EinloggenEinloggen AnmeldenAnmelden  ČeskyČesky
Místa zaniklá v období: Nespecifikováno

Anzahl der gefunden Orten: 3692


Bezirk Prag (Okres Hlavní město Praha)

Orts:
Placina (Placina), Unter Rostell (Dolní Roztyly), Usedlost Skalka (Usedlost Skalka)

Objekts:
Braník - ledárny (Braník - ledárny), Červený mlýn (Červený mlýn), Dalejský mlýn (Dalejský mlýn), Dobrá Voda (Dobrá Voda), Hájovna (Hájovna), Hergetův mlýn (Hergetův mlýn), Horův mlýn (Horův mlýn), Kozákův dům (Kozákův dům), Královice - tvrz (Královice - tvrz), Petynka (Petynka), Prag - Cibulka (Praha - Cibulka), Praha Invalidovna - Mazutka (Praha Invalidovna - Mazutka), Praha Stodůlky Šafránkova cihelna (Praha Stodůlky Šafránkova cihelna), Ruzyňský mlýn (Ruzyňský mlýn), Starý mlýn (Starý mlýn), Storchova vila (Storchova vila), Středoklucký mlýn (Středoklucký mlýn), Transgas (Transgas), Trunečkův mlýn (Trunečkův mlýn), Turbová (Turbová), Zadní Maškův mlýn (Maškův mlýn), zámek Petrovice (zámek Petrovice), Zlatnice (Zlatnice), Zlíchovský lihovar (Zlíchovský lihovar), Zličín - čerpací stanice (Zličín - čerpací stanice )


Bezirk Beneschau (Okres Benešov)

Orts:
Hubičkův Luh (Hubičkův Luh), Kojetitzer Hof (Kojetice), Křemešník (Křemešník), Toušice (Toušice), Vosí (Vosí), Zákopy (Zákopy)

Objekts:
Blakoš (Blakoš), Březina (Březina), Chotýšany - zámek (Chotýšany - zámek), Crkovice (Crkovice), Javor (Javor), Klášterní mlýn (Klášterní mlýn), Kletečkův mlýn (Kletečkův mlýn), Kopelentův mlýn (Kopelentův mlýn), Myslivna Obora (Myslivna Obora), Na Borkách (Na Borkách), Nové Mlýny (Nové Mlýny), Olešná (Olešná), Panský mlýn (Panský mlýn), Pilátka (Pilátka), Podelhotský mlýn (Podelhotský mlýn), Podlouňovický mlýn (Podlouňovický mlýn), Psářský mlýn (Psářský mlýn), Schettekmühle (Šetkův mlýn), Schwihau mühle (Švihovský mlýn), Spálený mlýn (Spálený mlýn), Svojšice (Svojšice), Šeradovka (Šeradovka), Valcha (Valcha), Zálesí (Zálesí)


Bezirk Beraun (Okres Beroun)

Objekts:
Baština Hořovická (Baština Hořovická), Čihátka (Čihátka), Lhotecký dvůr (Lhotecký dvůr), Noviny (Noviny), Plešivec (Plešivec), Tomáškův lom - vápenka (Tomáškův lom - vápenka), Vyšebohy (Vyšebohy), Zámeček Na Ptáku (Zámeček Na Ptáku)


Bezirk Kladno (Okres Kladno)

Orts:
Štěpárna (Štěpárna), Vraný - mlýn (Vraný - mlýn)

Objekts:
Bajrovka (Bajrovka), Beyerovka (Beyerovka), Bratkovický mlýn (Bratkovický mlýn), Chržínský mlýn (Chržínský mlýn), Císařský pivovar - Buštěhrad (Císařský pivovar - Buštěhrad), Dolejší mlýn (Dolejší mlýn), Dolejší mlýn (Dolejší mlýn), Františkánská myslivna (Františkánská myslivna), Horowetz mühle (Mužíkův mlýn), Hřešický mlýn (Hřešický mlýn), Kolský mlýn (Kolský mlýn), Košťálův mlýn (Košťálův mlýn), Lipina (Lipina), Nový Dvůr (Nový Dvůr), Ovčárský mlýn (Ovčárský mlýn), Pálečekovský mlýn (Pálečekovský mlýn), Přední mlýn (Přední mlýn), Tůmův mlýn (Tůmův mlýn)


Bezirk Kolín (Okres Kolín)

Orts:
Aldašín (Aldašín), Hrstkov (Hrstkov), Vlčí Důl (Vlčí Důl)

Objekts:
Chrástecký mlýn (Chrástecký mlýn), Hluboký mlýn (Hluboký mlýn), Kolín - kostel Všech Svatých (Kolín - kostel Všech Svatých), Mirkovec (Mirkovec), Ostrov (Ostrov), Polní Voděrady - pivovar (Polní Voděrady - pivovar), Potřeba (Potřeba), Skokanower Mühle (Skokanovský mlýn), Starý mlýn (Starý mlýn), Tiefenthaler Mühle (Tiefenthaler Mühle), Toušický mlýn (Toušický mlýn), Válcový mlýn (Válcový mlýn)


Bezirk Kuttenberg (Okres Kutná Hora)

Objekts:
Fábrovský mlýn (Fábrovský mlýn), Hatě (Hatě), Kamajka (Kamajka), Komoráčovský mlýn (Komoráčovský mlýn), Medenice (Medenice), Obický mlýn (Obický mlýn), Petrovická hájovna (Petrovická hájovna), Řešeto (Řešeto), Rezkovec (Rezkovec), Sidonin Les (Sidonin Les), Spalener Mühle (Spálený mlýn), Untere Mühle (Dolní mlýn), Žehušice tvrz (Žehušice tvrz), Žleby - hospodářský dvůr zámku (Žleby - hospodářský dvůr zámku), Žleby - Restaurace Na hrázi (Žleby - Restaurace Na hrázi)


Bezirk Mělník (Okres Mělník)

Orts:
Březov (Březov), Polabský mlýn (Polabský mlýn), Rozbořenka (Rozbořenka)

Objekts:
Čečelická myslivna (Čečelická myslivna), Doní Vidim pivovar (Dolní Vidim pivovar), Dubusmühle (Tubožský mlýn), hájenka Hořínský park (hájenka Hořínský park), Hájovna Oupor (Hájovna Oupor), Harbasko (Harbasko), Kokořínský důl - rekreační areál (Kokořínský důl - rekreační areál), Königswald (Království), Liběchov, kaple sv. Ducha (Liběchov, kaple sv. Ducha), Liběchovský mlýn (Liběchovský mlýn), Neuhof (Nový Dvůr), Rimay (Rymáň), Skalní byty (Skalní obydlí), Vlčí (Vlčí), Wrbamühle (Wrbamühle), XX (XXXX), Zámecký mlýn Hořín (Zámecký mlýn Hořín), zámek Liběchov (zámek Liběchov)


Bezirk Jungbunzlau (Okres Mladá Boleslav)

Orts:
Chaloupky (Chaloupky - samoty), Flusárna (Flusárna), Jibstec (Jibstec), Neudorf (Vrchbělá), Wassatschka (Vazačka)

Objekts:
Chrasterhof (Chrást), Dörrholz (Suchý Les), Havraník (Havraník), Karlshof (Karlov), Končiny (Končiny), Lázně Boží Voda (Lázně Boží Voda), Maxov (Maxov), Neuhof (Nový Dvůr), Pachouň (Pachouň), Podzámecký mlýn (Podzámecký mlýn), Polívkův mlýn (Polívkův mlýn), Rachvaly (Rachvaly), Řehnický mlýn (Řehnický mlýn), Sägemühl (Pytlíkovský mlýn), U Bílého kříže (U Bílého kříže), Zájezd (Zájezd)


Bezirk Nymburk (Okres Nymburk)

Objekts:
Alexanderhof (Alexandrov), Božidar (Boží Dar), Ćíhary (Ćíhary), Křinec - zámek (Křinec - zámek), Mladotín (Mladotín), Panský mlýn a pila (Panský mlýn a pila), Šumbor (Šumbor), Tejnický mlýn (Tejnický mlýn), U Pěti Dubů (U Pěti Dubů), Vlkov (Vlkov)


Bezirk Prag-Ost (Okres Praha-východ)

Orts:
Přibyslavice (Přibyslavice)

Objekts:
Dolní Peklov (Dolní Peklov), Jevany hotel Wagner (Jevany hotel Wagner), Mstětice - škola (Mstětice - škola), Nákladové nádraží Žižkov (Nákladové nádraží Žižkov), Ovčáry (Ovčáry), Pyskočelský mlýn (Pyskočelský mlýn), Šurkov (Šurkov)


Bezirk Prag-West (Okres Praha-západ)

Objekts:
Fafkův mlýn (Fafkův mlýn), Hladkovský mlýn (Hladkovský mlýn), Kosoř - hájovna (Kosoř - hájovna), Krsovice (Krsovice), mlýn u Okoře (mlýn u Okoře)


Bezirk Pibrans (Okres Příbram)

Orts:
Bubovický Mlýn (Bubovický mlýn), Byčice (Byčice), Hrachowist (Hrachoviště), Kolwin (Kolvín), Mokrsko (Mokrsko), Padert (Padrť), Welkau (Velcí), Záběhlá (Záběhlá)

Objekts:
Baština Stará (Baština Stará), Chynská (Chynská myslivna), Drahenický mlýn (Drahenický mlýn), Jandečků mlýn (Jandečků mlýn), Jechův mlýn (Jechův mlýn), Jesenice - obecní hostinec (Jesenice - obecní hostinec), Jince - zámek (pivovar) (Jince - zámek (pivovar) ), Kamýcký mlýn (Kamýcký mlýn), Kopáčovský hamr (Kopáčovský hamr), Na Bůrku (Na Bůrku ), Panský mlýn (Panský mlýn), Parní automatický mlýn Jaroslava Gärtnera (Parní automatický mlýn Jaroslava Gärtnera), Pivovar Skuhrovských ze Skuhrova (Pivovar Skuhrovských ze Skuhrova), Plechhammer (Plechhamr), Soukupův mlýn (Soukupův mlýn), Šípkova cihelna (Šípkova cihelna), V Luhu (V Luhu), Vachovický mlýn (Vachovický mlýn), Vopičkův mlýn (Vopičkův mlýn), Vranová (Vranová), Výfuk (Výfuk), Zábřeský mlýn (Zábřeský mlýn)


Bezirk Rakonitz (Okres Rakovník)

Orts:
Kocanda (Kocanda), Mühlhansl (Mühlhansl), Myší Díra (Myší Díra), Plázek (Plázek), Pochvalovský Mlýn (Pochvalovský Mlýn), Polský Ovčín (Polský Ovčín), Slabecká Huť (Slabecká Huť), Svatý Vojtěch (Svatý Vojtěch), Zákonova Hlídačna (Zákonova Hlídačna)

Objekts:
Abgebrannte mühle (Spálený mlýn), Charvátův mlýn (Charvátův mlýn), Grünthal (Zelený důl), Hopfmühle (Hopfův mlýn), Kleinmühle (Malý mlýn), Koryta (Koryta), Lobitsch (Lovíč), Neumühle (Nový mlýn), Obecní mlýn (Obecní mlýn), Panská pila (Panská pila), Panský mlýn (Panský mlýn), Podhorní mlýn (Podhorní mlýn), Säge Mühle (Säge Mühle), Schreiber mühle (Schreibrův mlýn), Spálený mlýn (Spálený mlýn), Theresienhain (Terezka), Tyterský mlýn (Tyterský mlýn), Untere Bretsägemühle (Untere Bretsägemühle), Welhottnermühle (Velhotský mlýn), Wiesenmühle (Bílý mlýn), Zámecký mlýn (Zámecký mlýn)


Bezirk Budweis (Okres České Budějovice)

Orts:
Bašta (Bašta), Blauer-Haus (Modrý Domek), Dörfles (Vesce), Egersee (Vyhlídky), Fischbachhäuser (Fischerovy Chalupy), Gassenhäusel (Gassenhäusel), Göllitz (Jedlice), Gutenbrünn (Meziluží), Hammer (Hamr), Hůrka. (Hůrka.), Klukov (Klukov), Koller (U Kollerů), Kropfschlag (Mýtiny), Lechnerstall (Lechnerova Stáj), Moosbauer (Moosbauer), Nehamerhof (Nehamerův Dvůr), Nemanice (Nemanice), Neuhütten (Nové Hutě), Piberschlag (Veveří), Remlovy Dvory (Remlovy Dvory), Slaměný Dvůr (Slaměný Dvůr), Ve Strouze (Ve Strouze), Vrbí (Vrbí), Wohrada (Ohrada.)

Objekts:
Ambrožův mlýn (Ambrožův mlýn), Bargerův mlýn a pila (Bargerův mlýn a pila), Bečický mlýn (Bečický mlýn), Billiner Mühle (Bílina), Býčkův mlýn a pila (Býčkův mlýn a pila), Býšov (Býšov), Čalounův mlýn (Čalounův mlýn), Denzingrův mlýn (Denzingrův mlýn), Fatkovna (Fatkovna), Gabermühle (Kábův mlýn), Grabmühle (Stropnický mlýn), Hněvkovická Hájnice (Hněvkovická Hájnice), Müller (Hamr), Perstenhof (Peštovec), Překážka (Překážka), Řepišův mlýn (Řepišův mlýn ), Rothbauermühle (Rothbauerův mlýn), Rozovy (Rozovy), Rybičkův mlýn (Rybičkův mlýn ), Schweizerhaus (Schweizerhaus), Seyczekhof (Zajíček), Sušek (Sušek), Šeborův mlýn a pila (Šeborův mlýn a pila), Šimkův mlýn (Šimkův mlýn), Tomandlhof (Tomandlův dvůr), Walch (Valcha), Želízkův mlýn. (Želízkův mlýn.)


Bezirk Krummau (Okres Český Krumlov)

Orts:
Abdank (Adámky), Ahorn (Záhorkov), Albert (U Alberta), Alsching (Lštín), Altholland (Starý Holand), Althütten (Staré Hutě), Altspitzenberg (Starý Špičák), Andreasberg (Ondřejov), Asang (Jasánky), Attes (Zátes), Bachgoberl (Bachgoberl), Bachmann (Bachman), Bamberg (Babín), Bauer (Bauer), Bei der Moldau (U Vltavy), Beim Ohlman (U Ohlmana), Beim Ohlwagner (U Ohlwagnera), Beim Stangl (U Stangla), Benetschlag (Bláto), Bernek (Pernek), Blahawirt (U Bláhy), Bludau (Bludov), Blumenau (Květná), Böhm (U Čechů), Böhmdorf (Dolní Brzotice), Böhmisch Haidl (Maňávka), Bonaventura (Skleněné Hutě), Bonnersdorf (Michničky), Bräun (Bräun), Braunsteinhof (Braunsteinhof), Bretterschlag (Petřejov), Buchers (Pohoří na Šumavě), Buchtitz (Buchtice), Cerekau (Štědrkov), Chumau (Chlumany), Chumheger (Chlumanská hájovna), Dalleken (Daleké Popelice), Dickbartl (U Tlustého Bártla), Distlowitz (Tisovka), Dobring (Dobřín), Dobrusch (Dobročkov), Dollern (Dolany), Dorstadt (Dorstadt), Drochersdorf (Drochov), Droschlowitz (Drahoslavice), Einsiedl (Poustevna), Eisengrub (Záhliní), Emahof (Emin dvůr), Emmern (Bednáře), Ermelei (Jermaly), Etbauer (Etbauer), Fensl (Fensl), Fischbäckern (Rybáře), Fischern (Stěžerov), Fleissheim (Horní Borková), Flödl (Fledl), Frauenthal (Frantoly), Friedau (Frýdava), Friedrichsau (Bedřichov), Gamsau (Gamsau), Geisleiten (Kozí Stráň), Georgendorf (Jiřice), Gerbertschlag (Herbertov), Gereuthern (Jitronice), Gfrörethäuser (Zmrzlice), Giesshübel (Boršov), Glashütten (Skelná Huť), Glasser (Glasser), Goldberg (Zlatá), Goldentisch (Zlatá Ktiš), Gölitsch (Kaliště), Graben (Graben), Graben (Strouha), Gregerhof (Gregerův dvůr), Gritschau (Krčín), Gromaling (Kramolín), Gromaling (Kramolín), Gros Heinrichschlag (Velký Jindřichov), Gross Drossen (Velké Strážné), Gross Kuchlitz (Velký Chuchelec), Grossuretschlag (Černíkov), Grünberger (Zelená Hora), Gutwasser (Dobrá Voda), Haag (Zahrádka), Hablesreith (Havlov), Hafnern (Klení), Haidl (Lomek), Hammergut (Hamry), Hartauer (Hartauer), Hatzles (Hodslav), Hausberg (Hausberg), Heinrichsöd (Hrdoňov), Hermannschlager Hof (Hermannschlagerský Dvůr), Hinterhaid (Zadní Bor), Hinterheuraffl (Zadní Výtoň), Hinterstift (Další Lhota), Hochberg (Morašov), Hochdorf (Nahořany), Hochwald (Hvozd), Hodenitz (Hodonice), Hohenschlag (Vysoká), Holzbauer (Holzbauer), Hora (Hora), Horní Tichá (Horní Tichá), Hornschlag (Hodoň), Hörwitzl (Hořičky), Hossen (Hostinov), Hossenreith (Jenišov), Hossenschlag (Hostínova Lhota), Hossenschlag (Lhotka), Hubene (Hubenov), Hundshaberstift (Bozdova Lhota), Hundsruck (Hřbítek), Hüttenhof (Huťský Dvůr), Irresdorf (Lštín), Janketschlag (Jankov), Jeschkesdorf (Ješkov), Johanesthal (Janovy Hutě), Johannesdorf (Janova Ves), Kainratsdorf (Kondratice), Kainretschlag (Konrátov), Kalling (Chvalín), Kapellen (Kapličky), Kapellner Waldhäuser (Kaplické Chalupy), Karlshöfen (Karlovy Dvory), Kastlern (Hradový), Kirschbaum (Třešňovice), Kitzhofer (Kozák), Klein Heinrichschlag (Malý Jindřichov), Klein Kuchlitz (Malý Chuchelec), Klein Uretschlag (Dvořetín), Kleindrossen (Malá Strašeň), Kleppen (Klepná), Kohlgruben (Jámy), Kohlstätten (Uhliště), Kothof (Kothof), Krähenhäuser (Vraní domy), Kriebaum (Vitěšovice), Kriebaumkollern (Vitěšovičtí Uhlíři), Kropfetschlag (Klopanov), Kropsdorf (Zábraní), Kühberg (Kühberg), Kuttau (Chudějov), Lahrenbecher (Mlýnec), Leopold (Leopold), Leopoldsdorf (Leopoldov), Lindberg (Lipová), Linden (Linda), Linden (Machnatec), Lindner Waldhäuser (Lindské Chalupy), Lobiesching (Lověšice), Lobieschinger Ruben (Lověšické Rovné), Lodus (Mladoňov), Loislisches Gereith (Lojzova Paseka), Lopatne (Lopatné), Losnitz (Lazec), Ludwigsberg (Ludvické Hory), Lugmüler (Lugmüler), Machowitz (Machovice), Maltschbach (Horní Malše), Martetschlag (Martínkov), Mayerbach (Dolní Borková), Meisetschlag (Míšňany), Melm (Jelm), Mezilesí (Multerberg), Michal (Michal), Michetschlag (Javoří), Miggolz (Mikoly), Miligen (Milíkov), Minichschlag (Mnichovice), Mittel Zeughütten (Mittel Zeughütten), Mödling (Metlín), Moedlitz Hof (Metlický Dvůr), Moldauhäusel (Vltavská Chalupa), Moresdorf (Skupečné), Mörowitz (Moravice), Muckenschlag (Muckenschlag), Mühlberg (Mlýnský Vrch), Mühldorf (Mlýnská), Murau (Murov), Muscherad (Močerady), Nachles (Náhlov), Neubauer (Neubauer), Neudörfel (Nová Víska), Neudörfel (Vadkov), Neuhammer (Nový Hamr), Neuspitzenberg (Nový Špičák), Neustift (Nová Lhota), Neustift (Gemeinde Planles) (Polečnice), Nirschlen (Koryta), Ober Gallitsch (Horní Kaliště), Ober Haiming (Hajmín), Ober Langendorf (Horní Dlouhá), Ober Schediwy (Horní Šedivý ), Ober Shönhub (Horní Přísahov), Ober Zwiedlern (Horní Světlá), Ober-Stögenwald (Horní Stögenwald), Obermarkschlag (Horní Hraničná), Oberschlagl (Horní Drkolná), Obersteindörfl (Zbraslav), Oberuresch (Horní Ureš), Obst (Obec), Ogfolderhaid (Jablonec), Oppach (Přední Kruhová), Ossek (Osek), Ossnitz (Sosnice), Ottenschlag (Otov), Ottetstift (Otice), Oxbrunn (Brezovik), Pabst (Pabst), Panhäusl (Panhäusl), Passern (Pasovary), Paulina (Pavlína), Penketitz (Beníkovice), Perneck (Pernek), Perschetitz (Horní Brzotice), Pertersbach (Petrov), Peter (Petr), Pfaffenschlag (Bobovec), Pfarrwaldhäusel (Ve Farském lese), Piberschlag (Pivonice), Pilgerrast (Pilgerrast), Pilletitz (Bílovice), Pilsenschlag (Polžov), Pinketschlag (Skalná), Pisenreith (Nebřehov), Plattetschlag (Mladoňov), Pludau (Bludov), Podolen (Podolí), Podwurst (Podvoří), Poletitz (Boletice), Poschlag (Pošlák), Pösigl (Bezděkov), Pozděraz (Pozděraz), Pragerstift (Pražačka), Pramhof (Pramhof), Pramles (Branná), Probolden (Provodice), Prossnitz (Vražice), Pschislowitz (Březovice), Puritschen (Kvasov), Putschen (Bučí), Quitosching (Květušov), Radinetschlag (Radčice), Raifmass (Radvanov), Rappetschlag (Rapotice), Ratschin (Račín), Ratschin (Račín), Reitbauer (Reitbauer), Reitbauer (Reitbauer), Reith (Kleštín), Reith (Loutka), Reith (Svánkov), Reithbauer (Rejtský Sedlák), Reitmürtel (Reitmürtel), Richterhof (Střemily), Rindles (Žlábek), Roiden (Rojov), Rosenau (Rožnov), Rosenau (Rožnov), Rosenhügel (Růžový Vrch), Rottenberghäuser (Rottenberghäuser), Rudetschlag (Lipoltov), Rusterhäuser (Rusterhäuser), Rüsterschmied (Rüsterschmied), Sabratne (Závratná), Sahorsch (Záhoří), Sankt Gabriela (Třebíčko), Sarau (Kyselov), Schanz (Šance), Schauflern (Šafléřov), Scheiben (Zadní Kruhová), Schestau (Žestov), Schild (Bystrá), Schimakerhof (Šimákův Dvůr), Schimern (Všímary), Schlag Am Rossberg (Čižkrajice pod Chobolkou), Schlagl (Šavlova Lhota), Schmieding (Kovářovice), Schneidetschlag (Veselí), Schömern (Všeměry), Schömersdorf (Všeměřice), Schonauer (č.17) (U Bárty), Schönfelden (Krásná Pole), Schönfelden (Osí), Schwarzthal (Černé Údolí), Schwarzviertel (Černá Čtvrť), Schwiebgrub (Svíba), Seiften (Sejfy), Siebitz (Třebovice), Silberberg (Stříbrné Hutě), Simandlbauer (U Simandlů), Sonnberg (Žumberk), Sonnbergsthal (Žumberský mlýn), Spiegelhütten (Zrcadlová Huť), Spitzenberg (Hory), Steffl (U Šteflů), Stein (Kamenná), Stein im Böhmerwalde (Polná), Stellschmiede (Kovárna), Stern (Hvězda), Stift (Lhota), Stockern (Plíškov), Strohbauer (Strohbauer), Stubau (Dubová), Stübling (Žibřidov), Studene (Studené), Svinihlavy (Svinihlavy), Tattern (Tatry), Teufel im Walde (Čert v lese), Teutschmanndorf (Skláře), Theresienhütte (Terčí Huť), Tichtihöfen (Dětochov), Tichtiöfen (Dětochov), Tischlern (Skubice), Tonihäuseln (Jednoty), Tussetschlag (Břevniště), U Kokše - hájovna (U Kokše - hájovna), Uhligsthal (Uhlíkov), Unter Gallitsch (Dolní Kaliště), Unter Langendorf (Dolní Dlouhá), Unter Oggold (Dolní Okolí), Unter Schediwy - Hammer (Dolní Šedivý - hamr), Unter Shönhub (Dolní Přísahov), Unter Steindörfel (Přibyslavov), Unter Zwiedlern (Dolní Světlá), Unterberg (Střelcův Dvůr), Unterheiming (Podolí), Untermarkschlag (Dolní Hraničná), Unterstögenwald (Pestřice), Velenov (Velenov), Vendlmühle (Vendlův mlýn), Vierhäusel (Čtyřdomí), Vierteln (Věrtele), Vorderglöckelberg (Přední Zvonková), Vorderhammer (Přední Hamry), Vorderstift (Bližší Lhota), Wachtern (Hlásná), Wadetschlag (Svatonina Lhota), Wadetstift (Hruštice), Wagnerhäusel (Wágnerova chalupa), Waldau (Valdov), Waldbauer (Waldbauer), Waldmann (Waldmann), Walketschlag (Valkounov), Wangetschlag (Mýtinka), Wegscheider (Nová Hospoda), Weislowitz (Velislavice), Wentschitz (Benčice), Wieles (Běleň), Wilentschen (Velence), Woiden (Vojtín), Woisetschlag (Boršíkov), Wolfschlag (Vojslavy), Wolfsgrub (Vlčí Jámy), Wolluben (Boly), Wölschko (Velíška), Woraschne (Dvorečná), Wratzau (Vracov), Wullachen (Bolechy), Wuretzhöfen (Březí), Wutschko (Bočkov), Zettlesreith (Sedlíkov), Zichlern (Těchlov), Zichrass (Těchoraz), Ziebetschlag (Přibyslav), Zippendorf (Cipín), Zodl (Sádlno), Zwarmetschlag (Svatomírov), Zwittern (Svitanov)

Objekts:
Hietzker Mühle .Säge (Hietzkerův mlýn a pila), Hornschlag - Hegerhaus (hájovna Hornschlag), Neudörfl - Hegerhaus (hájovna - Nová Víska), Ogfolderhaid - Mühle (Jablonec - Vlhký mlýn), Alexmühle (Alexův mlýn), Altrichtr (Altrichtr), Andreasberg - Forsthaus (Ondřejov - myslivna), Anssichtsturm Lissiberg (Rozhledna na Lysé hoře - 1228 m.n.m.), Auerhammer (Auerův hamr), Aumühl - mühle (Aumühl), Ausguck an Plöckenstein (Rozhledna na Plechém), Beim Krebs (U Raka), Blahuschmühle (Blahuschův mlýn), Blaschkomühle (Blažkův mlýn), Böhmisch Hörschlag - Forsthaus (Český heršlák - myslivna), Böhmmühle I (Böhmův mlýn I), Böhmmühle II (Böhmův mlýn II), Böhmüllermühle,Säge (Böhmüllerova pila a mlýn), Boirmühle (Boirmühle), Brentlmühle (Brentlův mlýn), Brettermühle (Brettermühle), Brettmühle (Brettmühle), Brunnermühle (Brunnerův mlýn), Deutsch Mühle (Deutschův mlýn), Deutsch Reichenau - Hammer (Rychnůvek - hamr), Donabauermühle,Säge (Donabauerův mlýn a pila), Draxlmühle, (Draxlův mlýn), Fischermühle (Fischerův mlýn a pila), Forsthaus Maltschbach (myslivna Malše), Früchtl Hammer (Früchtlův hamr), Fuchs Mühle (Fuchsův mlýn), Fuchsmühle (Kratochvíl), Geiermühle (Geierův mlýn), Glasermühle (Glaserův mlýn pila a hamr), Golitsch - Hegerhaus (hájovna Kaliště), Grabenhofbauer (Grabenhofbauer), Grabenmühle (Graben mlýn), Grasmühle (Grasmühle), Grubermühle (Gruberův mlýn), Gubschmühle (Gubschův mlýn a pila), Guserlhof (Kůzlův dvůr), Hablemühle .Säge (Hablův mlýn a pila), Hackermühle (Hakrův mlýn), Hammer (Hamr), Hammermühle (Hamerský mlýn), Hammerschmiedt (Hamr), Hatzelmühle (Hatzlův mlýn), Haubermühle (Hauberův mlýn), Haunmühle (Haunův mlýn), Hauselmühle (Hauslův mlýn), Hegerhaus Melmerweide (hájovna Melmerweide), Heinrichsödmühle,Säge (Heinrichsöd mlýn a pila), Hernmühle (Panský mlýn), Herrenmühle (Panský mlýn), Herrnmühle (Panský mlýn), Heuraffl - Hegerhaus (Přední Výtoň - hájovna), Heuraffl - Hegerhaus (Přední Výtoň - hájovna), Heuraffl - Hegerhaus (Přední Výtoň - hájovna), Heuraffl - Hegerhaus (Přední Výtoň - hájovna), Heuraffl - Hegerhaus (Přední Výtoň - hájovna), Heuraffl - Hegerhaus (Přední Výtoň - hájovna), Heurafflmühle,Säge (Výtoňský mlýn a pila), Hintermühl (Hintermühl), Holzmühle (Mlýn za lesem), Höpflmühle (Höpflův mlýn), Hüttenhof - Hegerhaus (Huťský Dvůr - hájovna), Hüttenhof - Hegerhaus (Huťský Dvůr - hájovna ), Huttermühle (Hutterův mlýn), Irsiglermühle,Säge (Irsiglerův mlýn a pila), Jablonec - kostel Nalezení sv. Kříže (Jablonec - kostel Nalezení sv. Kříže), Jarmirn - Säge (Jaroměř -mlýn a pila), Jarmirnmühle (Jaroměř - mlýn), Jonas Mühle (Jonášův mlýn), Josefsthal - mühle (Josefův Důl - mlýn), Josefsthal - Säge (Josefův Důl - pila), Josefsthal - Säge (Josefův Důl - pila), Josefův Důl - sklárna (Josefův Důl - sklárna), Käfermühle (Käfermühle), Kalsching - Hegerhaus (Chvalšiny - hájovna ), Kalsching - Mühle .Säge (Chvalšiny - mlýn a pila), Kamenec (Kamenec- hostinec), Kegelhamer (Kegelhamer), Kienmühle (Loučovický mlýn), Kirchbachmühle (Na chladném potoce), Kirchenmühle (Kostelní mlýn), Klímův mlýn (Klímův mlýn), Klinkischmühle (Klinkův mlýn), Knollenhof (Knollův dvůr), Kohlmühle (Kohlmühle), Kozí Hřbet (Kozí Hřbet), Kropshof (Kropshof), Krumpmühle (Krumpův mlýn ), Lahrenbechermühle,Säge (Lahrenbecherský mlýn a pila), Langenbruck mühle (Olšinský mlýn), Lausekerhof (Loužecký dvůr), Ledelmühle (Ledel mlýn), Leitner Hammer (Leitnerův hamr), Lindbergmühle (Lipová - mlýn a hostinec), Losermühle (Loser mlýn), Losnitzmühle (Lazecký mlýn), Loymühle (Lojzův mlýn), Lushnitzermühle (Lužnický mlýn), Maltschitzmühle (Malčický mlýn a pila), Müller (Müller), Neu mühle (Nový mlýn), Neu Spitzenberg - Hegerhaus (Nový Špičák - hájovna), Neu Spitzenberg - Hegerhaus (Nový Špičák - hájovna), Neu Spitzenberg - Mühle (Nový Špičák - mlýn), Neuhäusel - Hegerhaus (Nové Domky - hájovna), Neuhäusel - Hegerhaus (Nové Domky - hájovna), Neuhäusel - Hegerhaus (Nové Domky - hájovna), Neuhäusel - Lippen - Bahnhof (Nové Domky - Lipno - železniční nádraží), Neumühle (Nový mlýn), Nodesmühle (Nodesův mlýn), Ogfolderhaid - Hegerhaus (Jablonec - hájovna), Ogfolderhaid - Obermühle (Jablonec - Horní mlýn), Olschbauer Mühle .Säge (Olschbauer mlýn a pila), Omlenička - zámek (Omlenička - zámek), Ondřejov - kostel Navštívení Panny Marie (Ondřejov - kostel Navštívení Panny Marie), Panuschmühle (Panušův mlýn), Payrmühle II (Payrův mlýn II), Payrmühle,Säge (Payrův mlýn a pila), Petermühle (Petrův mlýn), Plattenmühle (Blatenský mlýn), Pleticher (Pleticha), Plonnermühle (Plonnerův mlýn), Pollakmühle (Pollakův mlýn), Pöschkomühle (Pöschkův mlýn a pila), Pröllmühle (Pröllův mlýn a pila), Prussingerhof (Brusinský dvůr), Putznmühle (Putzn mlýn), Reismühle (Řeský mlýn), Reissrechen Forsthaus (myslivna Reissrechen), Reiter - Hegerhaus (hájovna Reiter), Reitermühle (Reitermühle), Reithmühle (Reith mlýn), Riedelhütten (U Riedla), Rinn - Mühle .Säge (Rinnův mlýn a pila), Rosenauer (Rosenauer ), Rosenthal - Kirche Maria Hilf (Rožmitál - kostel Panny Marie Pomocné), Rotmühle (Červený mlýn), Schacherl mühle (Schacherlův mlýn a pila), Schacherlmühle (Schacherlův mlýn), Schanzmühle (Schanzmühle), Scherhaufor (Scherhaufor), Schestaumühle (Žestovský mlýn ), Schiefer Hegerhaus ( hájovna Schiefer), Schlechtamühle (Šlechtův mlýn), Schmiedmühle (Schmiedmühle), Schollerhof (Schollerovský dvůr), Schreiner mühle (Schreinerův mlýn a pila), Schürer mühle (Schürerův mlýn), Schwarzmühle (Schwarzmühle), Schwarzmühle,Säge (Schwarzův mlýn a pila), Sechtermühle (Veveří mlýn), Sigmundmühle (Sigmundův mlýn a pila), Sinkomühle (Synkův mlýn), Sladek mühle (Sládkův mlýn), Stangl mühle (Stanglův mlýn), Staniehof (Staněk), Stegmühle (Stegmühle), Steindl Hammer (Steindlův hamr), Steinecker mühle (Steineckerův mlýn), Stögenwald - Hegerhaus (Dolní Pestřice - hájovna), Strahov - myslivna (Strahov - myslivna), Tahedlmühle (Tahedlův mlýn), Teichmühle (Rybnický mlýn), Teichmühle (Rybniční mlýn), Tobiasmühle (Tobiášův mlýn), Trikermühle (Trikermühle), Trumpelmühle (Trumpelmühle), Uhligsthal - Hegerhaus (Uhlíkov - hájovna), Uhligsthal - Hegerhaus (Uhlíkov - hájovna a ubytovna), Ulmannmühle (Ulmannův mlýn), Unterhaidmühle (Dolní Dvořiště - mlýn), Vorderstift - Hegerhaus (Bližší Lhota - hájovna), Wabromühle (Wabrův mlýn), Walischmühle (Wallischův mlýn), Wallisch Hammer (Wallišův hamr a mlýn), Weichselner kalkbrennerei (Vyšenská vápenka), Weissenmühle (Weissen mlýn), Winklermühle (Winklerův mlýn), Winklermühle .Säge (Winklerův mlýn a pila), Wolfmühle (Wolfův mlýn a pila), Wolfsgrub - Hegerhaus (Vlčí jámy - hájovna), Zaummühl (Zaummühl), Zaumüller mühle (Zaumüller - mlýn), Zaunmühle (Zaunmühle), Zaunmühle (Zaunův mlýn), Zeilinger mühle (Zeilingerův mlýn), Zettwing Hammer (Cetviny - hamr), Zierlingermühle (Zierlingerův mlýn)


Bezirk Neuhaus (Okres Jindřichův Hradec)

Orts:
Althütten (Staré Hutě), Amerika (Amerika), Brandhäusler (Brandhäusler), Braunschlaghof (Pranšlácký Dvůr), Budík (Budík), Bukovky (Bukovky), Elendhaus (Bída), Gebharz (Kebharec), Gottschallings (Košťálkov), Hammermühle (Hamr), Jousal (Jousal), Kain (Kuní), Luweg (Luhy), Maring Jakob (Maring Jakob), Maringhäuser (Domy Marinkovy), Markel (Pomezí), Mooshäuser (Blata), Münichschlag (Mnich), Nuzov (Nuzov), Okrouhlice (Okrouhlice), Olinghäusel (Holinkova Jednota), Reichers (Rajchéřov), Reissner (Reissner), Romau (Romava), Schmidt (Schmidt), Thiergarten (Obora), Wittingau (Vitiněves)

Objekts:
Hammermühle (Hamerský mlýn), Babkův mlýn (Babkův mlýn), Bedřichov - hájovna (Bedřichov - hájovna), Bílý mlýn (Bílý mlýn), Bílý mlýn (Bílý mlýn), Blofslmühle (Blofslmühle), Bobelovka - textilní továrna (Bobelovka - textilní továrna), Böhmisch Rudoletz - Schloss (Český Rudolec - zámek), Bruckmühle (Loucký mlýn), Buková hájenka (Buková hájenka), Černý mlýn (Černý mlýn), Českomoravská továrna na pletené zboží (Českomoravská továrna na pletené zboží), Drápal (Drápal), Dvůr Dobrohoř (Dvůr Dobrohoř), Dvůr Holenský (Dvůr Holenský), Dvůr Nové Hobzí (Dvůr Nové Hobzí), Dvůr Stálkov (Dvůr Stálkov), Dvůr u Nové Vsi (Dvůr u Nové Vsi), Felixův mlýn (Felixův mlýn), Frelův mlýn (Frelův mlýn), Friedrichsdorf (Bedřichov - lesovna), Gross-Pantschen (Velký Pěčín - židovský hřbitov), Hadermühle (Hadermühle), Hájovna u Kaprouna (Hájovna u Kaprouna), Hejbalův mlýn (Hejbalův mlýn), Heumoth Mühle (Sedelský mlýn), Hofmühle (Dvorský mlýn), Hönitzhof (Hejnice), Jindřichův Hradec - Landfrasova vila (Jindřichův Hradec - Landfrasova vila), Jindřichův Hradec - Solperova továrna (Jindřichův Hradec - Solperova továrna), Jindřiš-Heinrichschlag (Mlýn v Jindřiši), Johannihof (Janský dvůr), Kálalův mlýn (Kálalův mlýn), Keramička Hlubokodol (Keramička Hlubokodol), Kirchwiedern - Schloss (Kostelní Vydří - zámek), Klitschkamühle (Kličkův mlýn), Krokowitzhof (Krokovice), Leinbaum (Klenová - kaple Sv. Anny), Leutenmühle (Leutův mlýn), Liebzeitův mlýn (Liebzeitův mlýn), Lišný dvůr (Lišný dvůr), Lovecký zámeček v Janovském údolí (Lovecký zámeček v Janovském údolí), Lusthof (Veselíčko), Malíkův mlýn (Malíkův mlýn), Markwarding (Markvarec - židovský hřbitov), Mlýn U čtrnácti (Mlýn U čtrnácti), Mokré louky (Mokré louky), Natzermühle (Natzermühle), Nedbalův mllýn (Nedbalův mllýn), Neu-Bistritz (Nová Bystřice - židovský hřbitov), Neuhaus (Jindřichův Hradec - židovský hřbitov), Nová Ves - dvůr (Nová Ves - dvůr), Panský mlýn (Panský mlýn), Petzelmühle (Petschův mlýn), Philippsdorf (Filipov - hájovna), Philippsdorf (Filipov - kaple Sv. Kateřiny), Piesling (Písečné - židovský hřbitov), Plachův mlýn (Plachův mlýn), Podcestný mlýn (Podcestný mlýn), Pönningenmühle (Peníkovský mlýn), Řečická hájovna (Řečická hájovna), Rosenau (Rožnov), Rudolfov (Rudolfov), Schüllerův mlýn (Schüllerův mlýn), Slavonice - Synagoge (Slavonice - synagoga), Staré Město pod Landštejnem - zámek (Staré Město pod Landštejnem - zámek), Staré Město pod Landštejnem - židovský hřbitov (Staré Město pod Landštejnem - židovský hřbitov), Šprinclův mlýn (Šprinclův mlýn), Šulákův mlýn (Šulákův mlýn), Terezský dvůr (Terezský dvůr), Tex (Tex), Tunklův mlýn (Tunklův mlýn), Waltermühle (Walterův mlýn), Weisshof, Pönningenhof (Peníkov), Wetzlers (Veclov - kaple), Wölflův mlýn (Wölflův mlýn), Wölking (Dolní Bolíkov - židovský hřbitov), Wolschan (Olšany - židovský hřbitov), Zlatuškův mlýn (Zlatuškův mlýn), Žďárský mlýn (Žďárský mlýn)


Bezirk Pilgrams (Okres Pelhřimov)

Orts:
Batha (U Bathů), Černé Budy (Černé Budy), Kumbal (Kumbal), Moorgründ (Blatina), Stupník (Stupník), U Jonášovy chalupy (U Jonášovy Chalupy), U Záleských (U Záleských), V Občinách (V Občinách), Wasenmeister (Pohodnice)

Objekts:
Borkov (Borkov), Cyhelker Mühle (Cihelský mlýn), Hammer (Hamr), Kalivodův mlýn (Kalivodův mlýn), Kanermühle (Káňovský mlýn), Mayerhof (Dvůr), Obora (Obora), Panský mlýn (Panský mlýn), Pelhřimov - kaple sv. Anny (Pelhřimov - kaple sv. Anny), Růžkův mlýn (Růžkův mlýn), Sanořín (Sanořín), Schwarz Mühle (Černý mlýn), Slabův mlýn (Slabův mlýn), Staré Hutě (Staré Hutě), Střítežský mlýn (Střítežský mlýn), Tuklecker Mühle (Tuklecký mlýn), V Kopáčích (V Kopáčích), Vodrážkův mlýn (Vodrážkův mlýn), Závršský mlýn (Závršský mlýn)


Bezirk Pisek (Okres Písek)

Orts:
Bastrčice. zaniklá vesnice (Bastrčice. zaniklá vesnice), Na pohodnici (Na pohodnici), Permanina (Permanina)

Objekts:
hájovna Vilemína (hájovna Vilemína), Jalovčí (Jalovčí), Jelení Vrch (Jelení Vrch), Pilář mlýn a pila (Pilář mlýn a pila), Planina (Planina), pomístní jméno Königswarte (Královská stráž), Toskánka (Toskánka)


Bezirk Prachatitz (Okres Prachatice)

Orts:
Adlerhütte (Samoty), Adolfsäge (Adolfova pila), Albrechtschlag (Albrechtovice), Althütte (Staré Hutě), Althütten (Stará Huť), Auhäusel (Na palouku), Aussergefild-Grafenhütte. (Kvilda-Hraběcí Huť.), Babůrek (Babůrek), Baier (Baier), Balzhütte (Balzhütte), Bauerhausel (Baurův mlýn), Beim Lusti (U Lustiho), Beim Wachtfeitl (U Wachtfeitla), Bergheger (Hájovna), Bergjoisl (Bergjoisl), Birkenhaid (Březová Lada), Blindehiesl (U slepého Matěje), Bockhütte (Pokovy Hutě), Böhmhaus (U Böhmů), Böhmjörgel (Böhmjörgel), Brandhäuser (Na Spálenci), Brenntenberg (Spálenec), Buchethäuser (Buchethäuser), Christelschlag (Křištanovice), Christianberg (Křišťanov), Chrobold (Chroboly), Dobruschmühle (Dobruschmühle), Draxlerhaus (Draxlerhaus), Eichelhauser (Dubí), Elendbachl (Polka), Ernstbrunn (Arnoštov), Fahrenhäuser (Točná), Filz (Slatina), Fischerhäuslen (Rybářské Domky), Franz (Franz), Frauenthal (Frantoly), Fritzhauser (Fritzovy domky), Fuchsenhäusel (Fuchsova chalupa), Gansauerhaid (Pravětínská Lada), Grasfurt (Brod), Grilling (Cvrckov), Grindelhauser (Korýtka), Grosses Haus (Velký Dům), Grünberg (Zelená Hora), Guthausen (Dobrá), Haberdorf (Ovesná), Haberles (Ovesne), Hájovna u Tomášků (Hájovna u Tomášků), Heigl (U Heiglů), Heuberger (Heuberger), Hintring (Záhvozdí), Hundsnurch (Koryto), Hüttenhof (Huťský Dvůr), Jägerhauser (Volary - Myslivny), Jama (Grub), Jandles (Mošna), Jaushof (Jaushof), Jodlhäuser (Jodlovy Chalupy), Josefsthal (Josefov), Jungwirth (Jungwirth), Klenovice (Klenowitz), Koller (Koller), Kollerhaus (Kollerhaus), Kolmberg (Plešivec), Krepenschlag (Křeplice), Kricherbauer (Kricherbauer), Krisowitz (Křížovice), Kvilda-kaple sv.Štěpána a Tremlhof (Kvilda-kaple sv.Štěpána a Tremlhof), Lämmerhof (Na Ovčíně), Landstrassen (Silnice), Lang Haid (Dlouhý Bor), Leimsgrub (Hliniště), Lichteneck (Ktiška), Marxtbauer (Marxtbauer), Matousch (U Matoušů), Mauthäusel (Mýtnice), Mehregarten (Zahrádky), Michlhütte (Michlova Huť), Miesau (Vyšný), Millau (Milov), Mitterberg (Račí), Modlenitz (Modlenice), Moorhäuser (Mlaka), Mosetstift (Mackova Lhota), Mühlau (U Mlýnů), Mühlreuterhäuser, Froschau (Na Mlýnské Mýtině), Mühlwinkel (Mlýnský kout), Müllerschlag (Mlynářovice), Neu Elendbachel (Nová Polka), Neuchristianberg (Nový Křišťanov), Neugebau (Nový Svět), Neuhäuser (Nové Chalupy), Neuhäuser (Nové Chalupy), Nusko (Nusko), Ober Schneedorf (Horní Sněžná), Oberlichtbuchet (Horní Světlé Hory), Oberschlag (Milešice), Oberzassau (Horní Cazov), Olberg (Vltava), Parkfried (Bělá), Pasta (Pasta), Paulenhäusel (U Paulů), Payer (Payer), Pechofen (Smolná Pec), Peterschlag (Petrovice), Pfefferschlag (Libínské Sedlo), Plahetschlag (Blažejovice), Planie (Pláně), Pumperle (Řasnice), Putín (Putín), Rabenhütte (Havránka), Rabitzerhaid (Hrabická Lada), Radam (Radoň), Rait (Rait), Raschkowald (Raškov), Reckerberg (Popelná), Reichhard (Reichhard), Renn Hof (Rennův Dvůr), Reuthäusel (Na Rejtě), Rippel Hof (Rippelův Dvůr), Robl (Robl), Robotter Hof (Robotní Dvůr), Rohn (Leptáč), Röhrenberg (Žlíbky), Rubenz (Rovence), Sägemühle (Pila), Sägewiese (Sägewiese), Salnau (Želnava), Scharfberg (Ostrá Hora), Schattawa (Zátonˇ), Scherau (Šerava), Scherauerhütte (Šeravská Huť), Scherer (Scherer), Schlag, Obirnsloge (Lažíšťko), Schlösselbach,Dreihäuser (Kořenný), Schmierbrenner (Mazník), Schneiderschlag (Krejčovice), Schoberhof (Schoberův Dvůr), Schoberstätten (Seníky), Schönberg (Krásná Hora), Schreinetschlag (Skříněřov), Schwarzhaid (Černá Lada), Schweinetschlag (Sviňovice), Schwihau (Švihov), Sedlmin (Sedlmín), Seehaid (Svinná Lada), Siebenhäuser (Sedmidomí), Sonnberg (Slunečná), Spanolerhof (Spanolerův Dvůr), Stadthaiden (Městská Lada), Stalliesel Luksch (u kováře Lukše), Steinköpfelhäuser (Kamenná Hlava), Tafelhütten (Huť pod Boubínem), Teichheger (Teichheger), Tonnetschlag (Rohanov), Tusset (Stožec), Unter Schneedorf (Dolní Sněžná), Unterlichtbuchet (Dolní Světlé Hory), Unterzassau (Dolní Cazov), Vierhäuser (Čtyřdomí), Wallern - Ringplatz , Prachatitzer strasse , Hellg (Volary - Náměstí a Prachatická ulice), Wessele (Veselka), Wiederbruck (Vydra), Wiener (Vídeň), Wildberg (Kamýk), Wolfsgrub (Vlčí Jámy), Wolletschlag (Volovice), Zahori (Zaborsch), Zudrowitz (Cudrovice), Zweihäuser (Dvojdomí), Zwiefelhof (Cibulářova Lhota)

Objekts:
Adam (Adam), Adlerhütte - Hegerhaus (Adlerova Huť - hájovna), Anderlmühle (Anderlův mlýn), Bartoschmühle (Bartošův mlýn ), Blanický mlýn (Blanický mlýn), Böhmisch Röhren - Hegerhaus (České Žleby - hájovna), Brenntenberg - Hegerhaus (Spálenec - hájovna), Brenntenberg - Hegerhaus (Spálenec - hájovna), Brenntenberg Mühle .Säge (Spálenec - mlýn a pila ), Brodwiehmühle (Brodwiehmühle), Buchwald - Forsthaus (Bučinská myslivna), Cikánský mlýn (Cikánský mlýn), Černý Kříž - výrobna cementových výrobků (Černý Kříž - výrobna cementových výrobků), Dammmühle (Splavský mlýn), Dobruschmühle (Dobročkovský mlýn), Draustermühle (Drauster mlýn), Dürrhammersäge (Dürrhammersäge), Edermühle (Ederův mlýn), Eibner Säge (Eibnerova pila), Eleonorenhain Sägewerk (Lenora - pila), Eselhof (Eselhof), Forsthaus Planie (myslivna Planie), Franzenthal (Františkov - papírna), Freiung - Forsthaus "Alteshaus" (Lipka - myslivna a hájovna "Starý dům"), Fritzmühle (Fritzův mlýn), Fuchsmühle (Fuchsův mlýn), Fürstenhut - Forsthaus (Knížecí Pláně - Myslivna), Fürstenhut - Gasthaus Kölbl (Knížecí Pláně - hostinec Kölbl), Fürstenhut - Hegerhaus ( Knížecí Pláně -hájovna), Fürstenhut - Hegerhaus (Knížecí Pláně -hájovna), Gabrielův mlýn a pila (Gabrielův mlýn a pila), Gasthaus Eiskeller (hostinec Eiskeller), Gemeindemühle (Obecní mlýn), Grafenhütte - Hegerhaus (Hraběcí Huť - hájovna), Granitz - Hegerhaus (Granitz - hájovna ), Haidermühle (Haider mlýn a pila), hájovna u Gabriela (hájovna u Gabriela), Hammermühle (Hammermühle), Hampel Säge (Hampel pila), Harwalikmühle (Harvalíkův mlýn), Hefenkrieg Mühle (Hefenkrieg mlýn), Hegermühle (Heger mlýn), Hittnbaunmühle (Hittnbaun - mlýn), Hollermühle (Hollerův mlýn), Holzmühle (Dřevěný mlýn ), Höpfelmühle (Höpfelův mlýn a pila), Hotzi Säge (Hojsova pila), Humwaldmühle (Chlumský mlýn), Husinec - cihelna (Husinec - cihelna), Idasäge (Idina pila), Jakschmühle (Jakšův mlýn), Jakschymühle (Jakšův mlýn ), Kandlmühle (Kandlův Mlýn), Kellenberger Säge (Kellenbergerova pila), Kellne - Säge , Mühle (Včelná - pila a mlýn ), Kesselmühle (Kessel mlýn a pila), Kindermannmühle (Kinderannův mlýn), Klösterer Mühle (Klášterecký mlýn), Knížecí Pláně - kostel Svatého Jana Křtitele (Knížecí Pláně - kostel Svatého Jana Křtitele), Kocknermühle (Koknerův mlýn), Köglermühle (Köglerův mlýn), Kosmatamühle (Kosmatův mlýn), Kubern (Kuberna ), Landstassen - Zollamt & Gasthaus Reif (Silnice - Celnice a hostinec Reif), Landstrassen - Hegerhaus (Silnice - hájovna), Langhaider Hammer (Dlouhoborský hamr a hostinec), Lexmühle (Lexův mlýn), Lichtbuchetmühle (Světlohorský mlýn a pila), Lommühle (Lomův mlýn), Lovecký zámeček na Boubíně (Lovecký zámeček na Boubíně), Madlhof (Mádlův dvůr), Maschkomühle,Säge (Maschko mlýn a pila), Matschlmühle (Matschlův mlýn), Meindl Säge (Meindlova pila), Migl Säge (Migl pila a mlýn), Mooshäuser - Hegerhaus (Chalupy na Blatech - hájovna), Müllerschlag - Altes Forsthaus (Mlynářovice - Stará myslivna), Neu Elendbachel - Forsthaus (myslivna Nová Polka), Neuhäuser - Hegerhaus (Nové Chalupy - hájovna), Neuofen - Hegerhaus (Nová Pec - hájovna), Neuofen Mühle (Novopecký mlýn), Neuthal - Forsthaus (Nové Údolí - myslivna), Neuthal - Hegerhaus (Nové Údolí - hájovna), Neuthal - Hegerhaus (Nové Údolí - hájovna), Neuthal - Hegerhaus (Nové Údolí - hájovna ), Nuskohof (Nuskohof), Nuskomühle (Nuskův mlýn), Oberhaiden - Hegerhaus (hájovna Oberhaiden), Oberschlag mühle (Milešický mlýn a pila), Oxbrunnmühle (Březovický mlýn), Paškovic mlýn (Paškovic mlýn), Paulik Säge (Paulikova pila), Paulus mühle (Miletínský mlýn), Paulussäge (Paulusova pila), Pfefferschlagermühle (Pfefferský mlýn), Planie - Hegerhaus (Pláně - hájovna), Planskusmühle (Planský mlýn), Plöckensteiner See - hütte (Plešné jezero - chata), Posset Hammer (Possetův hamr), Prachatitz Sägewerk (Prachatice - pila), Pravdamühle (Pravdův mlýn), Puchermühle (Pucherský mlýn), Rauscher Säge (Rauscherova pila), Reckerberg - Hegerhaus (hájovna Reckerberg), Reckerbergmühle (Popelná - mlýn), Reifenmühle (Reifenmühle), Reifův horní mlýn (Reifův horní mlýn), Rieder mühle (Riederův mlýn), Rothubl kapelle (kaple na Červeném vršku u Pěkné), Rumpálův mlýn (Rumpálův mlýn), Samstagmühle (Samstag mlýn), Scheurek - Hegerhaus (Stodůlky - hájovna), Schillerberg - Hegerhaus (Radvanovice - hájovna), Schillerberg - Hegerhaus (Radvanovice - hájovna), Schmiedův pivovar (Schmiedův pivovar), Schönau - Hegerhaus (Pěkná - hájovna), Schönbauerhof (Schönbauerův dvůr), Schönberg - Hegerhaus (Krásná Hora - hájovna), Schwejgelhaid - Hegerhaus (Švajglova Lada - hájovna), Sedlec (Sedlec), Seewaldsäge, Raimundnsäge (Seewaldova pila ), Siegelmühle (Siegelův mlýn), Sieglmühle (Sieglův mlýn pila), Skokanský můstek K88 (Skokanský můstek K88), Solná Lhota - Brantlova pila (Solná Lhota - Brantlova pila), Stadt Waldheger (Městská Hajnice), Stegbauermühle (Stegbauerův mlýn), Stögerhütte Säge (Stögerova Huť - pila), Tahedlmühle (Tahedlův mlýn), Tomschy - Mühle (Tomschy mlýn), Tusset - Fabrik - Resonanzholz (Stožec - pila na rezonanční dřevo a mlýn), Tvrzice - cihelna (Tvrzice - cihelna), U dolního hajného (U dolního hajného), Unter Lichtbuchet - Hegerhaus (Dolní Světlé Hory - hájovna), Unter Schneedorf - Hegerhaus (Dolní Sněžná - hájovna), Výrovský mlýn (Výrovský mlýn), Waldmühle (Lesní mlýn), Wallern - Kriegerdenkmal (Volary - pomník padlých), Wallern - Ziegelwerk Proger (Volary - cihelna Proger), Wallern - Ziegelwerk Sixl (Volary - cihelna Sixl), Waltermühle (Walterův mlýn), Wintenberg - Ratschin - Mühle .Säge (Vimperk - pila a mlýn na Račíně), Winzighammer (Winzigův Hamr), Zaunmühle (Zaunmühle), Zdíkov - Zámecký mlýn a pila (Zdíkov - Zámecký mlýn a pila), Zuderschlag - Hegerhaus (Cudrovice - hájovna), Zuderschlag - Hegerhaus (Cudrovice - hájovna)


Bezirk Strakonitz (Okres Strakonice)

Orts:
Amerika (Amerika), U Konvičků (U Konvičků)

Objekts:
Čichtická hájovna (Čichtická hájovna), Dolejší mlýn (Dolejší mlýn), Lapač (Lapač), Podhajčský mlýn (Podhajčský mlýn)


Bezirk Tabor (Okres Tábor)

Orts:
Alej Janov - Myslkovice (Alej Janov - Myslkovice), Horusický mlýn (Horusický mlýn), Nad pustým (Nad pustým), Výška (Výška)

Objekts:
Amerikán (Amerikán), Andělský mlýn (Andělský mlýn), Barescher Mühle (Baršův mlýn), Borská hájovna (Borská hájovna), Borská myslivna (Borská myslivna), Božkův mlýn (Božkův mlýn), Brdlíkův mlýn (Brdlíkův mlýn), Bredův mlýn (Bredův mlýn), Hamr (Hamr), Hlinický dvůr (Hlinický dvůr), Hrubešův mlýn (Hrubešův mlýn), Mrzenův mlýn (Mrzenův mlýn), Plotiště (Plotiště), Podhorský mlýn (Podhorský mlýn), Radenín - synagoga (Radenín - synagoga), Řeznická bašta (Řeznická bašta), Schettekmühle (Šetek), Steinmühle (Kamenný mlýn), Šeborův mlýn (Šeborův mlýn), Valcha (Valcha), Veselého mlýn (Veselého mlýn), Zárubův mlýn (Zárubův mlýn), Zelenka (Zelenka)


Bezirk Taus (Okres Domažlice)

Orts:
Abdeckerei (Pohodnice), Altwirth (Stará Hospoda), Beim Pavla (U Pavla), Dietlhof (Dietlův Dvůr), Drahthäuser (Na Drahách), Drathäuser (Na drahách), Eselhäuser (Oslí Domky), Franzbrunnhütten (Františtina huť), Friedrichsthal (Chalupy), Fuchsenhäuseln (Liščí domky), Hanna (Sudel), Hansadl (Hansadl), Haselbach (Lísková), Heinrichsberg (Jindřichova Hora), Heuhof (Sruby), Hlinišťata (Hlinišťata), Holzschläger (U Drvaře), Hořina (Hořina), Johanneskirchl (Kosteliště), Kasparbaude (U Kašpara), Klein Prennet (Spáleneček), Kotrbov (Kotrbov), Kscheberscham (Chřebřany), Martini (Martini), Modelpfarrer (Modelpfarrer), Nimvorgut (Nuzarov), Plassendorf (Kubička), Rothhäusel (Rothhäusel), Schickenhöf (Schickenhöf), Schmelzhütte (Tavírna), Schuster (U Ševce), Sichtigfür (Hleďsebe), Silberhäusler (Stříbrné domky), Skláře (Skláře), Sophienhütte (Černořecká Huť), Sophienthal (Černá Řeka), Traxelmoos (Slatiny), Wasenmeisterei (Podhora), Wasserau (Ostrov), Wespenhäuseln (Wespenhäuseln), Zámeček (Zámeček), Zankhammer (Zankhammer), Zeisermühl (Sezemín)

Objekts:
Bayermühle (Bayerův mlýn), Berzelmühle (Perzlův mlýn), Buchenmühle (Buchar), Dorfmühle (Veský mlýn), Draxelmühle (Draxelmühle), Eichelbühlschleife (Na Eichelbühlu (brusírna)), Eichelmühle (Eichelmühle), Engelhäusel (Englova chaloupka), Engelmühle (Engelmühle), Ferdinandsthal (Ferdinandovo údolí - hostinec s pilou), Glasschleifen (Glasschleifen), Hammelhof (Beraní dvůr), Hammerhof (Podhamří), Hammermühle (Hamry), Hammerschleife (Hamerská brusírna), Hankasäge (Hankova pila), Heligenkreuz Mühle (Heligenkreuz Mühle), Herrenmühle (Panský mlýn), Holzmühle (U lesa), Hrádek - chata KČT (Hrádek - chata KČT), Hudel Mühle (Hudel Mühle), Kaderovna (Kaderovna), Kanice - náhrobní kaple Panny Marie Bolestné (Kanice - náhrobní kaple Panny Marie Bolestné), Kapellen (Kaplička), Krausova cihelna (Krausova cihelna), Květkovice (Květkovice), Lohhäusel (Lohhäusel), Malzmühle (Malzmühle), Martinovský mlýn (Martinovský mlýn), Mühldicke (Mühldicke), Myslív - hostinec (Myslív - hostinec), Nassatitz (Nasetice), Neu Sägemühle (Nová Pila), Neumühle (Nový mlýn), Papier Mühle (Papírna (brusírna)), Papiermühle (Papírna (brusírna)), Papierschleife (Papírna (brusírna)), Paradeismühle (Rajský mlýn), Pickelmühle (Pickelmühle), Pimeisl (Pimeisl), Pochmühle (Pochmühle), Pochmühle (Pochmühle), Popelmühle (Popelmühle), Přívozec - zámek (Přívozec - zámek), Prudice (Prudice), Puch (Puch), Rangers Schleifen (Rangers Schleifen), Rothen Mühle (Rothen Mühle), Säge Mühle (Säge Mühle), Sankt Georgem Maierhof (Svatý Jiří - dvůr a hájovna), Saumühle (Sviňský mlýn), Schlossl (Zámeček (brusírna)), Schmalz Mühle (Schmalz Mühle), Schuttwa- Sankt Nikolaus Kirche (Šitboř- kostel sv. Mikuláše), Schwarzauermühle (Švarcavský mlýn), Spálený mlýn (Spálený mlýn), St. Barbara (Svatá Barbora), Steffel Mühle (Šteflův mlýn), Stoffelmühle (Stoffelmühle), Štítary - kostel sv. Judy Tadeáše (Štítary - kostel sv. Judy Tadeáše), Thomamühle (Tomův mlýn), Trubitz (Trubce), U Bártů (U Bártů), Vollmaumühle (Folmavský mlýn), Wastelhauselmühle (Wastlův mlýn), Weissmühle (Bílý mlýn), Wolfgangschleife (Volfagangova Brusírna), Wutzenmühle (Wutzenmühle), Zankmühle (Zankmühle), Zeifset Mühle (Sezemínský mlýn), Železná - kostel sv. Barbory (Železná - kostel sv. Barbory)


Bezirk Eger (Okres Cheb)

Orts:
Absroth (Opatov), Altegrün (Altegrün), Ängerlein (Ängerlein), Bärenteich (Bärenteich), Bärnhaus (Bärnhaus), Barthaus (U Bártů), Beim Hansl (U Hansla), Beim Ziegenmüller (Beim Ziegenmüller), Berg (Horka), Berghaus (Berghaus), Berghäuser (Na Kopci), Boden (Boden), Brentenviertel (Brentenviertel), Buchenhäusel (V Bukovině), Buchhausl (Buchhausl), Dampfwäscherei (Parní prádelna), Dianahof (Dianin Dvůr), Dreihöfen (Třídvoří), Droth (Draha), Drothhaus (Na Drahách), Ehmet (Svažec), Einöde (Samota), Eisenhammer (Železný Hamr), Farnhaus (Farnhaus), Fasattengrün (Božetín), Fischerhof (Fischerhof), Fischerwohnung (U Rybáka), Förba (Vrbová), Franken (Franky), Frankenhau (Frankenhau), Fuchsfarm (Liščí farma), Furthhäusel (U Brodu), Galgendorf (Galgendorf), Glashütten (Sklárny), Goldbrunn (Goldbrunn), Grafengrün (Háj), Gregorhof (Gregorův Dvůr), Grün (Zelená), Haid (Bor), Haidhäusel (Haidhäusel), Hainhäuser (Háj), Haldenhäuser (Haldenhäuser), Hazlov kaple (Hazlov kaple), Hechthau (Hechtova Myť), Hinter - Himmelreich (Zadní Nebesa), Hinter-Himmelreich (Dolní Nebesa), Hinterloch (Zadní Loch), Juchhe (Juchhe), Kammerbühl (Komorní Hůrka), Kix (Kyks), Köstelhof (Köstelhof), Kroatenberg (Chorvatská Hora), Krondorf (Smrčí), Krondorfer Berghäuser (Krondorfské Chalupy na Kopci), Leibitschgrund (Libocký Důl), Liebeneck (Tůně), Löhrlhaus (Löhrlhaus), Ludabrunn (Ludabrunn), Lumpenhau (Lumpenhau), Muckhäusel (Mukova Chalupa), Muglaugl (Muglaugl), Mühlgrün (Mlýnek), Nesnitz (Nezdice), Neuhaus (Žírnice), Neuhof (Nový Dvůr), Ottenbach (Ottenbach), Palitzhügel (Paličský Pahorek), Paslas (Bohuslav), Pobitz (Babice), Raberhäuser (Na Rabě), Raubhaus (Raubhaus), Rinnlhau (Rinnlhau), Rodig (Rodig), Röthen Mühl (Röthen Mühl), Röthenmühle (Červený mlýn), Sandner (Sandner), Sankt Anna (Svatá Anna), Schäferei (Ovčárna), Schindelberg (Schindelberg), Schirnitz (Ždírnice), Schwalbenmühle (Vlaštovčí mlýn), Schwarzenteich (Černý Rybník), Schwarzenwolf (Schwarzenwolf), Schwarzweber (Schwarzweber), Schwedenhaus (Švédský Domek), Soldatenhäuser (Vojenské Domky), Stein (Skalka), Steinpöhl (Kamenná osada), Stobitzhof (Stupice), Stollmühle (Na Štole), Teschau (Těšov), Ullersgrün (Oldřichov), Vorderloch (Přední Loch), Watzgenreuth (Vackovec), Weisenmeister (Weisenmeister), Wetterhütte (Chata), Wischezahn (Vysočany u Ovesných Kladrub), Wogau (Vokov), Wöllnerhäuser (Wöllnerhäuser), Zweifelsreith (Čižebná)

Objekts:
Abteimühle (Abteimühle), Altenteich (Zámek - Starý Rybník), Auhöfel (Na palouku), Auschl Mühle (Auschl Mühle), Auschowitzer Mühle (Auschowitzer Mühle), Bären Mühle (Bären Mühle), Baumühle (Selský mlýn), Brandhof (Spálený dvůr), Brücher Mühle (Brücher Mühle), Café Podhorn (Podhorní kavárna), Cheb - kostel Nalezení sv. Kříže (Cheb - kostel Nalezení sv. Kříže), Červený mlýn (Červený mlýn), Dorfmühle (Dorfmühle), Dösenmühle (Dösenmühle), Drahtmühle (Drahtmühle), Drahtmühle (Drahtmühle), Eberhof (Eberhof), Esterquelle (Elsterquelle), Fehlamühle (Polní mlýn), Fichtenbühlhof (Smrčí dvůr), Finkenmühle (Finkenmühle), Finkenmühle (Finkenmühle), Foltermühle (Folterův mlýn), Fonsau Mühle (Fonsau Mühle), Forsthaus bei Heiligenkreuz (Myslivna - Svatý Kříž ), Fritz-Mühle (Fritzův mlýn), Fritzenmühle (Fritzenmühle), Gasthaus zum Finkenberg (Gasthaus zum Finkenberg), Gasthaus zum grunen Frosch (U žáby), Geistberg Mühle (Geistberg Mühle), Gösslermühle (Goslerův mlýn), Gottlmühle (Gottlův mlýn), Grenzschenke (Hraniční hospoda), Grillnmühle (Grillnmühle), Grünmühle (Grünmühle), Hädlermühle (Hädlerův mlýn), Haslau (Hazlov), Hennermühle (Hennermühle), Herrenmühle (Herrenmühle), Herrenmühle (Herrenmühle), Höllmühle (Pekelský mlýn), Höramühle (Harův mlýn), Hütte am Berge (U Hory - hostinec), Jack Mühle (Jack Mühle), Jahn Denkmal (Aš - Jahnův pomník), Jakobsmühle (Jakobsmühle), Judenfriedhof bei Steingrub (Židovský hřbitov u Lomničky), Kahlermühle (Kahlermühle), Kasparmühle (Kasprův mlýn), Kastl Mühle (Kastlův mlýn), Knallhütte (Knallhütte), Kohlmühle (Kohlmühle), Konstantinsmühle (Konstatinův mlýn), Kornauer Mühle (Kornauer Mühle), Kotzauermühle (Kocovský mlýn), Kühpöhlmühle (Kühpöhlmühle), Kunstmühle (Kunstmühle), Langenbrucker Mühle (Langenbrucker Mühle), Langmühle (Langmühle), Lazarmühle (Lazarmühle), Leinschlagmühle (Pazderenský mlýn), Liebeneck Mühle (Liebeneck Mühle), Liebenstein (Libá - přádelna), Lohhäuser Mühle (Lohhäuser Mühle), Mäntling (Mäntling), Marienbad Café Polom (Mariánské Lázně kavárna Polom), Mittlere Mühle (Mittlere Mühle), Neuhausen (Nové Domy), Neuhauser Forsthaus (Metternichova myslivna), Neumühle (Nový mlýn), Neumühle (Nový mlýn), Nimrod (Nimrod), Nonnenmühle (Klášterní mlýn), Obere Brettmühle (Horní mlýn), Obere Kronmühle (Kronův mlýn horní), Obere Mühle (Horní mlýn), Obere Mühle (Obere Mühle), Obere Schanzer Mühle (Obere Schanzer Mühle), Oberschloss (Horní zámek), Oswaldmühle (Oswaldmühle), Ottmühle (Ottmühle), Palitz Mühle (Paličský Mlýn), Papiermühle (Papírna), Porklmühle (Porklmühle), Prechtelmühle (Prechtlův mlýn), Pregnitz Mühle (Pregnitz Mühle), Preussenhäusel (Preussenhäusel), Prüllermühle (Prüllermühle), Rebmühle (Rebmühle), Regensteich (Regensteich), Rinlhau (Rinlhau), Rotha (Rotha), Sägemühle (Sägemühle), Sangerberg (Prameny bývalý hotel), Säuerlinghammer (Kyselecký hamr), Schafhof (Ovčí dvůr), Schallermühle (Schallermühle), Schindlermühle (Schindlermühle), Schirlmühle (Schirlmühle), Schleifermühle (Brusírna), Schleppermühle (Schleppermühle), Schlingelhau (Šlingova Mýť), Schloss Mühle (Schloss Mühle), Schloss Neuhof (zámek Nový Dvůr), Schneidermühle (Schneidermühle), Schönbacher Jägerhaus (Schönbacher Jägerhaus), Schönlinder Mühle (Schönlinder Mühle), Schöppelmühle (Schöpplův mlýn), Schussermühle (Schusserův mlýn), Soos (Soos), Sorgmühle (Sorgmühle), Spitzwirthaus (Na růžku), Stabnitz Mühle (Stabnitz Mühle), Steinmühle (Steinmühle), Stingl Mühle (Stingl Mühle), Stinglmühle (Stinglmühle), Stockmühle (Stockmühle), Stockmühle (Stockmühle), Stoinamühle (Stoinamühle), Störlberg - Waldrestauration (Störlův Vrch - Lesní restaurace), Taubrathe Mühle (Doubravský mlýn), Teichmühle (Teichmühle), Teichmühle (Teichmühle), Teschauer Mühle (Těšovský mlýn), Thumsermühle (Thumsermühle), Thumsermühle (Thumsermühle), Tipessenreuth Mühle (Tipessenreuth Mühle), Trappenmühle (Trappův mlýn), Unter Lindauer Mühle (Unter Lindauer Mühle), Untere Buch Mühle (Untere Buch Mühle), Untere Kronmühle (Kronův mlýn dolní), Untere Mühle (Dolní mlýn), Untere Mühle (Dolní mlýn), Untere Mühle (Dolní mlýn), Untere Mühle (Untere Mühle), Untere Schanzer Mühle (Untere Schanzer Mühle), Unterschönbacher Mühle (Unterschönbacher Mühle), Vogelmühle (Ptačí mlýn), Vogelmühle (Vogelmühle), Voglsmühle (Voglsmühle), Waldhäusel (Waldhäusel), Waldschänke (Waldschenke), Weissmühle (Weissmühle), Wernermühle (Wernerův mlýn), Wick - Mühle (Wick - Mühle), Wiktorsthal (Viktorovo údolí), Wildenhof (Wildenhof), Winkelmühle (Winkelmühle), Ziegenmühle (Kozí mlýn)


Bezirk Karlsbad (Okres Karlovy Vary)

Orts:
Abdecker (Pohodnice ), Altdorf (Stará Ves), Am Russberg (Am Russberg), Arletzgrün (Arnoldov), Auf der Hütten (Na hutích), Beim Fenzl (U Fencla), Buchenkapelle (Kaple Panny Marie Pomocné), Denischen Schäferei (Ovčín), Dreckschänke (Špinavá Putika), Dreihäuser (Třídomí), Egertl (Egertl), Federhäuseln (Federhäuseln), Fichtelberg (Smrčná), Ficker (Ficker), Filíř (Filíř), Försterhäuser (Myslivny), Fuchsloch (Liščí Díra), Fuchswinkel (Liščí Kout), Fütterberg (Fütterberg), Gemisch (Gemisch), Gessing (Jesínky), Giesshübl Sauerbrunn (Kyselka), Goldenhöhe (Zlatý Kopec), Gründerschuppen (Gründerschuppen), Grundzienerhäuser (Grundzienerhäuser), Hengstererben (Hřebečná), Heuschupfen (Seník), Himmelstein (Himlštejn), Hirschenstand (Jelení), Höflhäuser (Höflovy chalupy), Hohe Winkel (Hohe Winkel), Höll (Peklo), Holzbach (Plavno), Holzbachlehen (Léno), Honnersgrün (Hanušov), Hüttmesgrün (Vrch), Jablon (Jablonná), Jungenhengst (Luhy), Kaff (Untere, Mittlere, Obere) (Kaff (Dolní, Prostřední, Horní)), Kaple Sv.Floriána (Kaple Sv.Floriána), Karlshütte (Karlova ovčárna), Kilitzmühlhäusel (Chalupa u Chylického mlýna), Kohlenschuppen (Kohlenschuppen), Kottershof (Kottershof), Krippau (Skřipová), Lachowitz (Lachovice), Lessig (Lesík), Liesen forst (Litoltovská myslivna), Modesgrund (Modesgrund), Mokowitz (Hřivínov), Mühle (Mlýn), Mühlhäusel (Chalupa u mlýna), Nagelschmidt (Hamry), Neuer Schnaken (Nové Šnaky), Neuhäuser (Nové Chalupy), Neuhof (Nový Dvůr), Neuhüttner Schäferei (Nová ovčárna), Ober Wohlau (Horní Valov), Ochsenbusch (Ochsenbusch), Pachthäuser (Pachthäuser), Pfaffengrün (Popov), Pfeiferhaus (Pfeiferhaus), Pobitz (Pávice), Rossborner Waldhäuseln (Rozporenské chalupy), Rusberg (Rusberg), Sackhäuser (Sackhäuser), Sahoř (Záhořice), Sand (Na Písku), Schäferei (Ovčín), Schäferei (Ovčín), Schäferei (Ovčárna), Schäferei (Ovčárna), Schäferei (Ovčín), Schäferei (Ovčín), Schafsthall (Ovčín), Scherberhäuser (Scherbrovy Domky), Schindelhäuser (Schindelhäuser), Schmiemotzen (Třídomí), Schönburg (Schönburg), Schwimmiger (Pískovec), Schwinau (Svinov), Seifen (Sejfy), Seifner Mühle (Sejfský Mlýn), Serles (Záhoří), Soví huť (Soví huť), Spitzberg (Špičák), Stadthöfen (Štoutov), Steinhöhe (Kopeček), Stichelmühle (Stichlův mlýn), Streitseifen (Podlesí), Tellerhäuser (Domy Tellerovy), Thalhäuseln (V Dolíčku), Themlmühle (Themlův mlýn), Tiess (Tis u Luk), Totenbach (Mrlina), Wackelstein (Viklan), Werlsberg (Vršek), Werlsgrün (Zálesí), Winterleiten (Zimní Stráň), Wohlau (Valov), Wölfling (Vlčinec), Ziegelhütte (Cihelna), Ziegenschacht (Stráň), Zwetbau (Svatobor), Zwittermühl (Háje)

Objekts:
Abdecker (Abdecker), Albertmühle (Albertův mlýn), Bären Mühle (Bären Mühle), Bartmühle (Bártův mlýn), Blaschkamühle (Blažkův mlýn), Böhmische Mühle (Český Mlýn), Branischauer Mühle (Branišovský mlýn), Bretmühl (Bretmühl), Budaumühle (Budovský mlýn), Chiesch-Schützenhaus (Chyše-hostinec Střelnice), Domschenmühle (Tomšovský mlýn), Egermühle (Nad Ohří), Farbmühle (Farbmühle), Frauenhof (Frauenhof), Galdenhof (Jalový Dvůr), Geigenmühle (Geigenmühle), Glashütten (Glashütten), Griehsmühle (Griehsmühle), Grünberg (Grünberg), Grundmühle (Dolský mlýn), Hablmühle (Havlův mlýn), Hackeibmühle (Hackbeilův mlýn), Hammermühle (Hamerský mlýn), Hammermühle (Hammermühle), Herrnmühle (Panský mlýn), Himmelstein (Himlštejn), Holzmühle (Lesní mlýn), Joachimsthal - Freudenstein (Jáchymov - Freudenštejn), Joachimsthal - k.k. Zigarrenfabrik (Jáchymov - tabáková továrna), Jobstmühle (Joštův mlýn), Killitzermühle (Chylický mlýn), Klein Werscheditz - Kirche zur Hl. Dreifaltigkeit (Verušičky - kostel Nejsvětější Trojice), Kleinmühle (Malý mlýn), Kolonnade in Gießhübl-Sauerbrunn (kolonáda Heinricha Mattoniho v Kyselce), Kralenmühle (Králův mlýn), Kroh Mühle (Kroh Mühle), Krondorf - Kaple Nejsv. Srdce Ježíšova (Korunní - kaple Nejsv. Srdce Ježíšova), Krondorf - Sauerbrunn (Korunní - lázně), Kunzmühle (Kunzmühle), Legerberk - Kudlich Warte (Složiště - Kudlichova vyhlídková věž), Lohmühle (Lohmühle), Lohofer mühle (Luhovský mlýn), Loohmühle (Loohmühle), Lukeschmühle (Lukešův mlýn), Maria Sorg - Kloster (Mariánská - klášter), Massa Mühle (Massa Mühle), Maxmühle (Maxův mlýn), Mösermühle (Mösrův mlýn), Mühlholz (Mühlholz), Neue Mühle (Nový mlýn), Neuhof (Nový Dvůr), Neumühle (Nový mlýn), Obere Gänger Mühle (Gängrův horní mlýn), Obere Kleimühle (Kleiův horní mlýn), Obere Mühle (Horní mlýn), Obere Scharfmühle (Scharfův horní mlýn), Obermühle (Obermühle), Petermühle (Petrův mlýn), Petschau Hotel Zentral (Bečov nad Teplou Hotel Central), Pirtnermühle (Brťský mlýn), Pohlemer - mühle (Polomský mlýn), Pudrový mlýn (Pudrový mlýn), Rabenmühle (Rábův mlýn), Radinger mühle (Radyňský mlýn), Ratiborer - mühle (Ratibořský mlýn), Ratzka (Hradský dvůr), Rohra Mühle (Rohra Mühle), Romesmühle (Romes), Saifenhäusel (Sejfy), Schinkamühle (Schinkamühle), Schlicken mühle (Šlikův mlýn), Schlossermühle (Zámecký mlýn), Schlösslhof (Hrádek), Schmalenhof (Schmalenhof), Sichaluer-Mühle (Čichalovský mlýn), Sollmusermühle (Žalmanovský mlýn), St. Joachimsthal - Bürgerliches Brauhaus (Jáchymov - pivovar), Stalla Mühle (Stalla Mühle), Stern (Hvězda), Stiedra - Schloss (Štědrá - zámek), Taschwitzer Mühle (Tašovický mlýn), Teufelsmühle (Teufelsmühle), Toffelmühle (Toflův mlýn), Totzau Mühle (Tocovský mlýn), Tuppamühle (Dupovský mlýn), Untere Mühle (Dolní mlýn), Untere Mühle (Dolní mlýn), Untere Scharfrmühle (Scharfův mlýn dolní), Untere Schlöfslmühle (Dolní Hrádecký mlýn), Untermühle (Untermühle), Waldmühle (Waldmühle), Wehrmühle (Na Hrázi), Weihermühle (Kuželův mlýn), Wespenmühle (Vosí mlýn), Wobesmühle (Wobesmühle), Zámecký mlýn (Zámecký mlýn), Zettlitzer (Sedlecký Dvůr), Zettlitzer Mühle (Sedlecký mlýn)


Bezirk Klattau (Okres Klatovy)

Orts:
Panzer (Pancíř), Ahornsäge (Javoří Pila), Althütten (Stará Huť), Althütten (Staré Hutě), Althütten am Vogelsang (Stará Huť u Podlesí), Am Hammer (U hamru), Am Schafbühl (Na Ovčím Vrchu), Auf der Einöde (Na Pustině), Auhäusel (Na Palouku), Bacher (Bacher), Bärnsteinhäuser (Bernstein), Bartlhof (Bártlův Dvůr), Beim Sägbauer (U Sägbauerů), Beim Schmidtbauer (U Schmidtbaurů), Bergerhütte (Bergerhütte), Berghäusel (Na Kopci), Bergl (Vršek), Bernhof (Bernhof), Bezdekau, Bezdiekau (Bezděkov), Birkenbüchel (Březí), Blaselwies (Blaselwies), Borer Wasenmeisterei (Bor), Boschau (Bošov), Brandstadt. (Spáleniště), Brückl (Můstek), Christlhof (Pohádka), Deffernik (Debrník), Donnerwinkel (Hromový kout), Dorrstadt (Městiště), Einöde (Pustina), Einöden (Pustina), Eulhütten (Sova), Ferdinandsthal (Ferdinandov), Fleischhöfe (Želiv), Gefällbauer (Gefällbauer), Gerlhöf (Gerlovy dvory), Gerlhütte (Gerlova Huť), Gibacht (Pozorka), Goglhof (Goglův dvůr), Goldbrunn (Zlatá Studna), Gross Ziegenruck (Velký Kozí Hřbet), Grünberghof (Grünberghof), Gsenget (Pomezí), Gutwasser (Dobrá Voda), Haidl Am Ahornberg (Zhůří), Haidlbauer (Haidlbauer), Hallahäusl (Hallahäusl), Hammerhof (Hamerský dvůr), Harrahöf (Harrerovy dvory), Häuselbauer (Häuselbauer), Havelhof (Havlův dvůr), Hinterhäuser (Zadní Chalupy), Hinterhäuser (Zadní Chalupy), Hochweg (Hochweg), Hocker (Hocker), Hofgebäude (Hofgebäude), Hohnabutten (Hohnabutten), Hollabauer (Holla), Holperhäuser (Holperhäuser), Holzschlag (Paseka), Hornečkahof (Hornečkův dvůr), Hüttstadt (Hüttstadt), Innergefild (Horská Kvilda), Josefstadt (Josefstadt), Karlina Pila (Karlina Pila), Kassenhäusel (Kassenhäusel), Klausen (Poustka), Klausenhäusel (Poustka), Klein Ziegenruck (Malý Kozí Hřbet), Kocanda (Kocanda), Köhlerwastl (Köhlerwastl), Korlbauer (Korlbauer), Kreikerhöfe (Kreikerhöfe), Kreuzberg (Kreuzberg), Kreuzwinkel (Křižkov), Kriegerhöf (Kriegrovy dvory), Kubičkahof (Kubíčkův Dvůr), Kubitzerhäusel (Kubitzerhäusel), Kühberg (Chřepice), Lederergutl (Lederergütl), Lugahäusl (Na Lukách), Maushäusel (Myší Domky), Maxlbauer (Maxlbauer), Metzgerhof (Metzgerhof), Michelhäusel (U Michla), Moosbauer (Moosbauer), Mottowitz (Matějovice), Muckenhofe (Muckenhofe), Müllerhütten (Müllerhütten), Na Bahně (Na Bahně), Neu Hurkenthal (Nová Hůrka), Neubrunn (Nová Studnice), Ober Dürnbrunn (Suché Studánky), Ober Spaten (Horní Špatův Dvůr), Obersteindlberg (Horní Ždánidla), Oldenburg (Záhorský dvůr), Pampferhütte (Pamferova huť), Paterlhütte (Páteříkova Huť), Paulewiese (Pavlova louka), Pilsenhof (Plzenec), Pucher (Buchar), Rachelhutte (Roklanská hájenka), Ranklov (Ranklov), Rapatitz (Rapatice), Rathgebern (Radkov), Ratschin (Radčín), Redersäge (Redrova pila), Reindlhof (Reindlův dvůr), Riesenbach (Buzošná.), Röderhof (Rödrovský dvorec), Rogau (Velký Radkov), Rothenfranzl (Rothenfranzl), Rothsohlhütte (Rothsohlhütte), Rupperlhof (Rupperlhof), Ruppertmichl (Ruppertmichl), Russen (Russen), Sandhütte (Písečná Huť), Sattelberg (Sedlo), Sázky (Sázky), Scheibenrieth (Scheibenrieth), Schlösselwald (Hrádky), Schmiedlhof (Šmídlův dvůr), Schneiderhäusel (Schneiderhäusel), Schnepfenstrich (Slučí Tah), Schöpferhof (Schöpfrův Dvůr), Schrollenhaid (Výhledy), Seebauhäusel (Seebauhäusel), Seehäuser (Jezerní chalupy), Seewieser Waldhäusel (Zejbišské lesní domky), Seffenmichl (Seffenmichl), Stachenhäusel (U Stachů), Stauberhof (Stauberův Dvorec), Steinhäusel (Steinhäusel), Steinriegl (Steinriegl), Sternhof (Hvězda u Chudenína), Sternhöhle (Sternhöhle), Stieglhof (Štíhlov), Stimmling (Stimling), Stockmühle (Stockmühle), Storngut (Storngut), Stubenbach (Prášily), Sturklín (Sturklín), Stutzenhäusel (U Stutzů), Svinná (Svinná), Taubenhäusel (U Holubáře), Thomenhof (Thomenhof), Tischerhäusel (U Truhláře), Todlau (Datelov), U Bouckých (U Bouckých), U svatého Bartoloměje (U svatého Bartoloměje), Unter Hütten (Dolní Hutě), Untere Hochwiese (Polánky Dolejší), Untersteindlberg (Dolní Ždánidla), Veselka (Veselka), Vöderhof (Vöderhof), Vogelsang (Podlesí), Waldhäusel (Lesní Chaloupka), Wasserreith (Wasserreith), Weber und Lindelhof (Dvorky), Weberbauernhof (Webrův Dvůr), Wenzelhof (Wenzlův Dvorec), Wunderbach (Bystrá), Zusch (Souš)

Objekts:
Phillipshütten mühle (Filipova Huť - mlýn), Bítovy (Bítovy), Bohov (Bohov), Budaschitzer Mühla (Bohdašický mlýn), Čímické jezírko (Čímické jezírko), Defurovy Lažany - zámek (Defurovy Lažany - zámek), Divischowitzer Mühle (Divišovický mlýn), Eisingerhof - Mühle (Eisnerův Dvůr - mlýn), Elefantenmühle (Elefantenmühle), Elisenthal - Forsthaus Bredlberg (Alžbětín - Myslivna Bredlberg), Elisenthal - Spiegelhütten (Alžbětín - sklárna ), Erlhöf (Olšinské dvory), Frischmühle (Frischův mlýn), Fuchsenhof (Fuchsův dvorec), Ganglhöf (Ganglův dvůr), Gerlsäge (Gerlova pila), Girglhof (Girglův Dvůr), Hasenmühle (Zaječí mlýn), Hasenöhrlmühle (Hasenöhrlův mlýn a pila), Hofmannsäge (Hofmannova pila), Höhwastl (Höhwastl), Höll Mühle (Pekelský mlýn), Hrachmühle (Hrachův mlýn), Huisenmühle (Hojsův mlýn a pila), Hüttenmühle (Hüttenmühle), Janouškův mlýn (Janouškův mlýn), Kaltmühle .Säge (Studený mlýn a pila), Kohlheimermühle (Uhlišťský mlýn), Kohlmühle (Kohlův mlýn), Kressenhof (Kressenhof), Kriegermühl (Kriegrův mlýn), Krischtinermühle (Křištínský mlýn), Lenkenhof (Lenkův dvůr), Liedlmühle (Liedlmühle), Lipplsäge (Lipplova pila), Liščí - hostinec (Liščí - hostinec), Mader Sägewerk (Modrava - pila ), Metzelhof (Metzlův dvůr), Mezovna (Mezovna), Mottelhöfe (Mottlovské dvory), Mottlhof (Motlův dvůr), Mottlmühle (Mottlův mlýn), Muckenmühle (Muckenmühle), Na Kobyle (Na Kobyle), Neubrunn - Forsthaus (myslivna Nová Studnice), Neubrunn - Hegerhaus (hájovna Nová Studnice), Neuhaus - Hegerhaus (hájovna Nový dům), Neustadtlmühle (Nové Městečko - mlýn), Nickelberg - Forsthaus (myslivna Nickelberg), Niemtschitz mühle (Horní Němčice - mlýn), Nikleisäge (Niklei pila), Ober Hütten (Ober Hütten), Papiermühle (Papiermühle), Partelmühle (Partlův mlýn), Pfalzerhof (Pfalzerhof), Podbranský mlýn (Podbranský mlýn), Poustka (Poustka), Röder Säge (Röderova pila), Rokosský mlýn (Rokosský mlýn), Rumpelmühle (Rumpelmühle), Sägewerk Franz Watzlawick (Václavíkova pila), Saueben - myslivna (Saueben - myslivna), Saumühle (Saumühle), Schafhaussermühle (Schafhausserův mlýn a pila), Scharachermühle (Scharachermühle), Scherlmühle (Žitný mlýn), Schindlhöf (Schindlhöf), Schöpfrmühle (Schöpfrův mlýn), Schröderhof (Schröderhof), Schürersäge (Schürerova pila), Schwarzbartlhöfe (Schwarzbartlhöfe), Schweiglmühle (Schweiglmühle), Seeforsthaus (Jezerní myslivna), Seemühl (Jezerní mlýn), Seewieserhof - Mühle (Zejbišský Dvůr - mlýn), Seidlhöf (Seidlovy dvory), Siegelhof (Siegelhof), Sollermühle (Sollermühle), Spirkenhöfe (Spirkenhöfe), Spirkenmühle (Spirkenmühle), Steflhof (Steflovský dvůr), Stieglhöf (Stieglhöf), Taubenhöf (Taubenhöf), Thalhäuser (Bažantnice), Tremlmühle (Tremlův mlýn), Unter-Körnsalz (Dolejší Krušec), Veselí nad Úhlavou - zámek (Veselí nad Úhlavou - zámek), Waffen Hammer (Waffen hamr), Waldschmiede (Lesní Kovárna), Wandermühle (Wandermühle), Wenischmühle (Vanišův mlýn), Zahrádecký mlýn (Zahrádecký mlýn), Zářečská hájovna (Zářečská hájovna), zbytky hráze rybníka (zbytky hráze rybníka), Zöllnerhof (Zolnerovský dvorec), Zwoischner Mühle (Zwoischner Mühle), Žichovice - vápenka K. Klement (Žichovice - vápenka K. Klement)


Bezirk Pilsen-Stadt (Okres Plzeň-město)

Objekts:
U Anděla (U Anděla)


Bezirk Pilsen-Süd (Okres Plzeň-jih)

Objekts:
Dampf Mühle (Dampf Mühle), Wilhelminenthal (Vilémov), Žinkovy mlýn (Žinkovy mlýn)


Bezirk Pilsen-Nord (Okres Plzeň-sever)

Orts:
Dollana (Dolany), Donnamühle (Donnamühle), Görzlin (Gerclín), Holdschicken Häuser (Holčíkovy chalupy), Horamühle Hausel (Horův mlýn), Hýrovy Hory (Hýrovy Hory), Jansahäusl (Jansova Chalupa), Kaisermühle (Kaisrův mlýn), Kleine Zuckermühle (Malý Zuckerův mlýn), Langwiesen (Dlouhá Louka), Lehnhäuseln (Lehnhäuseln), Mexiko (Mexiko), Neumühle häuser (Novomlýnské chalupy), Ovčí hora (Ovčí hora), Prokopimühle (Prokopský mlýn), Ranitzenhäuseln (Na hranicích), Schafhütte (Ovčín), Schirnik (Žernovník), Sonnenberg (Sonnenberg), Taubenmühlhäuseln (Taubenmühlhäuseln), Waldweishäuslen (Waldweishäuslen), Waldwieshäuseln (Na louce u lesa)

Objekts:
Ecklmühle (Ecklův mlýn), Frauenhof (Vranov), Grabenhäusel (Grabenhäusel), Grose Zuckermühle (Velký Zuckerův mlýn), Grundmühle (Dolský mlýn), Kleinrohrmühle (Kleinrohrmühle), Krascher Mühle (Krašovský mlýn), Kubův mlýn (Kubův mlýn), Lohmühle (Lohmühle), Lomnička - Brouskárna (Lomnička - Brouskárna), Mosoliner Mühle (Mozolínský mlýn), Nekmíř - zámek (Nekmíř - zámek), Neumühle (Nový mlýn), Neumühle (Nový mlýn), Nutschitzmühle (Nučický mlýn), Ober Höramühl (Horův horní mlýn), Ostrovec - kaple sv. Jana Křtitele (Ostrovec - kaple sv. Jana Křtitele), Radimovický mlýn (Radimovický mlýn), Relikenmühle (Relíčkův mlýn), Taubenmühlwirtshaus (Holubí mlýn), Tofflmühle (Tofflův mlýn), Unter Höramühle (Horův dolní mlýn ), Wanifkamühle (U Vanifků), Weinbergmühle (Pod Vinicí), Weletschin - Kirche Maria Namen (Velečín - kostel jména Panny Marie), Wertliken Mühle (U Vertlíků)


Bezirk Rokitzan (Okres Rokycany)

Orts:
Schäferei (Ovčín), U dubu (U dubu)

Objekts:
Fričkovna - sklárna ( Fričkovna - sklárna), Chachov (Chachov), Neumühle (Nový mlýn), Tylův mlýn (Tylův mlýn)


Bezirk Falkenau (Okres Sokolov)

Orts:
Ahornswald (Javořina), Albernhof (Alberov), Altengrün (Stará), Am Hammel (Am Hammel), Am Hüttenberg (Na Huťském Vrchu), Am Sand (Na písku), Anischhhäuser (Anýžovy Domky), Arnitzgrün (Arnoltov), Beim Lill (Na Lillu), Berghäuser (Na kopci), Berghof (Pod kopcem), Bernau (Bernov), Brandhof (Brandhof), Buckwa (Bukovany), Deutschbundesort (Dolní Rozmyšl), Doyscherhof (Untere Doyscherhof), Eisenhammer (Železný Hamr), Fichtenhof (U Smrků), Fischerzeche (Fischerův Důl), Frankenhammer (Liboc), Geyerau (Geyerau), Gfell (Kfely), Gföllerhäuser (Gföllerhäuser), Grabenhäusl (Na dílcích), Grasseth (Jehličná), Greisbach (Křemenitá), Grün (Louka), Grundmühle (Dolský mlýn), Güntherhäuser (Güntherovy Domky), Habersbirk (Habartov), Hahnemann kolonie (Kolonie Hahnemannova), Hammergut (Hammergut), Haselbach (Lísková), Haselhöfe (Haselhöfe), Hau (Mýtina), Hinterhäuser (Zadní Domky), Hochgarth (Obora), Hub (Lán), Hunschgrün (Podhoří), Hutthäuser (Chalupy na Pastvišti), Kahr (V úžlabí), Kandlerhäuser (Kandlerhäuser), Kaolinschlämmerei (Kaolinka), Kitlitzdorf (Kytlice), Kleeacker (Jeteliště), Kohling (Ober, Unter) (Milíře), Köpelhof (Köpelhof), Kraushof (Kraushof), Lauterbach Dorf (Čistá - obec), Leopoldhammer (Leopoldovy Hamry), Liebenau (Libnov), Littmitz (Lipnice), Loch (Loch), Lochmühle (Lochmühle), Löwenhof (Lvov), Maierhöfen (Dvory), Markhausen (Hraničná), Marklesgrün (Markvarec), Moorlohe (Slať), Möschelhäuser (Möschelhäuser), Mühlhäuser (Mlýnské Chalupy), Mühlpeint (Mühlpeint), Müllersgrün (Milešov), Neu Wirthshaus (Nová Hospoda), Neudorf (Nová Ves u Kraslic), Neuhaus (Chaloupky), Neuhäuser (Neuhäuser), Neusattl (Nové Sedlo), Ober Reichenau (Horní Rychnov), Ober Tiefenbach (Horní Hluboká), Oedt (Poušť), Plumberg (Květná), Pohodnice (Pohodnice), Poschitzau (Bošířany), Putzenhof (Puškařov), Reissengrün (Rusov), Reuth (Reuth), Sauersack (Rolava), Schenfelder Hub (Schönfeldský Lán), Schieferhütten (Břidlová), Schindlwald (Šindelová), Schödlhof (Schödlův dvůr), Schönlind (Krásná Lípa), Schwank (Schwank), Schwarzenteich (Černý Rybník), Schwarzmühle (Schwarzmühle), Singerhäuser (Singrovy Domky), Stahlerhäuser (Stahlerovy Domky), Steingrube (Steingrube), Steinloh (Steinloh), Stelzengrün (Stará Chodovská), Stöhrhäusel (Chalupy Stohrovy), Thein (Týn), Theißau (Tisová), Unionschacht II (Důl Union II), Untere Hammer (Dolní Hamr), Vogeldorf (Ptačí), Vogler (U Voglerů), Wachshütte (Voskárna), Waffenhammer (Hamr), Waffenschmiede (Kovárna), Waldl (Lesík), Waltersgrün (Valtéřov), Windhof (Větrný dvůr), Wolfshof (Ve Vlčí), Zehrerberg (Žehrov), Ziegelhütte (Cihelna)

Objekts:
Aussenhof (Aussenhof), Bärenmühle (Medvědí mlýn), Böhmmühle (Böhmův mlýn), Fichten Mühle (U Smrků), Finkenmühle (Finkův mlýn), Finkenmühle (Finkův mlýn), Forsthaus Hanslberg (Myslivna Hanslberg), Frühmesse (Trojice), Gaberlhäuser (Gaberovy domky), Gaberlmühle (Gaberův mlýn), Garstnermühle (Garstnermühle), Gradlmühle und Bretsäge (Gradlmühle und Bretsäge), Graslitz hotel Praha (Kraslice hotel Praha), Grassermühle (Grasserův mlýn), Grundhauser (Grundhauser), Grundmühle (Dolský mlýn), Grundmühle (Grundmühle), Hällermühle (Hallerův mlýn), Hammermühle und Sägewerke (Hammermühle und Sägewerke), Heinlmühle (Heinlův mlýn), Hoher Stein - Kapelle (Vysoký kámen - kaple), Kempfmühle (Kempfmühle), Kernmühle und Bretsäge (Kernmühle und Bretsäge), Kogerauer Mühle (Kogerauer Mühle), Kühlohmühle (Kühlohmühle), Lindenhammer Mühle (Lindenhammer Mühle), Lobzmühle (Lobezský mlýn), Lohmühle (Lohmühle), Mühlpeint (Mühlpeint), Neudörfelmühle (Novoveský mlýn), Neumühle (Nový mlýn), Peterstollen (Petrova štola), Sägewerk (Sägewerk), Schnabelmühle (Schnabelmühle), Schneidmühle (Schneidmühle), Schönau - Restaurant Waldschlössel (Sněžná - Restaurace Waldschlössel), Schönberg bai Perlsberg (Schönburgova myslivna), Schrammühle (Schramův mlýn), Steinmühle (Kamenný mlýn), Teufelsmühle (Čertův mlýn), Tilingmühle (Tilingmühle), Tischermühle (Tischerův mlýn), Vogelhof (Vogelhof), Waldhäuser (U Lesa), Waldschlössl (Lesní Zámeček), Wiesenthal (Wiesenthal), Železný mlýn (Železný mlýn)


Bezirk Tachau (Okres Tachov)

Orts:
3 Hammer (Třetí Hamr), Altglashütte (Stará sklárna), Antoni I. Verhau (Poruba Antonín I.), Antoni II. Verhau (Poruba Antonín II.), Berghäusel (Berghäusel), Berghäuslen (Na Kopci), Brettmühle (Pila), Buchmühle (Bučinský mlýn), Büchsenhammer, (Hamerské Domky), Dampfsäge (Dampfsäge), Domkamühle (Domkamühle), Domschamühle (Tomšův mlýn), Dürrnhübel (Suchá Hůrka), Elschelin (Lšelín), Evangelistazeche (Důl Evangelista), Franzhäuser (Francovy Domky), Frischglückzeche (Důl Zdař Bůh), Gefangenenlager nächst Karolinenhof bei Plan (Zajatecký tábor a hřbitov u Plané), Gesperrhaus (Gesperrhaus), Goldbach (Zlatý Potok), Hahnehäusl (Hahnehäusl), Hammelberg (Hammelberg), Hammelhütte (Hammelhütte), Heyrovskysäge (Heyrovského Pila), Hirtenhaus (Hirtenhaus), Höll (Peklo), Iltisberg (Tchoří Vrch), Josefsthal (Josefovo Údolí), Kratschen (Krčma), Kuh Mühle (Kuh Mühle), Laufloh (Laufloh), Leoschacht (Důl Leo), Löblhaus (U Löblů), Mühlberg (Mühlberg), Neu Kohling (Nový Kohling), Neuhammer (Nový Hamr), Oeding (Pustina), Ovčín (Ovčín), Paulus Brunner Glashütte (Paulus Brunner Glashütte), Paulusbrunn (Pavlův Studenec), Plechwalze (Plechwalze), Plössl (Plössl), Pohodnice (Pohodnice), Pucher (Buchar), Rail (Rájov), Ringelberg (Výšina), Ruhberghammer (Ruhberghammer), Sandhäusel (Na Písku), Schafhütte (Schafhütte), Schützenhäuseln (Schützenhäuseln), Schwanberg (Krasíkov), Sechster Eisenhammer (Šestý Železný Hamr), Sinzendorf (Velká Ves), Steinhof (Steinhof), Sticher (Sticher), Svatá Apolena (Svatá Apolena), Thorhaus (U brány), Unter Hammer (Dolní Hamr), Viktoriasäge (Viktoria), Vorderhäuslen (Přední Chalupy), Wachterhof (Wachterhof), Waldackerhäuser (Na Poli u Lesa), Wallerhaus (U Wallerů), Wandermühle (Boreček), Wasenmeisterei (Pohodnice), Weiherweisenhaus (Rybničná), Wolfsberg (Volfštejn), Zaltau (Caltov), Zeiselgarten (Zeislova Zahrada)

Objekts:
Achatsmühle (Achácovský mlýn), Albersdorfer Mühle (Albersdorfer Mühle), Altmühle (Starý mlýn), Aumühl (Aumühl), Bachmühle (Na Potoce), Benischmühle (Benešův mlýn), Bodenmühle (Bodenmühle), Böhmischmühle (Český mlýn), Brandmühle (Brandmühle), Egrt Mühle (Egrt Mühle), Ernestinen hammer (Arnoštin Hamr), Franzenmühle (Francův mlýn), Fuchsmühle (Fuchsmühle), Georgsmühle (Jiřský mlýn), Girglmühle (Jirglův mlýn), Girna (Jirná), Girna (Jirna), Gogelmühle (Gogelmühle), Gotschauermühle (Kočovský mlýn), Grönamühle (Křínovský mlýn), Grose Hasenmühle (Zaječí mlýn - velký), Habermühle (Habermühle), Halser Mühle (Halser Mühle), Hammer (Hamr), Hammermühle (Hamerský mlýn), Hanikmühle (Hanikův mlýn), Haselmühle (Haselmühle), Haubnermühle (Haubnerův mlýn), Hawitzenmühle (Hawitzenmühle), Hellmühle (Hellmühle), Hernmühle (Panský mlýn), Hintere Neumühle (Horní nový mlýn), Hochtenhäusel (Hochtenhäusel), Hochwald (Hvozd), Höllmühle (Pekelský mlýn), Honsoudl Mühle (Honsoudl Mühle), Iltismühle (Pod tchořím vrchem), Jakobsmühle (Jakubův mlýn), Kalbmühle (Kalbmühle), Karls Mühle (Dolní mlýn), Katzenmühle (Kočičí mlýn), Khoaumühle (Kyjovský mlýn), Klapel Mühle (Klepáček), Kleine Hasenmühle (Zaječí mlýn - malý), Klementmühle (Klementův mlýn), Kötschenmühle (Kečovský mlýn), Krommelmühle (Krommelmühle), Kühnhackel Mühle (Kühnhackel Mühle), Kunstfarbmühle (Barvírna), Lorenz-Mühle (Lorencův mlýn), Ludwigshammer (Ludvíkův Hamr), Luglmühle (Luglmühle), Macharzenmühle (Machařovský mlýn), Malowetz Werk (Malovcova brusírna), Marasenmühle (Marasův mlýn), Maschaumühle (Mášův mlýn), Mathildensäge (Mathildensäge), Maxmühle (Maxův mlýn), Meiselmühle (Meiselmühle), Münchsfeld (Mnichovství), Mutzken Mühle (Muckovský mlýn), Neuhof (Nový Dvůr), Neumühle (Nový mlýn), Neumühle (Nový mlýn), Neumühle (Nový mlýn), Neumühle (Nový mlýn), Neumühle (Nový mlýn), Neumühle (Nový mlýn), Neuwerk (Nová brusírna), Obere Mühle (Horní mlýn), Oberhammer (Horní Hamr), Papiermühle (Papírna), Paulus Brunner Hegerhaus (Paulus Brunner Hegerhaus), Petermühle (Petrův mlýn), Pettlarn - Spiegelschleif (Žebráky - Brusírna zrcadel), Pochmühle (Pochův mlýn a pila), Promenhofer Mühl (Broumovský mlýn), Puchen (Puchen), Röllermühle (Röllerův mlýn), Rosenhaim (Růženín), Rothmühle (Červený mlýn), Sägemühle (Sägemühle), Schartlmühle (Schartlův mlýn), Schlada Mühle (Zlatý mlýn), Schladamühle (Slatinský mlýn), Schlanzenmühle (Na Hadovce), Schweppelmühle (Schweppelmühle), Siebermühle (Siebermühle), Spänmühle (Spänmühle), Spayerlingsmühle (Skviřinský mlýn), Spechamühle (Spechamühle), Spirkenmühle (Špirkův mlýn), Stadt Mühle (Městský mlýn), Stahlmühle (Stahlmühle), Steinmühle (Kamenný mlýn), Štipka (Štipka), Teufelsmühle (Čertův mlýn), Tichy Mühle (Tichého mlýn), Tieflohhäus (Tieflohhaus), Treppenstein (Treppenstein), Tschischkamühle (Žižkův mlýn), Tuthakenmühle (Dudákovský mlýn), Untere Mühle (Dolní mlýn), Untere Mühle (Dolní mlýn), Vogelmühle (Vogelmühle), Waldmühle (Lesní mlýn), Walzmühle (Válcový mlýn), Weissmühle (Weissmühle), Weissmühle (Bílý mlýn), Wenzelmühle (Wenzlův mlýn), Weschkala Mühle (Weschkala Mühle), Wiessmühle (Wiessmühle), Zahnhammer (Zahnhammer), Zaltaumühle (Caltovský mlýn), Zapfenmühle (Malečkův mlýn), Zeidelmühle (Brtný mlýn), Zischkamühle (Střížkův mlýn)


Bezirk Böhmisch Leipa (Okres Česká Lípa)

Orts:
Böhm. Neuland (Dolní Novina), Buschine (Bučina), Chlum (Chlum), Franzendorf (Františkov), Fuchshäuser (Fuchshäuser), Gablonz (Jablonec), Haidedörfel (Boreček), Halbehaupt (Polohlavy), Hennersdorf (Dubnice), Höflitz (Hvězdov), Hühnerwasser (Kuřivody), Hultschken (Holičky), Jezowai (Jezová), Kirbe (Krby), Klein Haida (Malý Bor), Kratzdorf (Kracmanov), Kridai (Křída), Kugsloch (Kugsloch), Kutschar (Kučera), Neu Sorge (Nová Starost), Neu Wolfsthal (Nový Vlčí Důl), Neudorf (Neudorf), Ober Krupai (Horní Krupá), Pinskej (Zbynsko), Plauschnitz (Ploužnice), Proschwitz (Proseč), Prositschka (Prosíčka), Sabelce (Zábělce), Schäfereich (Ovčárna), Schiedel (Židlov), Schilzewirtschaft (U Scholzů), Schindelbusch (Schindelbusch), Schutzhütte (Schutzhütte), Schwabitz (Svébořice), Schwarze Erde (Černá Země), Schwarzwald (Černá Novina), Spitzberg (Špičák), Sporing (Ostrov), Stange (Stange), Wiesenbauer (Wiesenbauer), Woken (Okna), Wolschen (Olšina)

Objekts:
Barbořin kamenný most (Barbořin kamenný most), Brennský mlýn (Brennský mlýn), Brniště, Velký Grunov - Mitop (Brniště, Velký Grunov - Mitop), Dammühle (Hrázský mlýn), Dewin (Děvín - pila a myslivna), Edelstein (Edelstein), Eier Brunn (Vejčín), Flössel (Flössel ), Frauenmühle (Ženský mlýn), Güsselmühle (Güsselmühle), Hühnerwasser - Schloss (Kuřivody - zámek), In der Drehe (Zátoč), Kleinmühle (Malý Mlýnek), Kunnersdorfer Feldhäuser (Kunratické Polní Domky), Neuhof (Nový Dvůr), Neuhof (Nový Dvůr), Neumühle (Nový mlýn), Oberwald (Nad Lesem), Papiermühle (Papiermühle), Pfaffeenstein Hugo-hütte (Popova skála Hugo-hütte), Pihlerbergmühle (Pihel mlýn a pila), Sauermühle (Zourovský mlýn), Schischkenberg (Vřísek), Souska (Souska), Spörning (Ostrov), Tlustec (Tlustec), Valcha (Valcha), Wehnel (Wehnel), Zbynská hájovna (Zbynská hájovna)


Bezirk Tetschen (Okres Děčín)

Orts:
Altschönborn (Stará Studánka), Arnshaide (Arnoltický Bor), Bei Schams (U Schamse), Bergbauer (Bergbauer), Das Gasthaus Schweidrich (Hostinec Schweidrich), Dittersbach-Felsenkeller (Jetřichovice-Felsenkeller), Dittersbach-Fiedlers Weinschank (Jetřichovice-Fiedlers Weinschank), Gutschengel (Gutschengel), Harrachsthal (Harrachov), Hinterdaubitz (Zadní Doubice), Kunersdorf (Kunratice), Lasy (Lázy), Neudörfel (Nová Víska), Neue Fugau (Nový Fukov), Neuweld (zu Obr. Grund) (Nový Svět (u Hor. Podluží)), Popendőrfl (Popovičky), Rabštejn (Rabštejn), Raupenberg - Zollamt & Gasthaus (Roubený - Celnice & Hostinec), Röhrsdorf bei Hainspach (Liščí), Sperlingstein (Vrabinec), Tschiaschel (Čáslav), Wiener Häuschen (Wiener Häuschen), Ziegelhütte (Cihelny)

Objekts:
Botzenschenke - Schönauer Flur (Botzenschenke - Šenovská niva ), Boxmühle (Boxmühle), Brettmühle I. a II. (Brettmühle I., II., III., IV.), Bukovinský mlýn (Bukovinský mlýn), Butterberg (Vyhlídka), Das Gasthaus Paradies (Hostinec Ráj), Die Quelle Mandau (U pramene Mandavy), Diessner - Mühle (Diessner - Mühle), Edelgrund (Edelgrund), Fichtel Schänke - hostinec (Fichtel Schänke - hostinec), Försterei (Myslivna), Försterei (Hájovna), Grundmühle (Dolský mlýn), Herrnmühle (Herrnmühle), Hütters Gasthof Weber (Brtníky - hostinec Weber), Jägerhaus (Jägerhaus), Krebs Mühle (Račí mlýn), Lerchenberg (Skřivánčí vrch), Lisner Mühle (Lisner Mühle), Müller Mühle (Müller Mühle), Penzion Annaberg (Penzion Annaberg), Pirschkenbaude (Pirschkenbaude), Pitschmůhle (Pitschův mlýn), Plissenbaude (Plissenbaude), Riedel Mühle (Riedel Mühle), Schindler Mühle (Schindler Mühle), Schleifer -Maaz Mühle (Schleifer -Maaz Mühle), Schluckenau - Brauerei (Šluknov - pivovary), Sieber Mühle (Sieber Mühle), Spitzberg (Špičák), Starý mlýn (Starý mlýn), Tannbusch (Jedlová), Tetschen Nordwestbahnhof (Nádraží Děčín - východ), Waldschlössel (Lesní Zámeček), Wolfsbonteiche (Vlčí Prameny), Zeidlerhütte (Brtnická chata), Zelený čtvrtek - restaurace (Zelený čtvrtek - restaurace)


Bezirk Komotau (Okres Chomutov)

Orts:
Alaunhütte (Kamencovna), Am Reischberg (Am Reischberg), Andreaszeche (Důl Ondřej), Auf Den Steigerhäuseln (Důlní Domky), Aumühle (Nivský mlýn), Bärenwald (Bärenwald), Bettischacht (Důl Betty), Dobrenz (Dobřenec), Drahtmühle (Drátovna), Eget (Eget), Faberhütten (Fabrovy Chalupy), Gahlerberg (Gahlerův Kopec), Grundmühle (Dolský mlýn), Hofberg (Hofberg), Kalkwerk Weigensdorf (Vápenka Vykmanov), Klein-Schönhof (Krásný Dvoreček), Königsmühle (Königův mlýn), Köstelwald (Kotlina), Krima - friedhof (Křímov - hřbitov), Mariahilfzeche (Důl Panny Marie Pomocné), Marienthal (Marianské Údolí), Merkurschacht (Důl Merkur), Negranitz (Nechranice), Neues Wirtshaus (Nová Hospoda), Paulhans (Paulhans), Puschenpelz (Pošumpelec), Raphaeligrube (Důl Rafael), Regina (Regina), Ruhland (Úhor), Sandberg (Písečná Hora), Spitzwirtshaus (Na Špici), Weberberg (Pastviště), Wiedelitz (Vidolice), Wohnung (Vojnín)

Objekts:
Lein fabrik - Krima (Továrna na len - Křímov), Blechhammer (Plechhamr), Brettmühle (Brettmühle), Denětický mlýn (Denětický mlýn), Fischhausmühle (U Rybárny), Forsthaus Parthum (Bortum - hájovna), Fritsch Mühle (Fritschův mlýn), Fünfhunden - Schloss (Pětipsy - zámek), Galdenhof (Jalový Dvůr), Gerbermühle (Gerbrův mlýn), Görkau - Evangelische Kirche (Jirkov - evangelický kostel), Grundmühle (Grundmühle), Hagensdorf - Kellerwirtshaus (Ahníkov - Sklepní Hostinec), Hansarl Mühle (Hansarl Mühle), Herrn Mühle (Panský mlýn), Hix Mühle (Hix Mühle), Hofermühle (Hoferův Mlýn), Jägerhaus (Jägerhaus), Kaaden - Die Handschuhmacherzunft (Kadaň - cech rukavičářů), Kaaden- Städt. Badeanstalt (Kadaň - Městské lázně), Kermermühle (Kermerův mlýn), Kettowitz - Kirche sv. Štěpána (Chotěbudice - kostel sv. Štěpána), Kirchleshof (Kostelní dvůr), Kupferberg - Gasthaus Kupferhübl (Měděnec - hostinec Kupferhübl), Kupferberg - Gasthof Sphinx (Měděnec - hostinec Sfingy), Langenhauer Hegerhaus (Langenhauská hájovna), Leskau - Kapelle (Lestkov - kaple), Linzmühle (Mlýnec), Lohmühle (Lohmühle), Louchov - kostel sv. Jakuba (Louchov - kostel sv. Jakuba), Mahlmühle (Mahlmühle), Massamühle (Massamühle), Matzmühle (Matzmühle), Miřetice u Vintířova - statek (Miřetice u Vintířova - statek), Neuhof (Nový dvůr), Neumühle (Nový mlýn), Oberdorfer Mühle und Säge (Oberdorfer Mühle und Säge), Obere Hammer Mühle (Hamerský mlýn (horní)), Ochsenstall (Volárna), Orpus - Dorothea Zeche (Mezilesí - Důl Dorothea), Pfaffenmühle (Farský mlýn), Pleil, Sorgenthal - Flader Spezialfabrik (Černý Potok, Sorgenthal - Fladerova továrna), Pöllmaer Mühle (Podmileský mlýn), Rabenmühle (Rabenmühle), Restaurant zum Banhof (Kadaň - Restaurace u nádraží), Rummelbachtal - Restaurant Paradies (Rummelbachtal - Restaurace Paradies), Saská výtopna (Saská výtopna), Schader Mühle (Schader Mühle), Schlick Mühle (Schlick Mühle), Schmiedeberg - Bahnhof (Kovářská - nádraží), Sechlau - Kirche des Hl. Laurentius (Želina - Kostel sv. Vavřince), Seehaus (Seehaus), Skyrl Mühle (Škrlský mlýn), Sorgenthaler Försthaus (Sorgenthaler Försthaus), Sosau Mühle (Sosau Mühle), Stadt Mühle (Stadt Mühle), Steindlmühle (Steindlmühle), Tobermühle (Toberův mlýn), Tschirnitz - Fichtel und Sachs Werke (Černýš - Fichtel a Sachs, SKF), Tschoschler Mühle (Strážský mlýn), Untere Hammer Mühle (Hamerský mlýn (spodní)), Untere mühle (Dolní mlýn), Vogel Mühle (Ptačí mlýn), Všestudy-kostel Archanděla Michaela (Všestudy-kostel Archanděla Michaela), Winteritz - altes und neues Schloss (Vintířov - starý a nový zámek), Wodallmühle (Wodallmühle), Ziebitsch - Grundmühle (Ciboušov - mlýn), Zuckerfabrik Radonitz bei Kaaden (Radonice-Cukrovar)


Bezirk Gablonz an der Neiße (Okres Jablonec nad Nisou)

Orts:
Büschdörfl (V Chalupách), Dornstbaude (Trniště - chata a rozhledna), Grundloch (Grundloch), Heiligenkreuz (Svatý Kříž), Heiligenkreuz (Svatý Kříž), Jesterschab (Jestřabí), Sherben (Štěrbovina)

Objekts:
Desná bývalá škola (Desná bývalá škola), Jablonec nad Nisou - dům z roku 1911 (Jablonec nad Nisou - dům z roku 1911), Karnethův mlýn (Karnethův mlýn), Kořenovská výtopna (Kořenovská výtopna), Radlermühle (Rádlo), Velovka (Velovka), Wilhelmshöhe - Kampfhoierhaus (Jizerka - Hojerův dům), Zámeček Schlaraffia (Zámeček Schlaraffia)


Bezirk Reichenberk (Okres Liberec)

Orts:
Buschhäuser (Buschhäuser), Feldhäuser (V Poli), Feldhäuser (Polní Domky), Feldhäuser (Feldhäuser), Kammel (Hřebínek), Kunwalde (Kunov), Mäusegründel (Myší Dolík), Wiesenhäuser (V Lukách), Windschenke (Hostinec Na Větrníku), Wünschendorf (Srbská)

Objekts:
Bad Kunnersdorf - Mühle und Säge (Lázně Kundratice - mlýn a pila č.p. 45), Börnelhaus (U Studánky), Ebersdorfer Mühle (Habartický mlýn), Feldmühle (Polní mlýn), Hahnbergbaude (Hahnbergbaude), Heinersdorf an der Tafelfichte hotel Kretscham (Jindřichovice pod Smrkem hotel Kretscham), Heřmanice - nádraží (Heřmanice - nádraží), Herrnmühle (Panský mlýn), Jeschenkammbaude (Bouda na Ještědském hřebeni), Lämberg Bräuhaus (Lemberk pivovar), Lohmühle (Lohmühle), Neudorfelmühle (Neudorfelmühle), Obere Bretsäge (Horní pila), Obere Mühle (Horní mlýn), Porschův mlýn (Porschův mlýn ), Rabberg (Křižany - výletní restaurace Havran), Slavíkov (Slavíkov), Wiesenmühle (Loukovský mlýn), Windschänke (Na Větrníku)


Bezirk Leitmeritz (Okres Litoměřice)

Orts:
Feldschmiede (Kovárna v Poli), Hajeker (Hájek), Neue Dörre (Sušárna), Neuhof (Nový Dvůr), Neuländer (Novina), Palitschken (Paličky), Prossmik (Prosmyky), Weissgerberei (Jirchárna), Wiesenschneider (Wiesenschneider), Winterberg (Vimperk), Želechovická kovárna (Želechovická kovárna)

Objekts:
Brückenschenke (Hostinec U mostu), Buckelmühle (Buckelmühle), Domsmühle (Tomsův mlýn), Friedlmühle (Friedlmühle), Füsslmühle (Füslův mlýn), Gasthaus Stadt Wien (Hostinec "U města Vídně"), Gubenhausenmühle (Gubenhausenmühle), Gusowmühle (Kuzovský mlýn), Horschigel baude (Hořidla chata), Hundorf - Blick Erfrischung (Pohorsko - výhled s občerstvením), Huttmühle (Huttmühle), Káčov (Káčov), Kaisermühle (Kaiserův mlýn), Konojedský mlýn (Konojedský mlýn), Kundratitz - Henriettens Ruhe (Kundratice - Henrietta), Lagronmühle (Lagronský mlýn), Laubenmühle (Laubenmühle), Močidla (Močidla), Neue Welt (Nový Svět - hostinec), Neugründler Mühle (Podhrázský mlýn), Neumühle (Nový mlýn), Ovčín (Ovčín), Panský mlýn (Panský mlýn), Papiermühle (Papírna), Podhora (Podhora), Poustka (Poustka), Schälmühle (Schälmühle), Schenkenmühle (Schenkenmühle), Skořepův mlýn (Skořepův mlýn), Těchobuzický mlýn (Těchobuzický mlýn), Třebušínský mlýn (Třebušínský mlýn), Weisskirchen - Kirche (Bílý Kostelec - kostel sv. Havla), Wiedenmühle (Wiedenmühle), Windsor (Windsor)


Bezirk Laun (Okres Louny)

Orts:
Am Hütl (Am Hütl), Bellevue (Belveder), Berghäuslen (Berghäuslen), Dollanka (Dolánky), Dürre Ziege (Na Koze), Finkelmühle (Finklův mlýn), Heikau (Hájek), Kapauna (U Kapouna), Litschkauer Schäferei (Ovčárna), Münitz (Minice), Neprowitz (Neprobylice), Obermühle (Horní mlýn), Ovčín (Ovčín), Pacov (Pacov), Pertsch (Pereč), Przesnitz (Březnice), Sauhäusel (Sázavská samota), Wachtelhäusel (Wachtelhäusel), Weinerhaus (Vinařský Domek), Witkowitz (Vítkovice), Za Horou (Za Horou), Zarch (Čárka)

Objekts:
Abelmühle (Abelmühle), Alte Mühle (Starý mlýn), Dobritschan - Schloss (Dobříčany - zámek), Dolánecký mlýn (Dolánecký mlýn), Dolejší mlýn (Dolejší mlýn), Dolejší mlýn (Dolejší mlýn), Domauschitz Mühle (Domoušický mlýn), Drahenzer-Mühle (Drahonický mlýn), Dybéřský mlýn (Dybéřský mlýn), Ferbenz Mühle (Ferbenz Mühle), Findeishäuslen (Findeis), Goldmühle (Starý mlýn), Hasina (Hasina), Horní mlýn (Horní mlýn), Kaisertürmchen (Kaisertürmchen - rozhledna), Kleinmühle (Malý mlýn), Köhlermühle (Kohlerův mlýn), Libčeves-Lahovice - Kostel sv. Jakuba (Libčeves-Lahovice - Kostel sv. Jakuba), Liboritzer Hegerhaus (Libořická hájovna), Liebshausen - Schloss (Libčeves - zámek), Neuhof (Nový Dvůr), Neuhütte (Nová Huť), Neumühle (Nový mlýn), Neumühle (Nový mlýn), Neuwirtshaus (Nová Hospoda), Obere Mühle (Hořejší mlýn), Rebitschkamühle (Rybičkův mlýn), Rumpelmühle (Krcál), Rustermühle (Rohozecký mlýn), Schaboglücker Mühle (Žaboklický mlýn), Schinau Mühle (Číňovský mlýn), Schweizerhaus (Švýcarská myslivna), Seltsch - Schloß (Želeč - zámek), Spinnermühle (Špinův mlýn), Steinmühle (Kamenný mlýn), Sýrovice - neorenesanční vila (Sýrovice - neorenesanční vila), Tassawer Mühle (Tasovský mlýn), Teichhof (Rybník), Teichmühle (Rybnický mlýn), Tschepiken Mühle (Řepíkův mlýn), Tschernothal (Černodoly), Untere Mühle (Dolní mlýn), Widhostitzer Mühle (Vidhostický mlýn), Zájezd (Zájezd), Zollschenke (Celní hospoda), Židovský hřbitov Letov (Židovský hřbitov Letov)


Bezirk Brüx (Okres Most)

Orts:
Důl Moravia (Důl Moravia), Eisenberg (Jezeří), Ellyschacht (Důl Eliška), Freibauerhof (Svobodnický dvůr), Grohmannschacht (Grohmannův Důl), Grube Minerva (Jáma Minerva), Gründigmühle (Gründigův Mlýn), Gutmannschacht (Gutmanka), Hareth (Hořany), Hedwigschacht (Důl Hedvika), Humboldtschacht (Důl Humbodlt), Julius IV. Schacht (Důl Julius IV.), Jupiterschacht (Důl Jupiter), Kleinhan (Malý Háj), Kleinhan (Chanov), Kolumbusschacht (Důl Kolumbus), Kopitz (Kopisty), Lom (Lom), Maltheuern (Záluží), Mariannenschacht (Důl Mariana), Neues Viertel (Nová Čtvrť), Nieder Georgenthal (Dolní Jiřetín), Nieder Leutensdorf (Dolní Litvínov), Ober Georgenthal (Horní Jiřetín), Quidoschächte (Kvido), Robertschacht (Důl Robert), Rudelsdorf a.d. Biela (Rudolice nad Bílinou), Skyritz (Skyřice), Státní cihelna Julius I. (Státní cihelna Julius I.), Steinwasser (Kamenná Voda), Stranitz (Stránce), Strimitz (Střimice), Tschausch (Souš), Tschernitz (Černice), Tschöppern (Čepirohy), Veirzehnhöfen (Čtrnáct Dvorců), Venusschacht (Důl Venuše), Washingtonschacht (Důl Washington), Welbuditz (Velebudice)

Objekts:
Grund Mühle (Pozemkový mlýn), Grundmühle (Dolský mlýn), Holzmühle (Dřevěný mlýn), Jakobsmühle (Jakobův mlýn), Kunertmühle (Kunertův mlýn), Launitzmühle (Launický mlýn), Loh Mühle (Loh Mühle), Luschitz - Kapelle St. Blasien (Lužice - kaple Sv. Blažeje), Mertelmühle (Mertlův mlýn), Mittelmühle (Prostřední mlýn), Neue Welt (Nový Svět ), Obere Schweinitz Mühle (Horní Svídnický mlýn), Oberleutensdorf - Ehemalige Poliklinik (Horní Litvínov - bývalá poliklinika), Öl Mühle (Olejna), Rothemühle (Munk mlýn), Schlossmühle (Zámecký mlýn), Schmalzhof (Mastný dvůr), Schweinitz Mühle (Svídnický mlýn), Untere Schweinitz Mühle (Dolní Svídnický mlýn), Walckmühle (Valcha), Wiesenmühle (Luční mlýn), Želenický mlýn (Želenický mlýn)


Bezirk Teplitz (Okres Teplice)

Orts:
Adolf-Marie und Dreieinigkeitsschacht (Důl Adolf-Marie a Trojice), Alexanderschächte (Doly Alexander), Aloishöhe (Aloisova výšina - rozhledna), Amalia II. und III. Schacht (Důl Amálie II. a III.), Amaliaschacht IV. (Důl Amálie IV.), Apolloschacht (Důl Apollo), Barbaraschacht (Důl Barbora), Beim Franken (U Franků), Brettsäge (Pila), Briesen (Břežánky), Chaluppengut (Chaluppengut), Dreihunken (Drahůnky), Eleonoraschacht (Důl Eleonora), Emeranschacht (Důl Emeran), Endisch-Ziegelei (Endischova cihelna), Franziskaschacht (Důl Františka), Fügnerschacht (Důl Fügner), Giselaschacht (Důl Gisela), Grünwald (Pastviny), Kleinhof (Malý Dvůr), Kutterschitz (Chudeřice), Kuttowitz (Staré Chotějovice), Ladowitz (Ledvice), Lang-Ugest (Jenišův Újezd), Liptitz (Liptice), Lota-Marie Grube (Jáma Lota-Marie), Müglitz (Mohelnice), Nelsonschächte (Doly Nelson), Preschen (Břešťany), Ulersdorf-Grünwalder Haide (Oldříšsko-Grünwaldská Lada), Ullersdorf (Oldříš), Unionschacht (Důl Union), Wenzelszeche (Důl Václav)

Objekts:
Battlecke (Žebrácký roh), Bilin - Brauerei (Bílina - pivovar), Cínovec - Rudné doly (Cínovec - Rudné doly), Hoja Mühle (Starý mlýn), Kalkofner Mühle (Kalkofner Mühle), Luschmühle (Loužecký mlýn), Marschmühle (Marschmühle), Meierhof Briesen (Břežánský dvůr), Müllmühle (Müllmühle), Neumühle (Novodvorský mlýn), Niklasberg - Rathaus (Mikulov - radnice), Obere Mühle (Horní mlýn), Ossegg - Bergbaukolonie (Osek - Hornická kolonie), Prostřední mlýn (Prostřední mlýn), Seegrund (Seegrund), staré nádraží Duchcov (staré nádraží Duchcov), Steinmühle (Kamenný mlýn)


Bezirk Aussig (Okres Ústí nad Labem)

Orts:
Adolfsgrün (Adolfov), Borngrund (Studánka), Grundrand (Grundrand), Herbitz (Hrbovice), Jungferndorf (Panenská), Maschkowitz (Maškovice), Schmelze (Tavírna), Sernitz (Ždírnice), Strekenwald (Větrov), Walschenmühle (Valšův mlýn), Wokerdolen (Wokerdolen)

Objekts:
Bývalá Masarykova nemocnice - Ústí n. Labem (Bývalá Masarykova nemocnice - Ústí n. Labem), Dolní mlýn (Dolní mlýn), Meiselmühle (Meiselmühle), Obere Mühle (Horní mlýn), Petermühle (Petrův mlýn), Schickelmühle (Schicklův mlýn), Sieber Mühle (Sieber Mühle), Untere Mühle (Dolní mlýn), Untermühle (Dolní mlýn), Zinkenstein - Aussichtsturm (Buková hora - Altánek)


Bezirk Deutschbrod (Okres Havlíčkův Brod)

Orts:
Dvorsko (Dvorsko), U Barchance (U Barchance), U Mendla (U Mendla)

Objekts:
Bílecká hájovna (Bílecká hájovna), Boudův mlýn (Boudův mlýn), Boudův mlýn (Boudův mlýn), Břevnický mlýn (Břevnický mlýn), Dolní Dvůr (Dolní Dvůr), Dolní mlýn (Dolní mlýn), Herrnmühle (Panský mlýn), Holendův dolní mlýn (Holendův dolní mlýn), Ježkův mlýn (Ježkův mlýn), Jilemský mlýn (Jilemský mlýn), Keispoch Mühle (Stupník), Klein Mühle (Malý mlýn), Klepanda (Klepanda), Kvasetice - zámek (Kvasetice - zámek), Květinov - zámek (Květinov - zámek), Lažany (Lažany), Liboháj (Liboháj), Münchwald Hegerhaus (Münchwald Hegerhaus), Nemojov (Nemojov), Nový Dvůr (Nový Dvůr), Nový mlýn (Nový mlýn), Pechmühle (Pechův mlýn), Rosinenhof (Rozinin dvůr), Skalka (Skalka), Skřivánek - zámek (Skřivánek - zámek), Smrčenský mlýn (Smrčenský mlýn), Sommerwald (Sommerwald), Steiners Mühle (Na Doubravě), Ve stráni (Ve stráni)


Bezirk Königgrätz (Okres Hradec Králové)

Orts:
Pohodnice (Pohodnice)

Objekts:
Hradec Králové - jatka (Hradec Králové - jatka), Lodínský dvůr (Lodínský dvůr), Nový Bydžov - hotel Schröll (Nový Bydžov - hotel Schröll), Podhůra (Podhůra), Stihňov (Stihňov), Trotina (Trotina)


Bezirk Chrudim (Okres Chrudim)

Objekts:
Boretitzmühle (Bořetický mlýn), Chlumský mlýn (Chlumský mlýn (pila)), Cukrový mlýn (Cukrový mlýn), Cukrův mlýn (Cukrův mlýn), Horní Vortovský mlýn a pila (Horní Vortovský mlýn a pila), Kuchyň (Kuchyň), Kuchyňkův mlýn (Kuchyňkův mlýn), Kvášův mlýn (Kvášův mlýn), Skuteč - lomy (Skuteč - lomy), Slatiňany - rozhledna (Slatiňany - rozhledna), Šilinkodol (Šilinkodol), Valchovský mlýn (Valchovský mlýn), Vojtěchův kopec - kamenolom (Vojtěchův kopec - kamenolom)


Bezirk Jitschin (Okres Jičín)

Orts:
Na kopci (Na kopci), Pazderna (Pazderna), U Lísku (U Lísku)

Objekts:
Běcharský mlýn (Běcharský mlýn), Bílý mlýn (Bílý mlýn), Bukvický vodní a větrný mlýn (Bukvický vodní a větrný mlýn), Chotečský mlýn (Chotečský mlýn), Čermánkův mlýn (Čermánkův mlýn), Eischnerův mlýn (Eischnerův mlýn), Filipshof (Filipín), Goldschmidtova vila (Goldschmidtova vila), Leschtiner Mühle (Leštinský mlýn), Panský mlýn (Panský mlýn), Prostřední mlýn (Prostřední mlýn), Vránův mlýn (Vránův mlýn), Wágnerův mlýn (Wágnerův mlýn), Zlivská hájovna (Zlivská hájovna)


Bezirk Nachod (Okres Náchod)

Orts:
Feldkretschen (Krčmov), Kaltwasser (Studená), Saborsch (Záboř), Vorwerk (Popluží)

Objekts:
Bergmühle (Pod Vrchem - Dolní mlýn), Crockermühle (Crockermühle), Dolní mlýn (Dolní mlýn), Dolní mlýn (Dolní mlýn), Dubenský dvůr (Dubenský dvůr), Holzmühle (Pod Vrchem - Horní mlýn), Horní mlýn (Horní mlýn), Kotrbův mlýn (Kotrbův mlýn), Krimsmühle (Křinický mlýn), Mittel Mühl (Mittel Mühl), Obermühl (Obermühl), Panský mlýn (Panský mlýn), Paradies (Ráj), Prostřední mlýn (Prostřední mlýn), Pühmühle (Pühmühle), Richters Mühle (Richters Mühle ud Brettschneide), Velichovky koupaliště (Velichovky koupaliště)


Bezirk Pardubitz (Okres Pardubice)

Orts:
Medenitzmühle (Mědenice)

Objekts:
Birlochhof (Birlochhof), Chlumecká myslivna (Chlumecká myslivna), Luhy (Luhy), Oborecká hájovna (Oborecká hájovna), Pilský mlýn (Pilský mlýn)


Bezirk Reichenau (Okres Rychnov nad Kněžnou)

Orts:
Hohen - Erlitz (Vrchní Orlice), Hohenwurzel (Vysoký Kořen), Hüttenberg (Pastviny), Kohlhau (Kolava), Mezina (Mezina), Plitzdörfel (Víska), Schwarzwasser (Černá Voda), V Lukách (V Lukách)

Objekts:
Froschmühle (Froschmühle), Hegerhaus Steinberg (Hájovna Špičák), Papiermühle (Papírna), Priesl (Prieslův mlýn), Rašovice (Rašovice), Schönwald Mühle (Schönwald Mühle), Vítenčův mlýn (Vítenčův mlýn)


Bezirk Semi (Okres Semily)

Orts:
Končiny (Končiny), Lhota na Vrších (Lhota na Vrších), Mittel-Schüsselbauden (Prostřední Mísečky), Podbradlec (Podbradlec), U Spanilých (U Spanilých)

Objekts:
Bystrý mlýn (Bystrý mlýn), Fabianův mlýn (Fabianův mlýn), Frymlův mlýn (Frymlův mlýn), Kopanina (Kopanina), Mladkov (Mladkov), Panský mlýn (Panský mlýn), Picmanův mlýn (Picmanův mlýn), Zemánkův mlýn (Zemánkův mlýn)


Bezirk Zwittau (Okres Svitavy)

Orts:
Březinka (Březinka), Friedrichsthal (Bedřichov), Neustift (Sad Nový), Seibelsdorf (Žipotín), Seifern (Zejpy)

Objekts:
Biskupitz - Schloss (Biskupice - zámek), Družstevní mlýn a pila (Družstevní mlýn a pila), Faltejskův mlýn (Faltejskův mlýn), Görlichmühle (Görlichmühle), Krausmühle (Krausmühle), Lautrbach mühle (Čistecký mlýn), Leopoldinenhof (Leopoldinenhof), Müllerův mlýn (Müllerův mlýn), Podzámecký mlýn (Podzámecký mlýn), Römermühle (Römermühle), Thalmühle (Dolský mlýn)


Bezirk Trautenau (Okres Trutnov)

Orts:
Eulenberg (Sovinec), Freudenthal (Radostné údolí), Georgengrund (Jirský Důl), Kaiserstück (Kaiserstück), Končiny (Končiny), Rote Höhe Häusel (Rote Höhe Häusel)

Objekts:
Arnsdorfmühle (Arnsdorfmühle), Bidlermühle (Bidlermühle), Brendelmühle (Brendelmühle), Česká chata na Sněžce (Česká bouda na Sněžce), Fiedlermühle (Fiedlermühle), Grundmühle (Starý mlýn), Haasemühle (Haasemühle), Hammermühle (Hammermühle), Holz Mühle (Brusírna Dřeva), Kudernatshův mlýn (Kudernatshův mlýn), Kunstmühle (Kunstmühle), Mahrlův mlýn (Mahrlův mlýn), Mohornův mlýn a pila (Mohornův mlýn a pila), Niederöls Mühle (Niederöls Mühle), Oels Döberney (Debrné), Posthof (Na Poště), Puschmühle (Puschmühle), Raimanmühle (Raimanmühle), Rehornvorwerk (Rýchorský dvůr), Rückermühle (Rückermühle), Stachelmühle (Stachlův mlýn), Steinmühle (Kamenný mlýn), Trautenbacher Mühle ud Säge (Trautenbacher Mühle ud Säge), Wonkamühle (Wonkamühle), Woskův mlýn (Woskův mlýn), Žireč hotel Betlém (Žireč hotel Betlém)


Bezirk Wildenschwert (Okres Ústí nad Orlicí)

Orts:
Hölle (Peklo), Hutberg (Hutberg), Kohling (Kulina), Ober - Heidisch (Horní Hedeč), Schanzen (Na Šancích), Spittelmühle (Špitálský Mlýn), Walkemühle (Valcha), Weiberkränke (V Lomech)

Objekts:
Kuhnmühle (Kuhnmühle), Mlýn Šnakov (Mlýn Šnakov), Rothfloss - Kirche (Červený potok - kostel), Švábský mlýn (Švábský mlýn), Triebitzmühle (Triebitzmühle), Wagnermühle (Wagnermühle)


Bezirk Blanz (Okres Blansko)

Objekts:
Biela Mühle (Štěničkův mlýn), Jedovnice - pila a mlýn (Jedovnice - pila a mlýn), Panský mlýn (Panský mlýn), Salmův mlýn (Salmův mlýn), Sedláčkův mlýn (Sedláčkův mlýn), Thiergarten Forsthaus (Oborská hájovna)


Bezirk Brünn-Stadt (Okres Brno-město)

Orts:
Brno - kolonie Na Novém hřbitově (Brno - kolonie Na Novém hřbitově), Brno - kolonie v ulici Nezamyslova (Brno - kolonie v ulici Nezamyslova)

Objekts:
Brno - mýdlovar (Brno - mýdlovar), Brno - Židenice (Brno - Židenice), Brno - Židenice, Stará Osada (Brno - Židenice, Stará Osada), Bystrc - restaurace Obora (Bystrc - výletní restaurace Obora), Cihelny na Úvoze (Cihelny na Úvoze), Kníničky - cihelna (Kníničky - cihelna), Kníničky - pískovna (Kníničky - pískovna), Letná - nákupní centrum (Letná - nákupní centrum), Mosilana Obřany (Mosilana Obřany), Priesenitz - Schlossel (Přízřenice - zámeček), Svratecký náhon (Svratecký náhon), Vlněna (Přízová) (Vlněna (Přízová)), Výletní restaurace v údolí Svitavy (Výletní restaurace v údolí Svitavy)


Bezirk Brünn-Provinz (Okres Brno-venkov)

Objekts:
Bílovická cihelna (Bílovická cihelna), Bučkův mlýn (Bučkův mlýn), Carlshof (Karlův dvůr), Kamenolom Anenský mlýn (Kamenolom Anenský mlýn), Marienhof (Mařín), Šaratský dvůr (Šaratský dvůr), Troubsko - zámek (Troubsko - zámek), Vranov u Brna - klášterní pivovar (Vranov u Brna - klášterní pivovar)


Bezirk Lundenburg (Okres Břeclav)

Objekts:
Wolfsbildermühle (U Vlčího Obrázku)


Bezirk Zlin (Okres Zlín)

Objekts:
Ambruzův mlýn (Ambruzův mlýn), Bílá Voda (Bílá Voda), Doubravický mlýn (Doubravický mlýn), Henriettyhof (Henrietin dvůr), Horní mlýn (Horní mlýn), Horní mlýn (Horní mlýn), Jamský mlýn (Jamský mlýn), Petrova Studně (Petrova Studně), Seibertův mlýn (Seibertův mlýn), Zlín Masarykovy školy (Zlín Masarykovy školy)


Bezirk Göding (Okres Hodonín)

Objekts:
Sečkářův mlýn (Sečkářův mlýn)


Bezirk Iglau (Okres Jihlava)

Orts:
Dachsenbauer (Jezevčí)

Objekts:
Borský mlýn (Borský mlýn), Havaj (Havaj), Hellers Schäferei (Hellerův Ovčinec), Klementův mlýn (Klementův mlýn), Michlův mlýn (Michlův mlýn), Neumühle (Nový mlýn), Pančavský dvůr (Pančavský dvůr), Prostředkovice - špýchar (Prostředkovice - špýchar), Telč - Hotel u nádraží (Telč - Hotel u nádraží)


Bezirk Kremsier (Okres Kroměříž)

Orts:
Bajajka (Bajajka), Poruba (Poruba)

Objekts:
Honětický mlýn (Honětický mlýn), Jezírko (Jezírko), Kroměříž - U Strže 30 (Kroměříž - U Strže 30), Lebedov (Lebedov), Němčinek (Němčinek), Neuhof (Obora), Neuhof (Mansko), Neumühle (Nový mlýn), Prachař (Prachař), Světlá (Světlá ), Švábsko (Švábsko), Terezín (Terezín)


Bezirk Prossnitz (Okres Prostějov)

Orts:
Bajajka (Bajajka), Slaná (Slaná)

Objekts:
Döschnermühle (Döschnermühle), Hrázný mlýn (Hrázný mlýn), Klamův dvůr (Klamův dvůr), Mlýn v Nezamyslicích (Mlýn v Nezamyslicích), Neuhof (Nový Dvůr), Ondráčkův mlýn (Ondráčkův mlýn), Ovčina (Ovčina), Prostějov - Wolf & Franže, výroba obuvi (Prostějov - Wolf & Franže, výroba obuvi), Protivanovský mlýn (Protivanovský mlýn), Thiergarten Mühle (Oborský mlýn)


Bezirk Trebic (Okres Třebíč)

Objekts:
Družstevní lihovar Milatice (Družstevní lihovar Milatice), Grenzmühle (Hraniční mlýn), Hajekhof (Hájský dvůr), Hluchý mlýn (Hluchý mlýn), Hrad (Hrad), Hrottowitzer Mühle (Hrotovský mlýn), Jamnitz (Jemnice - židovský hřbitov), Kopyto (Kopyto), Vlasákova hájovna (Vlasákova hájovna)


Bezirk Ungarisch Hradisch (Okres Uherské Hradiště)

Objekts:
Dolní mlýn (Dolní mlýn), Prostřední mlýn (Prostřední mlýn), Vrchní mlýn (Vrchní mlýn)


Bezirk Wischau (Okres Vyškov)

Objekts:
Cihelna u Brňan (Cihelna u Brňan), Dolní mlýn (Dolní mlýn), Habrovany - pivovar (Habrovany - pivovar), Kašparovský mlýn (Kašparovský mlýn), Komorov - zámek (Komorov - zámek), Mödlauer Mühle (Medlovský Mlýn), Nemojany - cihelna (Nemojany - cihelna), Nový Dvůr (Nový Dvůr), Svárov (Svárov), U třech zajíců (U třech zajíců - hostinec), Úlehle (Úlehle), Zur silbernen Kugel (U stříbrné kule - hostinec)


Bezirk Znaim (Okres Znojmo)

Orts:
Grösingmühle (Křeslický mlýn)

Objekts:
Alinkov (Alinkov), Andělský mlýn (Andělský mlýn), Annahof (Anenský dvůr), Čertův mlýn (Čertův mlýn), Grösing Hof (Křeslík), Haikermühle (Hájecký mlýn), Joslowitz - schloss (Jaroslavice - zámek), Komárkův mlýn (Komárkův mlýn), Lauerův mlýn (Lauerův mlýn), Loibingmühle (Libuňský mlýn), Neuhäuselmühle (Novohrádecký mlýn), Neuhof (Nový Dvůr), Znaim - Klosterbruck (Znojmo - klášter Louka)


Bezirk Saar (Okres Žďár nad Sázavou)

Orts:
Na starém městě (Žďár nad Sázavou - Na starém městě), Pilský rybník (Pilský rybník)

Objekts:
Bambouch (Bambouch), Chládkova vápenka (Chládkova vápenka), Čermákův mlýn (Čermákův mlýn), Hotel Koruna (Hotel Koruna), Klimamühle (Mlýnek), Loupežnický most (Loupežnický most), Most u Sola (Most u Sola), Osová - zámek (Osová - zámek), Papiermühle (Papírna), Richtermühle (Rychtářův mlýn), Vepří (Vepří), Zkušební přehrady pod Hlubokým (Zkušební přehrady pod Hlubokým), Zlatnice (Zlatnice)


Bezirk Freudenthal (Okres Bruntál)

Orts:
Adamsthal (Adamov), Bärenwinkel (Medvědí Kout), Erdmannsgrund (Artmanov), Ferdinandsthal (Ferdinandov), Herzogwald (Herčivald), Hinterhäsel (Závsí), Hirschberg (Jelení), Hoditzhof (Hodice), Hütte (Hutě), Karlsberg (Karlovec), Kessel (Kotel), Klein Wallstein (Malý Valštejn), Kreuzberg (Křížová), Kühberg (Kraví hora), Kupferhammer (Hamry), Langendorf (Dlouhá Ves), Lerchenfeld (Skřivánčí Pole), Morgenland (Morgenland), Neu Erbersdorf (Nové Heřminovy), Neurode (Nová Pláň), Neuwald (Nový Les), Ochsenbrumm (Ochsenbrumm), Reigersdorf (Rejchartice), Rosendorf (Růžová), Seifenmühle (Na Stoupách), Seitendorf (Životice), Stubendorf (Studnice), Verlorenwasser (Ztracená Voda)

Objekts:
Adamův mlýn (Adamův mlýn), Auermühle (Auermühle), Breyer Mühle (Breyer Mühle), Dittersdorf – Dampsäge E. Siersch Söhne (Dětřichov – pila Siersch), Dittersdorf – Liechteinische Dampsäge (Dětřichov - Lichtenštejnská pila), Dolní mlýn (Dolní mlýn), Eisenberger Mühle (Rudský mlýn), Franzberg (Františkov - větrný mlýn), Geppersdorfer Mühle (Geppersdorfer Mühle), Gold Mühle (Gold Mühle), Greipel Mühle (Greipel Mühle), Halbendorfer Mühle (Polouveský Mlýn), Hammer Vogt Mühle (Hammer Vogt Mühle), Herzogwalder Mühle (Herčivaldský mlýn), Kawarner Mühle (Kobernský mlýn), Klos Mühle (Klosův mlýn), Kreutz - Schule (Křížov - škola), Margaretenmühle (Margareta), Matzdorfer Mühle (Matějovický mlýn), Meier Mühle (Meier Mühle), Mittelmühle (Prostřední mlýn), Muschelmühle (Mušlov), Neumühle (Nový mlýn), Niedel Mühle (Dolní mlýn), Nieder Mühle (Dolní mlýn), Ober Kratschen (Horní Krčma), Obere Mühle (Obere Mühle), Pürkaumühle (Pürkaumühle), Rešovský mlýn (Rešovský mlýn), Schmalzmühle (Schmalzmühle), Steinseifenmühle (Kamenný Zejf), Tüchert Mühle (Tüchert Mühle), Untere Buschmühle (Lesní mlýn ), Untere Mühle (Untere Mühle), Vogelsangmühle (Vogelsangmühle), Vogtmühle (Vogtův mlýn), Würben (Nové Vrbno)


Bezirk Friedek-Mistek (Okres Frýdek-Místek)

Orts:
Lhotská Louka (Lhotská Louka), Ober Lomna (Horní Lomná)

Objekts:
Ropica (Ropice - zámek)


Bezirk Karwin (Okres Karviná)

Orts:
Amerika (Amerika), Kašpárkovice (Kašpárkovice), Katharein (Kateřina), Lonkau (Louky), Podjedlí (Podjedlí), Stávky (Stávky)

Objekts:
Heinrichs Hof (Jindřichův dvůr), Kostel sv. Barbory (Kostel sv. Barbory), Kostel sv.Petra z Alkantary (Kostel sv.Petra z Alkantary), Neuhof (Nový Dvůr), Neuhof (Darkovský dvůr), Pilar Mühle (Pilarův mlýn), Pilarhof (Pilar), Rychvald - zámek (Rychvald - zámek), Zámecké konírny (Zámecké konírny)


Bezirk Neutitschein (Okres Nový Jičín)

Orts:
Blattendorf (Blahutovice), Fulnek (Fulnek), Grafendorf (Hrabětice), Klein Glockersdorf (Klokočůvek), Palačovská Keř (Palačovská Keř), Taschendorfer Mühle (Tošovický Mlýn)

Objekts:
Bítovský Mlýn (Bítovský Mlýn), Dvorský mlýn (Dvorský mlýn), Gross Haikamühle (Velký Hájkův mlýn), Haikemühle (Haikův mlýn), Heitelmühle mit Sägewerke (Heitelmühle mit Sägewerke), Holzmühle (Dřevěný mlýn), Hubenhof (Húby), Karlshof (Karlov), Kaspermühle (Kaspermühle), Lederwalke (Lederwalke), Neuhof (Nový Dvůr), Neumühle (Nový mlýn), Nový Jičín - Hückelovy vily (Nový Jičín - Hückelovy vily ), Oderský mlýn (Oderský mlýn), Panský mlýn (Panský mlýn), Tuchwalke (Valcha), Tuchwalkmühle (Valchovna)


Bezirk Olmütz (Okres Olomouc)

Orts:
Bělidlo (Bělidlo), Bräuerberg (Pivovarský kopec), Hühnerberg (Hühnerberg), Janowitzerhof (Janovický Dvůr (Volárna)), Lerchenfeld (Lerchenfeld), Neuhof (Nové Dvorce), Zadní Zlatná (Zadní Zlatná)

Objekts:
Altemühle (Starý mlýn), Aumühle (Nivský mlýn), Grundmühle (Dolský mlýn), Haslichtmühle (Varhošťský mlýn), Holický mlýn (Holický mlýn), Kunst Mühle (Blatecký mlýn), Lasenmühle (Lazský mlýn), Lusfovlovo mlýn (Lusfovlovo mlýn), Majetínská hájovna (Majetínská hájovna), Makelmühle (Magdalenský mlýn), Nenakonice - zámek (Nenakonice - zámek), Neuhof (Nový Dvůr), Ölstadtmühle (Olejovický mlýn), Panský mlýn (Panský mlýn), Walkmühle (Valcha)


Bezirk Troppau (Okres Opava)

Orts:
Birkenhütten (Březí), Gersdorf (Kerhartice), Grafenau (Grafinov), Landerovec (Landerovec), Mödlitz (Medlice), Neudorf (Nové Oldřůvky), Pochmühl (Pocheň), Růžová (Růžová), Überschall (Na Haldě), Výhoda (Výhoda), Wofsgrund (Vlčí Důl)

Objekts:
Am Bau (Dvořisko), Armenruh (Boží Muka), Blažejův mlýn (Blažejův mlýn), Bukovina (Bukovina), Dittersdorfer Mühle, (Větřkovický mlýn), Dorfteschen (Deštné - zámek), Držkovický mlýn (Držkovický mlýn), Glomnitzer Mühle (Hlavnický mlýn), Grittner Mühle (Grittnerův mlýn), Hanselmühle (Hanzlův mlýn), Hause Mühle (Domácí mlýn), Hrabalův mlýn (Hrabalův mlýn), Johnmühle (Johnmühle), Kaltenseifen mühle (Kaltenseifen mühle), Karlshof (Karlovec), Kohlenbaude (Milíře), Kozíček (Kozíček), Kütten (Kouty), Na Kamenné (Na Kamenné), Niedermühle (Dolní mlýn), Niedermühle (Dolní mlýn), Plachčikův mlýn (Plachčikův mlýn), Rothemühle (Červený mlýn), Schratten Hof (Šratnov), Seidlerův mlýn (Seidlerův mlýn), Šustka (Šustka), Třebomský mlýn (Třebomský mlýn), Tschirmer - Mühle (Čermenský mlýn), Untere Mühle (Dolní mlýn), Wendelinhof (Vendelín), Zossenmühle (Zossenmühle)


Bezirk Ostrau-Stadt (Okres Ostrava-město)

Orts:
Oberhof (Horní dvůr)

Objekts:
Drexlermühle (Drexlerův mlýn), Lippiner Mühle (Lipinský mlýn), Neuwiesen (Kameňák), Ostrava - Mariánskohorská č. 14 (Ostrava - Mariánskohorská č. 14), Polanka nad Odrou - zámek (Polanka nad Odrou - zámek), Slezská Ostrava-pův.stadion SK Slezská (Slezská Ostrava-pův.stadion SK Slezská), Vrbový mlýn (Vrbový mlýn), Zbislawitzer Sägewerk (Zbyslavický mlýn a pila)


Bezirk Prerov (Okres Přerov)

Orts:
Hustopeče nad Bečvou (Hustopeče nad Bečvou), Kačena (Kačena), Milotice nad Bečvou (Milotice nad Bečvou)

Objekts:
Gabrielka (Gabrielka), Hustopeče - hřbitov a hrobka (Hustopeče - hřbitov a hrobka), Ludvíkov (Ludvíkov), Mlýnec (Mlýnec), Vrbovec (Vrbovec), Záhatí (Záhatí)


Bezirk Mährisch Schönberg (Okres Šumperk)

Orts:
Altenberg (Starý Kopec), Buschmühle (Lesní Mlýn), Elbe (Labe), Erzberg (Rudkov), Gross - Würben (Velké Vrbno), Hasendörfel (Zaječí), Heimmerlsthal (Hajmrlov), Jammerthal (Bída), Kristenfeld (Na Kristenově), Rehfeld (Rehfeld), Schildberg (Štíty), Steinbach (Kameničný), Stiepanau (Štěpánov), U Hejla (U Hejla), Walbergsdorf (Valbeřice), Weigelsdorf (Vikantice)

Objekts:
Am Ohrenberg (Na Ucháči), Brandwirthshaus (Žďárská hospoda), Englův mlýn (Englův mlýn), Hohenstadt (Zábřeh na Moravě - pivovar), Keppertmühle (Keppertův mlýn), Kolb Mühle (Kolb Mühle), Neumühle (Nemile - Palírna), Paschmühle (Paschmühle), Seifenmühle (Sejpský mlýn), Wandermühle (Wandermühle), Zapfenmühle (Šiškový mlýn)


Bezirk Vsetin (Okres Vsetín)

Orts:
Bukeryše (Bukeryše), Jahodné (Jahodné), Srny (Srny), Svéradov (Svéradov)

Objekts:
Orlův mlýn (Orlův mlýn), Pivovar - Vsetín (Pivovar - Vsetín), Seninský mlýn (Seninský mlýn)


Bezirk Freiwaldau (Okres Jeseník)

Orts:
Annaberg (Annín), Gränzdorf (Hraničky), Gränzgrund (Hraničná), Kamnitz - "Uberschar (Kamenička), Karlshof (Karlov), Neu Wilmsdorf (Nové Vilémovice), Neuhof (Nové Dvory), Nieder-Grund (Dolní Údolí), Niederwald (Dolní Les), Niesnersberg (Nýznerov), Ober Grund (Horní Údolí), Pilzberg (Hřibová), Rosenkranz (Růženec), Rothengrund (Červený Důl), Schroppengrund (Rokliny), Steingrund (Kamenné), Tannzapfen (Jedlovec), Waldeck (Zálesí), Weinhaus (Weinhaus), Zajatecký tábor a lesní ruský hřbitov (Zajatecký tábor a lesní ruský hřbitov)

Objekts:
Brett Mühle (Brett Mühle), Hammergrundmühle (Hamrová - pila), Heidelkoppe (Borůvková), Kobermühle (Kobermühle), Pohlebrettsäge (Pohlova Pila), tančírna Račí údolí (Tančírna Račí údolí), Würzelmühle (Wurzlův mlýn)


Bezirk Nicht spezifizieren (Okres Nespecifikováno)

Orts:
Ascherhäusl (Popelní Domky), Gerstenfeld (Ječmeniště), Hirschenberg (Jelení hora), Kamenec (Kamenec), lázně Luhačovice-Japonská zahrada (lázně Luhačovice-Japonská zahrada), Mooshäuser (Chalupy na Blatech), Neu - Busk (Nová Boubská), Neuenberg (Tisovka), Přislop (Příslop), Sušice - skokanský můstek na Svatoboru (Sušice - skokanský můstek na Svatoboru), XXX (XXX), XXX (XXX)

Objekts:
Böhmische Röhren (České Žleby), Hauswaldkapelle (Hauswaldská kaple), Juránkova chata na Svarohu (Juránkova chata na Svarohu), Landstrassen - Hegerhaus (Silnice - hájovna), Ogfolderhaid - Hammermühle (Jablonec - hamr), Restauration am schwarzen See (Chata u Černého jezera), Sazomínský mlýn (Sazomínský mlýn), Skalní sušárny (Skalní sušárny), Steinkopfmühle (Kaaden), x (x), xx (xx), xxx (xxx), xxx (xxx), xxx (k smazání), xxx (xxx), xxx (xxx), xxx (xxx), xxx (xxx), XXX (XXX)






Více informací ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist