří sud na Javorníku (Obří sud na Javorníku)


Bezirk Leitmeritz (Okres Litoměřice)

Orts:
Lobosch (Lovoš)

Objekts:
Geyrmühle (Geyrův mlýn), Habřina - železniční zastávka (Habřina - železniční zastávka), Mukařov - železniční zastávka (Mukařov - železniční zastávka), Touchořiny - železniční zastávka (Touchořiny - železniční zastávka), Valnohův mlýn (Valnohův mlýn)


Bezirk Laun (Okres Louny)

Orts:
Horatitz (Hořetice), Laun - Saazer Vorstadt (Louny - Žatecké předměstí), Schiessglock (Třískolupy)

Objekts:
Libkowitz- Schloss (Libkovice - zámek)


Bezirk Brüx (Okres Most)

Orts:
Billna (Bylany), Holtschitz (Holešice), Kummerpruch (Konobrže), Pahlet (Pohlody), Seidowitz (Židovice), Triebschitz (Třebušice), Würschen (Vršany)

Objekts:
Hawran - Bahnhof (Havraň - nádraží), Johnsdorf - Bahnhof (Janov - železniční zastávka), Julius V. (Julius V.), Kühlstall (Kühlstall), Maria Radtschitz - Bahnhof (Mariánské Radčice - nádraží), Oberleutensdorf - Brauerei (Horní Litvínov - pivovar), Oberleutensdorf - Manufaktur (Horní Litvínov - manufaktura)


Bezirk Teplitz (Okres Teplice)

Orts:
Herrlich (Hrdlovka), Radowesitz (Radovesice)

Objekts:
Neuhof bei Herrlich (Nový Dvůr u Hrdlovky), Teplice-Stadion Hefewerk (Teplice-fotbalový stadion Drožďárna), Teplitz-Turn - Evangelische Kirche (Teplice-Trnovany - evangelický kostel)


Bezirk Aussig (Okres Ústí nad Labem)

Orts:
Aussig - Masaryk Strasse - Südteil (Ústí nad Labem - Masarykova ulice - jižní část), Hottowitz (Otovice), Lochtschitz (Lochočice), Pschira l. (Přerov 1.díl), Schönfeld (Tuchomyšl), Senseln (Zalužany), Ziebernik (Stříbrníky)

Objekts:
Aussig - Altes Rathaus (Ústí nad Labem - Stará radnice), Böhmisch Pokau - Kostel Narození sv. Jana Křtitel (Český Bukov - Kostel Narození sv. Jana Křtitele ), Kostel sv. Martina - Velké Chvojno (Kostel sv. Martina - Velké Chvojno), Mörkauer Kapelle (Kaple navštívení Matky Boží), Nollendorf - Kirche (Nakléřov - kostel sv. Josefa), Ústí nad Labem - kaple na Mariánském vrchu (Ústí nad Labem - kaple na Mariánském vrchu)


Bezirk Deutschbrod (Okres Havlíčkův Brod)

Orts:
Budeč (Budeč), Staré Hamry (Staré Hamry), Zahradka (Zahrádka)

Objekts:
Čertovy díry - jeskyně (Čertovy díry - jeskyně), Mlýn Neudörflův (Mlýn Neudörflův), Papírna a mlýn v Zahrádce (Papírna a mlýn v Zahrádce), Valchářův mlýn (Valchářův mlýn)


Bezirk Jitschin (Okres Jičín)

Orts:
Skarschischow (Skaříšov)

Objekts:
Sběř - železniční zastávka (Sběř - železniční zastávka), Schleifermühle (Šlejferna)


Bezirk Pardubitz (Okres Pardubice)

Objekts:
Prokešův mlýn (Prokešův mlýn)


Bezirk Reichenau (Okres Rychnov nad Kněžnou)

Objekts:
Borovnice - zámek (Borovnice - zámek), Zámecký mlýn (Zámecký mlýn)


Bezirk Semi (Okres Semily)

Objekts:
Kovářův mlýn (Kovářův mlýn)


Bezirk Zwittau (Okres Svitavy)

Orts:
Rothes Wirtshaus (Červená hospoda)

Objekts:
Zwittau - Kapelle in Mährisch Lotschnau (Svitavy-Lačnov - Kaple ), Zwittau - St. Florians-Kirche (Svitavy - Kostel sv. Floriána)


Bezirk Trautenau (Okres Trutnov)

Objekts:
Bergschmiede (Kovárna)


Bezirk Wildenschwert (Okres Ústí nad Orlicí)

Orts:
(Lichtenštejnova chata) - ke smazání ((Lichtenštejnova chata) - ke smazání)

Objekts:
Glatzer Schneeberg - Aussichtsturm und Schutzhaus (Králický Sněžník - rozhledna a chata), Liechtensteinschutzhaus (Lichtenštejnova chata)


Bezirk Blanz (Okres Blansko)

Orts:
Stavení (Stavení)

Objekts:
kaple sv. Josefa - Senetářov (kaple sv. Josefa - Senetářov), Masákův mlýn (Masákův mlýn)


Bezirk Brünn-Stadt (Okres Brno-město)

Orts:
Bisterz (Bystrc - náměstí 28. dubna), Brachfeldkolonie (Kolonie Úlehle), Komein (Komín - Chaloupky), Kumrowitz (Komárov), Steinmühl (Kamenný mlýn)


Bezirk Brünn-Provinz (Okres Brno-venkov)

Objekts:
Babákův mlýn (Babákův mlýn), Chudčice (Chudčice)


Bezirk Lundenburg (Okres Břeclav)

Orts:
Muschau (Mušov)

Objekts:
Muschauermühle (Mušovský mlýn)


Bezirk Zlin (Okres Zlín)

Orts:
Jamůvky (Jamůvky), Sobolica (Sobolica), V Janůvkách (V Janůvkách)

Objekts:
Zavrtálkův mlýn (Zavrtálkův mlýn)


Bezirk Iglau (Okres Jihlava)

Objekts:
Iglau - Kretzel (Jihlava - Krecl), Patrymühle (Odrážkův mlýn), Pávovská myslivna (Pávovská myslivna), Rothe Mühle (Červený mlýn)


Bezirk Trebic (Okres Třebíč)

Orts:
Herzmanitz (Heřmanice), Lippian (Lipňany), Prachárna (Prachárna), Skree (Skryje)

Objekts:
Biskupice - zámek (Biskupice - zámek), Hartvíkovický mlýn (Hartvíkovický mlýn), Koněšínský mlýn (Koněšínský mlýn), Mährisch Budwitz-Synagoge (Moravské Budějovice-synagoga), Skryjský mlýn (Skryjský mlýn), Slavětický mlýn (Slavětický mlýn)


Bezirk Ungarisch Hradisch (Okres Uherské Hradiště)

Objekts:
Velký Lopeník - rozhledna (Velký Lopeník - rozhledna)


Bezirk Wischau (Okres Vyškov)

Objekts:
Panská skála (Panská skála)


Bezirk Znaim (Okres Znojmo)

Objekts:
Březovec (Březovec), Helenenhof (Bohany)


Bezirk Saar (Okres Žďár nad Sázavou)

Orts:
Manův mlýn (Manův mlýn)

Objekts:
Prostřední mlýn (Prostřední mlýn), Wischna (Věžná), Zámecký mlýn (Zámecký mlýn)


Bezirk Freudenthal (Okres Bruntál)

Objekts:
Hillersdorf - Evangelische - Lutherische kirche (Holčovice - evangelický kostel), Neudörfel (Česká Ves - katolický kostel Sv. Šimona a Judy), Stadt Olbersdorf (Město Albrechtice- starý zámek)


Bezirk Friedek-Mistek (Okres Frýdek-Místek)

Objekts:
Dolní Líštná - zámek (Dolní Líštná - zámek)


Bezirk Karwin (Okres Karviná)

Objekts:
Horní Suchá (Horní Suchá), Orlová - zámek (Orlová - zámek), Ráj (Ráj)


Bezirk Olmütz (Okres Olomouc)

Objekts:
Arnsdorf - kirche (Arnoltice - kostel ), Kožušany - zámek (Kožušany - zámek)


Bezirk Troppau (Okres Opava)

Objekts:
Neu Lublitz (Nové Lublice), Pulver Mühle (Prachovník)


Bezirk Ostrau-Stadt (Okres Ostrava-město)

Objekts:
Důl Šalamoun (Důl Šalamoun), Radvanice (Radvanice)


Bezirk Prerov (Okres Přerov)

Objekts:
Klichovský mlýn (Klichovský mlýn)


Bezirk Mährisch Schönberg (Okres Šumperk)

Objekts:
Dampfbrettsäge Hannsdorf (Hanušovice - pila)


Bezirk Vsetin (Okres Vsetín)

Objekts:
Kladerubský mlýn (Kladerubský mlýn)


Bezirk Freiwaldau (Okres Jeseník)

Objekts:
železniční vlečka Žulová - Černá Voda (železniční vlečka Žulová - Černá Voda)






Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist