EinloggenEinloggen AnmeldenAnmelden  ĂˆeskyÈesky
Karlovy Vary [zdroj: Jiří Hemmer 7.4.2012]

Kommentar/Präzisierung:
Námitka
[vloženo: Jiří Hemmer 26.11.2012 14:05]

Podívejte, celé tyto stránky jsou o extremismu, komunistickém extremismu. To co způsobilo odsun Sudetských Němců nebyl německý nacionalismus, ale etremismus komunistů tedy extrémní levice, která svými extrémními požadavky vyhrotila situaci v zemi. Hitler a jeho nacionální strana s tím nemá co dělat. Zaráží mě, že ještě po 20 letech od revoluce tady vládne extremismus, který je pravou příčinou dnešního stavu a je zcela jedno jestli je pravicový nebo levicový.
<BR> V Německu a Rakousku nikdo nezničil pohraničí, tam byla svoboda. Nemyslím si, že by Češi jako národ milovali extremismus tak, že by se ho nechtěli vzdát ani po revoluci, zvl᚝ když se v tom nedá plnohodnotně žít a představuje tak jenom potlačování práv a svobod lidí. To už tu zaznělo před revolucí. Za dvacet let jsme na tom ještě hůře než předtím.

 Ihre Reaktion
Name:
E-mail:
Pokud chcete automaticky zaslat odpovědi, uveďte Vaší emailovou adresu (v platném tvaru např. ja@seznam.cz). V rámci antispamové ochrany nebude Vᚠemail nikde zobrazen. Poslouží pouze pro automatické zaslání odpovědí na Vᚠpříspěvek.
Thema:
Kommentar/Präzisierung:  
V rámci ochrany proti spamovým příspěvkům opište číslo 47 do následujícího políčka:

   
VĂ­ce informacĂ­ ZDE

Trocha reklamy na podporu webu:
TOPlist